misoft
29.07.12,10:22
Ku "komentovaniu" ceremoniálu - to bola hrôza zo slovenskej televízie - veľa zbytočných informácií a komentárov.
misoft
29.07.12,08:26
Aký tieň? Mali nejaký?
misoft
29.07.12,08:29
SOZU na nich!!!! :D:D:D
misoft
29.07.12,08:30
Kto? Čo vyriešené? Nič nevyriešené!
misoft
29.07.12,08:31
Ja otvorím šuflík a čo nevidím - sekáč (na mäso) :D:D:D
misoft
29.07.12,08:33
Ráno, ráničko - ten hore pripekal, teraz - fasa - zatiahol.
ivuliatko
29.07.12,08:50
vyškerila som sa od ucha k uchu :D :D :D
AlaNR
29.07.12,08:52
Pekný dník želám!
Včera večer som si hľada na dnes receptíky, reku, čo také zas uvariť, čoho ešte nie sme obžraté a na teletexte malejkrízy som našla tento recept... Snáď tam ešte aj je :D :D
No, neviem, asi nie som moderná, keď som o takom jedle ešte nepočula :D
asedma
29.07.12,09:48
..joj mat tak eroplan, doletim..dik
lujza.j
29.07.12,10:09
...tak Tour de sekáče:D ukončená...všecko bolo za 1,75e, tak 8 kusov za 14e...nejaké šaty také bavlnené a tričká...mohlo to byť aj lepšie....
áno Indee v BA v nedelu otvorené sekáče, ale to je iba jedna sieť.....bola som prvý krát takto.....jazda super, prázdne cesty....
čo nepotešilo....bežne si zapínam telefony cez víkend až hlboko popoludní.....dnes už okolo 10h...nevolali mi z roboty, že mám zmenu služby....vrrrr:mad:
Indeed
29.07.12,10:42
JA nikdy nevypínam mobil /mám iba JEDEN (O-2)/ takže mňa možno KEDYKOĽVEK dosiahnuť...
lujza.j
29.07.12,10:59
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1334727829

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 6 Minutes Ago #17682
JA nikdy nevypínam mobil /mám iba JEDEN (O-2)/ takže mňa možno KEDYKOĽVEK dosiahnuť...

tiež by som mala iba jeden teraz už O2, ale ked decko robilo mega účty ktoré som v tej dobe mala platiť ja tak mi pribudol druhý...aj by som jeden zrušila, ale ten O2 /predtým orange/bol ten prvý, takže číslo má nejakú históriu.... a druhý t.com tak tam sme fšetci naokolo...
ja si vypínam ....nepotrebujem aby mi vyvolávali nejaký magori čo si v noci pomýlia číslo... inak ja nie som ten typ - otrok mobilu, že na wc,do sprchy zo psom von do fitka a pod.;)
Deganova
29.07.12,11:58
... španielska studená paradajková polievka, v lete veľmi obľúbená...
pepsikova
29.07.12,12:11
...ľudia sa ani v nedeľu poobede nepoučia..a jazdia ako besní...za mojou norou je havária,sanitky horedolu s hukotom, poliši a autá rozhádzané po kanáli...cesta rovná ale zradná,pre vysokú trávu a burinu z osobákov nevidno v miernej zákrute...a pritom tam už jeden kríž stojí...
pepsikova
29.07.12,12:12
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..
pepsikova
29.07.12,12:22
...
chceš po hube valaškou či čo??? po hube?? what is it po hube...Slovak dancefloor??? nie moja zlata to je ti Ťechnohttp://www.youtube.com/watch?v=BPDtFldZmaM&feature=related
luja5
29.07.12,12:50
Potešilo ma, že máme prvú medailu na LOH – bronzovú – Danka Barteková (skeet). http://bestpage.cz/smiles/8gh49rh49rd4hrh48drh574.gif
Dúfam, že pribudnú ďalšie olympijské kovy a aj cennejšie :).
lujza.j
29.07.12,12:52
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..
a to je aký?receptík by nebol?....kujém;)
DanielaSL
29.07.12,13:10
Luj...dojdi do môjho sekáča..otvorím ti skriňu a ber zadarmo, čo len chceš....
DanielaSL
29.07.12,13:11
joj veru aj ja som sa potešila...
DanielaSL
29.07.12,13:12
Hľadám novú tému....a koukám, koukám...nová v starej...ktosi to asik poupratoval.... Stihla som chytiť trochu bronzu poobede...teraz nás osviežila búrka. Aspoň mačence zaliezli....
AlaNR
29.07.12,13:43
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
lujza.j
29.07.12,13:51
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
je to asi ťažké, ale asi nijako ....:(
má nekľudné nohy aj ruky.....hmmm......aké budeme my? budeme chcieť a nebudeme môcť.....
DanielaSL
29.07.12,13:59
No už len jedno ostáva, choď do tej záhrady a vytrhaj zeliny ty....dôchodkyňa sa možno uspokojí a nepôjde...
pavol54
29.07.12,14:02
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
asi ju to v záhrade baví, môj strýko mal taký bonmot" aj keby ho o stôl priviazali hnedým motúzikom,aj ten si prehrzie aby sa tam dostal kam mu duša piští"
buchač
29.07.12,14:07
...hm ......teda ak je toto myslenie NORMÁLNEHO ČLOVEKA ...tak potom ja som už fakt nenormálny ....


Indeed
Re: Všetkým Martám

PREPÁČTE, ale rozumnú ženu s menom MARTA som ja ešte nevidel...

VŠETKY Marty,čo som poznal boli s nízkym IQ a ešte aj postihnuté syndrómom zbytočného NAKUPOVANIA...

http://www.porada.sk/t116780-p9-vsetkym-martam.html#post2114395

...teda ja som už zadrel do hocikoho , hocičoho .....

No Indyho príspevok je hodný preplnenej latríny ....
misoft
29.07.12,14:26
Strieľalo, dievča, strieľalo ..... a vystrieľalo dačo. No Martikán ako blesk - i keruľu kolo bránky nevybral.
AlaNR
29.07.12,14:26
asi ju to v záhrade baví, môj strýko mal taký bonmot" aj keby ho o stôl priviazali hnedým motúzikom,aj ten si prehrzie aby sa tam dostal kam mu duša piští"

Len dúfam, že jeho nemuseli totálne vysileného zbierať z chodníka... Piští, nepiští, keď nevládze, tak jednoducho nesmie...
A potom, že zvýšim hlas... Veď to sa inak ani nedá. Čo ak sa jej to stane, keď nebudem doma akurát? Kde a komu zakričí, že spadla a nevládze vstať???
lujza.j
29.07.12,14:37
Len dúfam, že jeho nemuseli totálne vysileného zbierať z chodníka... Piští, nepiští, keď nevládze, tak jednoducho nesmie...
A potom, že zvýšim hlas... Veď to sa inak ani nedá. Čo ak sa jej to stane, keď nebudem doma akurát? Kde a komu zakričí, že spadla a nevládze vstať???
nemáš to jednoduché....ked si predstavím svoju matku...povaha generál že ked si zaumieni tak aj keby cigáni padali tak neviem, neviem.....asi by som vrieskala ako divá keby toto bolo.....minule sa skydla ked išla s tatkom s nákupov....samozrejme že cigoška v ruke...ako bola na zemi tak hovorí tatkovi "maco chyť mi tú cigaretu":eek: on jej chcel pomôcť ona nechcela....lebo sa nevie len tak postaviť....musí najprv na kolená a potom to už ide.....našťastie sa nič nestalo.....a to má tetanický syndróm, ale toto bolo mimo toho
lujza.j
29.07.12,14:37
konečne zase prší lebo je vonku na skap.....
lujza.j
29.07.12,14:39
Danielka, ale mám to trošku ďaleko....:-)
wagner
29.07.12,14:39
konečne zase prší lebo je vonku na skap.....
Pošli dážď aj sem, už je treba poliať. To čo trochu v noci napršalo, ale veľa natrieskalo, je málo na náš vlahový deficit.
misoft
29.07.12,14:44
Prší, ale mne z končeka nosa - pot. Spara, horúco - teplo dnuka i vonka - a helikopter pokojowy len teplo mieša!
wagner
29.07.12,14:49
...ľudia sa ani v nedeľu poobede nepoučia..a jazdia ako besní...za mojou norou je havária,sanitky horedolu s hukotom, poliši a autá rozhádzané po kanáli...cesta rovná ale zradná,pre vysokú trávu a burinu z osobákov nevidno v miernej zákrute...a pritom tam už jeden kríž stojí...

Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná:confused: obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť.
pepsikova
29.07.12,14:49
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???...

..ale ANÓÓ- ona môže!..lebo ju bude porážať doma, keď bude na tú roľu kukať z okna!..tak si s ňou dohodni "vychádzky"...každý deň vo tvojom volnom čase ju zober a pod tvojím dohľadom, posediačky, zo šamlíka či stolčeka nech vydriape aj hlinu, nyje len zelinu!..poobede a navečer zas!..uspokojí sa, lebo bude vidieť, že ti na nej záleží a prestane s vlastnými aktivitami...
wagner
29.07.12,14:51
Hľadám novú tému....a koukám, koukám...nová v starej...ktosi to asik poupratoval.... Stihla som chytiť trochu bronzu poobede...teraz nás osviežila búrka. Aspoň mačence zaliezli....
Zase si nám ten dážď neposlala a ja že si kamoška :D
pepsikova
29.07.12,14:55
Zase si nám ten dážď neposlala a ja že si kamoška :D..

..ani neprejde, z môjho konca je havária, cesta odstavená už od druhej hodiny!..musel by obchádzať!...:D
pepsikova
29.07.12,14:58
Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná:confused: obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť...

..no práveže vo vyššej rýchlosti ťa vynesie, tá cesta je síce rovná, ale nie klopená do zákruty, okrem toho tráva a zelina na meter výšky...a každý frajer si myslí, že vidí aj za roh!..
wagner
29.07.12,15:00
..

..ani neprejde, z môjho konca je havária, cesta odstavená už od druhej hodiny!..musel by obchádzať!...:D

Aj v TN som počula búchať na veži na hrade, ale nič nám neposlali. Asi kopce zadržali. Z Tvojho konca to sem nezvykne chodiť, skôr od TN alebo PD, alebo od Belej - ale tiež málokedy, ak nenaprší, zajtra polievam. :confused:
lujza.j
29.07.12,15:15
už to niekom odišlo ....ale búchalo riadne...
lujza.j
29.07.12,15:16
lujza.j
29.07.12,15:21
..

..no práveže vo vyššej rýchlosti ťa vynesie, tá cesta je síce rovná, ale nie klopená do zákruty, okrem toho tráva a zelina na meter výšky...a každý frajer si myslí, že vidí aj za roh!..
mala som takého kolegu....išla som s ním v aute a on do zákruty predbiehal :eek: ja že "si normálny čo robíš" a on že "ja viem že nič nepôjde":eek: čistý magor....potom išiel do C-čka a skončil na mafiánskych zoznamoch.... niektorý to majú v krvi, alebo od prirodzenia....
Zdenka 0705
29.07.12,15:53
veruže spŕchlo aj u nás, taký švihal, ale len kolmo pekne k zemi, dobre polial, aj za tú chvíľu, aj som ho štelovala na PD, ale nepočúvol :)
terezamaria
29.07.12,16:08
No rozlúčila som sa s mojím prázdninárom, 8 ročným vnukom,vraj sa mu páčilo a chce ešte v auguste prísť..... Že " s Tebou mi bolo dobre, lebo sme sa hrali, rozprávali sa a varila si také, čo mám rád. "....Poviete mu nechoď? Hoci v niektorých momentoch ma vytočil, ale to človek rýchlo zabudne a všetko ide ďalej....Darmo, na vnúčikov a vnučky máme nejako viac času, ako sme mali na svoje deti.

No a zároveň sa zišli synovia a vnúčence u mňa na hodoch. Bolo fajn, ale lepšie je, keď sa ide človek posadiť na hotové, ešte že dnes nebola taká veľká páľava, ako včera a dalo sa to zvládnuť s prestávkou na 2 sprchy.
Po byte už behá roomba, všetko je umyté a ja sa teším na kľudný večer, ktorý budem mať len pre seba.

Posielam Vám mandarinkový zákusok a za pohár vínka....http://img.mf.cz/295/582/1-655517.jpghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTFQnMf8LK0nSjOmHpwOIZuuyS8-y8y1wPW74LXbyM7NLuItWmz7g
trisestri
29.07.12,16:23
potesilo-prva medaila,gratulujem Bartekovej k bronzu a dufajme ze este nejake medaily pribudnu,aj ked konkurencia velka.
lujza.j
29.07.12,16:57
tv markéza....trapné poznámky moderátorov tv novin....komentár že v číne si vyberajú ženy manželov iba z prachmi.....a hentá-moderátorka , že ešte že je SR tak ďaleko.....
wagner
29.07.12,18:04
To poznám, keď je aký milý hosť, aj tak je ho za tri dni dosť - mala si povedať vnúčikovi. Že by Ti stačilo na tri dni
wagner
29.07.12,18:06
Ani sa nečudujem, vo štvrtok lialo v dedine od nás 5 km, taká strašná búrka. Blesk udrel do stodoly a celá vyhorela. A ja som polievala záhradu
wagner
29.07.12,18:08
Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná:confused: obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť.

Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje:confused:
http://www.topky.sk/cl/100370/1318780/Dalsia-smrtelna-zrazka--Vodic---59--sa-pri-predbiehani-nestihol-zaradit-
wagner
29.07.12,18:12
hnedoočka
29.07.12,18:17
ďakujem Terezka, už som si dala pohár vínka s tebou :)
lujza.j
29.07.12,18:30
Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje:confused:
http://www.topky.sk/cl/100370/1318780/Dalsia-smrtelna-zrazka--Vodic---59--sa-pri-predbiehani-nestihol-zaradit-
a potom niekto povie, že pri šoférovaní relaxuje....ked treba mať očí ako mucha a len predvídať a predvídať......
Ivana Š
29.07.12,18:46
zajtra čakám kafu rannú už podľa slovenských súradníc ;)
wagner
29.07.12,18:48
a potom niekto povie, že pri šoférovaní relaxuje....ked treba mať očí ako mucha a len predvídať a predvídať......

Iba by som rada vedela koho predbiehal. Lebo väčšinou predbiehajú autá so slabším motorom silnejšie autá a myslia si, že všetci pred nimi padnú na zadok. A má smolu, lebo si vybral auto so silnejšími plechmi a lepšou konštrukciou. Lebo renaulty to sú už len umelá hmota - mala som služobné Renolt Thaliu, stačilo od spodu pritlačiť, plechy boli vyrovnané. Motoricky nie sú zlé, ale nemajú dobrú stabilitu pri svojej dlžke. Po dialnici pri 130 km rýchlosti a silnom vetre musíš dávať pozor aby Ťa z cesty vietor neodfúkol. Stále hovorím o Renault Thalia.
kukučka
29.07.12,18:48
vitaj doma a chváľ sa :D
wagner
29.07.12,18:57
http://spravy.pravda.sk/co-chyba-to-zlocinec-na-slobode-dzj-/sk_domace.asp?c=A120729_193303_sk_domace_p58
Je jedno kto je pri kormidle - či SMER, či KDH. Každý má len plnú hubu sľubov, ako zabachnú všetkých zločincov. A zločincov pomaly prepúšťajú na slobodu:confused: a Ty slovač čakaj kedy Ťa kto kde čím ovalí resp. použije ako biely golier :eek::mee:
terezamaria
29.07.12,18:58
Na zdravie.....:-):-)
lujza.j
29.07.12,19:19
http://spravy.pravda.sk/co-chyba-to-zlocinec-na-slobode-dzj-/sk_domace.asp?c=A120729_193303_sk_domace_p58
Je jedno kto je pri kormidle - či SMER, či KDH. Každý má len plnú hubu sľubov, ako zabachnú všetkých zločincov. A zločincov pomaly prepúšťajú na slobodu:confused: a Ty slovač čakaj kedy Ťa kto kde čím ovalí resp. použije ako biely golier :eek::mee:
myslím, že to nie je o kormidle, ale o množstve financií, ktoré "nevinný" zločinec investuje....
lujza.j
29.07.12,19:20
už....?
pepsikova
29.07.12,19:55
..no, dostaneš aj cukor a smotanu, ak budú nejaké pekné fotečky, zážitky, niečooo...nooo...
misoft
29.07.12,20:19
A pekne po lóvensky by si nechcela? Chlieb a soľ?
Zdenka175
30.07.12,03:34
Tak my sme včera mali nedeľu smutnú......Cez týždeň sa mi syn doliečil, tak sme boli radi v nedeľu sme išli na výlet..Ešte sme nedošli ani do cieľa a už menší syn vracal....A vracal nám tam stále...to zas bude dnes deň. Dúfam, že neskončíme na infuzkách...Takúto nedeľu sme ešte nikdy nemali........Nalepila sa nám smola na päty:confused:
AlaNR
30.07.12,05:23
Bóóžičku, pol deviatej a tu hlad a smäd...

No, dajte si, kým nachystajú, aspoň trošku ;)

http://www.shopcity.sk/team/preview-file/ef7fdac26ab8235fbcf7a22b2dab719f
buchač
30.07.12,05:53
Múdro dňa :

Kedy si človek môže povedať, že na neho už absolútne všetci dlabú?
Keď mu prestane chodiť aj spam.
terezamaria
30.07.12,05:54
Môj najmladší 11 mesačný vnúčik je už 5 dní v nemocnici, infúzky mu tečú 10 hodín denne, detičky si to odtrpia.....no ale vždy lepšie, ako by sa malo niečo prihodiť z nevyliečeného, lekári vedia ako postupovať....možno to zvládnete s diétou aj doma....
Kvaka
30.07.12,05:55
Tak my sme včera mali nedeľu smutnú......Cez týždeň sa mi syn doliečil, tak sme boli radi v nedeľu sme išli na výlet..Ešte sme nedošli ani do cieľa a už menší syn vracal....A vracal nám tam stále...to zas bude dnes deň. Dúfam, že neskončíme na infuzkách...Takúto nedeľu sme ešte nikdy nemali........Nalepila sa nám smola na päty:confused:
Zdenka, môj vnúčik tak skončil na infúzii v nemocnici, doteraz nevedia, čo mu bolo, chvalabohu už je ok. Už od jari koluje nejaká sviňa angína, nikto ti poriadne nepovie, čo to je, aj u vnuka, že angína herpesová, horúčky 40,6, ale CRP na pohotovosti cca 140, takže silný zápal.
Indeed
30.07.12,06:00
tak spam mi ešte chodí ,no mailovú schránku otváram len 1x za mesiac..
pepsikova
30.07.12,06:08
Bóóžičku, pol deviatej a tu hlad a smäd...

No, dajte si, kým nachystajú, aspoň trošku ;)

http://www.shopcity.sk/team/preview-file/ef7fdac26ab8235fbcf7a22b2dab719f.

.http://grafika.profitux.cz/images/smiles/211.gifty si aká šikovná, mojík, takto zafčasu už aj rožky napečené...naštelujem gépées ku tebe, prilož ešte na tácku, aby sa ušlo aj tým, čo čakajú na čajík...a ja prajem už len krásny deň, slnko smaží od rána,no čo už, voda je drahá, tak čo už ju bude na nás púšťať!..takže tak...posielam ešte včerajšieho punčáka, som sa zapovedala, že nepečiem pol roka, nie je tu žiadna jedáca sila!...fajn deň vám..
AlaNR
30.07.12,06:27
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..


a to je aký?receptík by nebol?....kujém;)

Dodatočne pýtam ešte raz receptuš, lebo punčáky môžem kedykoľvek a v akomkoľvek množstve :D
asedma
30.07.12,10:44
.

.http://grafika.profitux.cz/images/smiles/211.gifty si aká šikovná, mojík, takto zafčasu už aj rožky napečené...naštelujem gépées ku tebe, prilož ešte na tácku, aby sa ušlo aj tým, čo čakajú na čajík...a ja prajem už len krásny deň, slnko smaží od rána,no čo už, voda je drahá, tak čo už ju bude na nás púšťať!..takže tak...posielam ešte včerajšieho punčáka, som sa zapovedala, že nepečiem pol roka, nie je tu žiadna jedáca sila!...fajn deň vám..

...posielam na vymenu bublaninu...:D
MarcelkaT
30.07.12,10:56
Dievčatá, že sa Vám v tej horúčave ešte chce aj piecť? Ale ďakujem za dobrotky. Darmo, kto je šikovný tak je šikovný.
trisestri
30.07.12,10:56
...posielam na vymenu bublaninu...:D
a nejaka klobasa,slanina,huspenina,tlacenka,sunka,parky by neboli?:)
Ivana Š
30.07.12,11:02
Kafa pristála tam kde mala ale bez cukru a smotany - včera nebolo času na dojmy, až teraz

dovolenka síce krátka, ale perfektná
Nórsko je nádherná krajina, všade upravená zeleň a kvety, stromy, na každom kroku parky, kde sa dá posedieť, poprechádzať
(idem dať nejaké fotečky do albumu)
až to bol pre mňa kultúrny šok - pristátie včera v Katowiciach - tie hrozné domy a činžiaky :mee:
pavol54
30.07.12,11:09
Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje:confused:
http://www.topky.sk/cl/100370/1318780/Dalsia-smrtelna-zrazka--Vodic---59--sa-pri-predbiehani-nestihol-zaradit-
vieš aký nervák chytám keď ide po rovnej ceste vodič 60-kou lebo on má čas, veď on ide pomaly teda bezpečne, nie ako tí blázni čo ho predbiehajú a riskujú životy, ťažko súdiť ako išiel vodič pred ním to ani policajná štatistika nesleduje koľko nehôd zapríčinili vodiči brzdieci premávku svojim spôsobom jazdy.
asedma
30.07.12,11:12
a nejaka klobasa,slanina,huspenina,tlacenka,sunka,parky by neboli?:)

..budu, budu aj tieto dobroty, ale az ked sa ochladi..klobasa bude aj na nitrianske hody..huspenina az v zime..
kukučka
30.07.12,11:15
až to bol pre mňa kultúrny šok - pristátie včera v Katowiciach - tie hrozné domy a činžiaky:mee:

mimotemy šok, nešok, ale na rozdiel od našich lietajú! :mee:
Susedia boli na dovolenke v Egypte a tam zistili, že cez poľskú cestovku by to mali podstatne lacnejšie, budúci rok pôjdu z Krakova.
trisestri
30.07.12,11:33
do Nitry daleko,aj ked tam ponukaju dobroty z domacej zabijacky,aj dobru mast
pepsikova
30.07.12,11:34
Dodatočne pýtam ešte raz receptuš, lebo punčáky môžem kedykoľvek a v akomkoľvek množstve :D..

..jáááj. recepis- to je vlastná tvorba, len tak od pekáča...teda, upečieš si lacné cesto, postup dám nižšie, potom odkrojíš kraje tak na 2cm, pomrvíš v rukách do misky, šupneš trochu jamíka a rumu tak za kalíšťok a pridáš pochuťkovú smotanu-pol kelimka,a pol šálky neskykávy..vedla si do druhej polovičky nesky dáš esenciu... urobíš blatko..to cesto si prekrojíš na polovičku a to potom ešte prekrojíš na tenšie..spodné natrieš lekvárom-pomiešaným s esenciou, na to dáš druhú polku,tú poleješ jemne tou kávou s rumom, na to bachneš to blatko pekne všade rozotrieš a na to dáš daľšie cesto, ktoré natrieš tým rumovým lekvárom, pokvapkáš zvyšnou kávou a pricapneš samé posledné cesto...a všetko to zakryješ šlahačou v prášku...a dáš do chladnice...

...lacné cesto:3 celé vajcia šlaháš s 1 šálkou kryšt. cukru až pokiaľ sa nerozpustí, (môžeš mu pomôcť tým, že tam pridáš 2 pol.lyžice mlieka..a nachystáš si 1/2 šálky oleja, 1 šálku mlieka a 2 šálky polohr. múka s 1 práškom do pičiva (zmiešané...) a ked máš tie vajcia už našlahané, pomaly primiešavaš olej, potom 1/2 múky a 1/2 mlieka a dookola...a vykotíš na omastený a omúčený plech piecť na 180teplých...(do pol cesta možeš primiešať kakafko)
Ivana Š
30.07.12,11:49
mimotemy šok, nešok, ale na rozdiel od našich lietajú! :mee:
Susedia boli na dovolenke v Egypte a tam zistili, že cez poľskú cestovku by to mali podstatne lacnejšie, budúci rok pôjdu z Krakova.

my sme nešli cez cestovnú kanceláriu, hľadali sme najlacnejšiu cestu sami

sesternica s manželom tam pracujú a bývajú v podnájme, pán domu - veľmi príjemný a ústretový človek (macedónčan Danco) pozval ich maminky na dovolenku -že bábušky budú mať dovolenku
"bestemødre vil forlate, баби ќе го оставам" preložte si ako chcete :D a aby babky nešli i do toho ďalekého sveta samé, tak som bola ja ako doprovod :) - a mala dovolenku aj Ivanka :--- a bez muža a detí
bývali sme u nich, stravovali sme sa u nich, mnoho sme sa nachodili, ale aj videli :)
pepsikova
30.07.12,11:52
my sme nešli cez cestovnú kanceláriu, hľadali sme najlacnejšiu cestu sami

sesternica s manželom tam pracujú a bývajú v podnájme, pán domu - veľmi príjemný a ústretový človek (macedónčan Danco) pozval ich maminky na dovolenku -že bábušky budú mať dovolenku
"bestemødre vil forlate, баби ќе го оставам" preložte si ako chcete :D a aby babky nešli i do toho ďalekého sveta samé, tak som bola ja ako doprovod :) - a mala dovolenku aj Ivanka
bývali sme u nich, stravovali sme sa u nich, mnoho sme sa nachodili, ale aj videli :)..

..som vykukala tvoje fotečky, dýcha z nich klud a pohoda, takže si si dobre oddýchla..takéto milujem, žiadne naháňačky po mestách!...tá zeleň je u nich povestná, aj had vždy povie, že nič nové, len tráva je stále krásna zelená...
pepsikova
30.07.12,11:54
Dievčatá, že sa Vám v tej horúčave ešte chce aj piecť? Ale ďakujem za dobrotky. Darmo, kto je šikovný tak je šikovný...

..nyje, nechce..len decko už nemalo peniaze na horalky..tak som musela ja riešiť!...
witch
30.07.12,11:55
No tráva krásna zelená... boli sme na hríboch, išli zkratkou cez nepokosenú lúku a doniesli sme si strašne svrbiace štípance od roztoča príbuzného kliešťam... uškrabem sa! :mad::mad:

http://www.skudci.com/sametka-podzimni
pepsikova
30.07.12,12:00
No tráva krásna zelená... boli sme na hríboch, išli zkratkou cez nepokosenú lúku a doniesli sme si strašne svrbiace štípance od roztoča príbuzného kliešťam... uškrabem sa! :mad::mad:

http://www.skudci.com/sametka-podzimni..

..do hory zásadne dlhé nohavice a postriekať niečím proti hmyzu, aj topánky..dlhe roky chodím a ešte som nemala žiadne štípance...

...štípance umyť mydlom, osušiť a natrieť aloe vera...
Ivana Š
30.07.12,12:03
..

..som vykukala tvoje fotečky, dýcha z nich klud a pohoda, takže si si dobre oddýchla..takéto milujem, žiadne naháňačky po mestách!...tá zeleň je u nich povestná, aj had vždy povie, že nič nové, len tráva je stále krásna zelená...

ešte nejaké foto pridám, aj zo švédska - boli sme loďou
táto dovolenka - krása, oddych :):):)
nemala som tam nikoho, kto mi za ušami kričí - mamííííí, čo máme jesť
babky sa starali, aj palacinky sme mali, aj lokše a tvarožníky napiekli, Danco sa zalizoval až za ušami
a on nám zasa pripravil všelijaké macedónske špeciality - tiež mňam :)
Ivana Š
30.07.12,12:58
zajtra hádam doletí aj smotana a cukor ;)
pepsikova
30.07.12,13:08
zajtra hádam doletí aj smotana a cukor ;)..

..no ak nezabudne!..
misoft
30.07.12,13:13
Včera večer nám tu napršalo (KONEČNE) - i keď to bolo tak trochu divoké - potešilo.
Švagriná + doprovodný ansámbel "odplachtil" :D - je pokoj - štvornohý kartáč neotravuje - potešilo.
Moja 3/4 pýta ďalšie lóve na "výlet" (1000€ je jej málo - kua šak ide len na 10 dní, čo chce skúpiť pláže?) - povedal som jej, že kde nič nie je ani čertica neberie.
pepsikova
30.07.12,13:59
Včera večer nám tu napršalo (KONEČNE) - i keď to bolo tak trochu divoké - potešilo.
Švagriná + doprovodný ansámbel "odplachtil" :D - je pokoj - štvornohý kartáč neotravuje - potešilo.
Moja 3/4 pýta ďalšie lóve na "výlet" (1000€ je jej málo - kua šak ide len na 10 dní, čo chce skúpiť pláže?) - povedal som jej, že kde nič nie je ani čertica neberie...

...a čo ak bude pri ruke nejaká pekná loď za dobrú cenu?..čo pov:Die, že nemá?..fšak by si ju domov nepustil!..
Zdenka175
30.07.12,15:03
Dostal injekciu od vracania, tak ulavilo, dúfam, že sa nepohorší..
misoft
30.07.12,15:08
No už to vidím - keď bude pekná loď po ruke, tak sa iste nevráti :D. (Na jednej strane by už nepýtala lóve, na druhej strane by sa plavila a ja by som zase obišiel nasucho :( )
lujza.j
30.07.12,15:18
bože tí balkánci sú všade.....
asedma
30.07.12,16:08
..tesim sa z mojho bieluckeho vymalovaneho balkona a to len vdaka mojmu sb, nie, ze mi to on natrel, ale, ze ma rano k tomu donutil, lebo inak neviem, furt by som mala casu :D, ale ruka ma fest boli..no a dala som havovi letny strih, co ja budem objednavat, chodit po veterinaroch, havo do vane, noznice a stilka bola po ruke a uz spokojne okupkany, brckavy oddychuje..:)
kukučka
30.07.12,16:36
Nepotešilo ma predvčerom jeden príspevok...ako na potvoru je dnes oživená stará téma, načo som ja do nej pozrela? :mee:
lujza.j
30.07.12,16:38
Včera večer nám tu napršalo (KONEČNE) - i keď to bolo tak trochu divoké - potešilo.
Švagriná + doprovodný ansámbel "odplachtil" :D - je pokoj - štvornohý kartáč neotravuje - potešilo.
Moja 3/4 pýta ďalšie lóve na "výlet" (1000€ je jej málo - kua šak ide len na 10 dní, čo chce skúpiť pláže?) - povedal som jej, že kde nič nie je ani čertica neberie.
no bóže..... je tam toho hore-dole nejaké to evro:D.....Duški a čo si nezaslúži....;)
tuta
30.07.12,16:59
starší synátor vyprevadený do Prahy :(, mladší ma nevarené na dva dni, potom nastupuje babička, manžel ma nachystané veci na balenie do kufra a ja sa teším na týždňovú dovolenku v Bulharsku :)
A Bennyčko podľa situácie buď mladší synátor, alebo babička:cool:
Ďakujem Ti Pane Bože, že si nám doprial týždňový oddych...
pepsikova
30.07.12,17:15
starší synátor vyprevadený do Prahy :(, mladší ma nevarené na dva dni, potom nastupuje babička, manžel ma nachystané veci na balenie do kufra a ja sa teším na týždňovú dovolenku v Bulharsku :)
A Bennyčko podľa situácie buď mladší synátor, alebo babička:cool:
Ďakujem Ti Pane Bože, že si nám doprial týždňový oddych.....

..keby si sa bola naučila lepšie organizovať robotu medzi stádo, bol by ti doprial už dávno!...uži si dosýta a v poriadku sa vráť..podržíme ti fleka...
AlaNR
30.07.12,17:16
Burina z prednej záhradky na 95% vytrhaná, začala som poctivo a čím ďalej som išla, tým viac som to kašľala, až som si na konci povedala, že to zajtra, ak nebude pršať, postriekam Fondom. Chémia nechémia, inak sa nedá...
A kooooľko susediek mi ponúklo aj ich predzáhradky! Kurnik, zadara robiť, prachy ani jedna neponúkla :D
pavol54
30.07.12,17:22
Burina z prednej záhradky na 95% vytrhaná, začala som poctivo a čím ďalej som išla, tým viac som to kašľala, až som si na konci povedala, že to zajtra, ak nebude pršať, postriekam Fondom. Chémia nechémia, inak sa nedá...
A kooooľko susediek mi ponúklo aj ich predzáhradky! Kurnik, zadara robiť, prachy ani jedna neponúkla :Dkoľko pýtaš?
Kvaka
30.07.12,17:53
..

..jáááj. recepis- to je vlastná tvorba, len tak od pekáča...teda, upečieš si lacné cesto...
lacné cesto:3 celé vajcia šlaháš s 1 šálkou kryšt. cukru až pokiaľ sa nerozpustí, (môžeš mu pomôcť tým, že tam pridáš 2 pol.lyžice mlieka..a nachystáš si 1/2 šálky oleja, 1 šálku mlieka a 2 šálky polohr. múka s 1 práškom do pičiva (zmiešané...) a ked máš tie vajcia už našlahané, pomaly primiešavaš olej, potom 1/2 múky a 1/2 mlieka a dookola...a vykotíš na omastený a omúčený plech piecť na 180teplých...(do pol cesta možeš primiešať kakafko)Ja takto robím bábovčičku. Vždy celé vajíčka s kryštálovým cukrom, ešte pridám kúsok vanilkového cukru a točím olej, mlieko a múku. Niekedy som lenivá a vylepšujem to tak, že zmiešam olej, mlieko a múku a túto zmes lejem do vyšľahaných vajíčok. Najlepšie je to nakoniec, keď lejem do formy naplnenej žltým cestom to hnedé cesto. Vždy sa teším, aký vzor po upečení bude.
Stanislav 1975
30.07.12,17:56
Takže z východniarskej svadby doma :-), nabalených kopu zákuskov a alkoholu-velmo dobre bolo, aj nevesta pekná,zlatučká - šicko OK... :-), nad ránom aj bitka bola-otec so synom si to rozdali pri wc na kopačky a pasťovky, ale nestrielalo sa...( snáď nabudúce):D
tuta
30.07.12,18:03
to znaš Stanku, na východze čežko, ale dobre :-)))
wagner
30.07.12,18:05
Burina z prednej záhradky na 95% vytrhaná, začala som poctivo a čím ďalej som išla, tým viac som to kašľala, až som si na konci povedala, že to zajtra, ak nebude pršať, postriekam Fondom. Chémia nechémia, inak sa nedá...
A kooooľko susediek mi ponúklo aj ich predzáhradky! Kurnik, zadara robiť, prachy ani jedna neponúkla :D
Ja som tiež trhala zelinu - v sobotu asi pol dňa, dnes tiež. Ale zajtra by som mala pokračovať :confused: lenže asi skôr budem musieť ostrihať živý plot. Trochu vlahy padlo a plot narástol pomaly meter :confused: Musím ho strihať každý mesiac, inak neviem či by som žeriav nepotrebovala:D
wagner
30.07.12,18:07
Chýba mi tu to zábavné, škoda že ho zrušili
wagner
30.07.12,18:09
Včera večer nám tu napršalo (KONEČNE) - i keď to bolo tak trochu divoké - potešilo.
Švagriná + doprovodný ansámbel "odplachtil" :D - je pokoj - štvornohý kartáč neotravuje - potešilo.
Moja 3/4 pýta ďalšie lóve na "výlet" (1000€ je jej málo - kua šak ide len na 10 dní, čo chce skúpiť pláže?) - povedal som jej, že kde nič nie je ani čertica neberie.

Všade prší, iba u nás nie :confused:
wagner
30.07.12,18:15
vieš aký nervák chytám keď ide po rovnej ceste vodič 60-kou lebo on má čas, veď on ide pomaly teda bezpečne, nie ako tí blázni čo ho predbiehajú a riskujú životy, ťažko súdiť ako išiel vodič pred ním to ani policajná štatistika nesleduje koľko nehôd zapríčinili vodiči brzdieci premávku svojim spôsobom jazdy.

Ani ja nemám rada slimákov, ale predbiehať treba s prehľadom. Pozri koho mal v aute
http://www.topky.sk/cl/10/1318835/Smrtelna-zrazka-mladych-futbalistov--V-aute-sa-tlacili-siesti--dalsi-bol-v-kufri-
asedma
30.07.12,18:22
ja davam namiesto mlieka vodu
AlaNR
30.07.12,18:23
koľko pýtaš?

Zajesť, vypiť, domov nabaliť a málo roboty urobiť :D
wagner
30.07.12,18:23
myslím, že to nie je o kormidle, ale o množstve financií, ktoré "nevinný" zločinec investuje....
Však každý vyhlasuje aká je naša polícia nepodplatiteľná :confused: a ako vidím, káždý sa dá kúpiť:eek:
pepsikova
30.07.12,18:26
Ja takto robím bábovčičku. Vždy celé vajíčka s kryštálovým cukrom, ešte pridám kúsok vanilkového cukru a točím olej, mlieko a múku. Niekedy som lenivá a vylepšujem to tak, že zmiešam olej, mlieko a múku a túto zmes lejem do vyšľahaných vajíčok. Najlepšie je to nakoniec, keď lejem do formy naplnenej žltým cestom to hnedé cesto. Vždy sa teším, aký vzor po upečení bude...

..ja toto cesto používam aj na torty, vmiešam mleté orechy, opekané posekané, alebo bársčo, hrozienky, na hrubo strúhanú čokoládu..ak sa dá do velkej remosky, tak prekrojené na tri časti je dosť veľká torta!..
AlaNR
30.07.12,18:37
..

..ja toto cesto používam aj na torty, vmiešam mleté orechy, opekané posekané, alebo bársčo, hrozienky, na hrubo strúhanú čokoládu..ak sa dá do velkej remosky, tak prekrojené na tri časti je dosť veľká torta!..

Ja robím také fajnovšé zákusky z takéhoto:
4 vajcia, 4 PL práškového cukru, 4 PL polohrubej múky, 1 ČL prdopeča, štipka soli, 1 PL oleja. Len treba poctivo šlahať bielka oddelene. Je veľmi dobré, nie je suché, mäkučké je... Tuším zajtra volačo popečem :D Chute ste mi narobili ;)
Dóchodkyňa má v stredu 75, ale zákusky nelúbi, skôr kysnuté... Tak včul nevem..
lujza.j
30.07.12,18:40
Však každý vyhlasuje aká je naša polícia nepodplatiteľná :confused: a ako vidím, káždý sa dá kúpiť:eek:
no nie je v tom sama...prokuratúra a sudy....
raz sme chytili debilného prokurátora čo mal službu na "väzbu"...chlap trestne rozpracovaný po celej BA... chytený pri čine,a ten magor nie a nie ho väzobne, stále mu niečo do spisu chýbalo...potom nakoniec išiel dnu.....veľa krát sa stalo, že chytení autičkári pri páchaní a následne pustený.....
lujza.j
30.07.12,18:41
moje decko niečo v kuchyni varí:eek:
wagner
30.07.12,18:46
To poznám, nič nové pod slnkom. Odvolací súd zrušil rozsudok - na päť rokov a vrátil to na okresný súd. Polícia spis spacifikovala a verejný činiteľ je čistý. Prokurátorka keď počula, čo hovorí sudca, tak ju nadvihlo na lavici. Takže všetci sa dajú podpla
pepsikova
30.07.12,18:46
moje decko niečo v kuchyni varí:eek:..


..teš sa...ráno poumývaš riady!...a sporák..
wagner
30.07.12,18:47
pokračovanie- podplatiť. Policajti, sudcovia, kriminalisti, prokurátori. Zažila som na vlastnej koži. Majú šťastie, že sa tu nedajú na voľno kúiť zbrane ako v Amerike.
wagner
30.07.12,18:49
moje decko niečo v kuchyni varí:eek:

Pozor aby si to prežila :D. Môže sa stať, že navarí na zajtra obed :D
lujza.j
30.07.12,18:56
Pozor aby si to prežila :D. Môže sa stať, že navarí na zajtra obed :D
ako si vedela...voňalo úžastne, ked som to zbadala http://blog.sme.sk/blog/18236/261293/11_slavky.JPG
boli síce z konzervy....aj som to zo slušnosti.....ale nedojedla som.....už ma napínalo......ale inak výborne ochutené....
bože ako som si chutila....
asedma
30.07.12,19:07
..ako sa to vola? v Spanielsku som to chutnala, ale nejake gumove yo bolo
AlaNR
30.07.12,19:09
..


..teš sa...ráno poumývaš riady!...a sporák..

tak, tak, presne toto idem teraz urobiť po mojej dóchodkyni...
Tak dobre ohrievala boršč, že je aj na kachličkách .... :D
wagner
30.07.12,19:10
Ani vojna nemusí byť, pomaly sa pozabíjame aj tak. :confused: Viem že to nie je bohvie čo na dobrú noc, ale..:eek: http://www.topky.sk/cl/10/1318858/Zazili-sme-jeden-z-najtragickejsich-vikendov--7-ludi-prislo-o-zivot--22-sa-zranilo-
pepsikova
30.07.12,19:11
...šmarjá, čo to je?..toto dolu v rohu má tuším aj oči a otvorenú hubu!..luíí, no,
pepsikova
30.07.12,19:14
Ja robím také fajnovšé zákusky z takéhoto:
4 vajcia, 4 PL práškového cukru, 4 PL polohrubej múky, 1 ČL prdopeča, štipka soli, 1 PL oleja. Len treba poctivo šlahať bielka oddelene. Je veľmi dobré, nie je suché, mäkučké je... Tuším zajtra volačo popečem :D Chute ste mi narobili ;)
Dóchodkyňa má v stredu 75, ale zákusky nelúbi, skôr kysnuté... Tak včul nevem....

..ja preto robím cesto v šlahači všetko v jednej mise, lebo sa mi nechce trepať bielky a umývať riad!...a to vôbec neny fajnové, je to také cesto na všetko, aj na bábofku, mafíny...lebo čím menej riadu, tým lepšie pre mňa!..
pepsikova
30.07.12,19:24
...padám het..dobrú noc vám a zajtra spím do obeda, nech je napečené keď vstanem...:D...ráno možno pošlem kaficu a čajík,len už by ste mi mohli poslať dušičkové kotlíčky naspäť,lebo musím zobrať z police a poumývať..a je na nich veru dobre prachu a moc sa mi teda nechce..achjaj, kecám...ale ten prach by veru tak tuho padať nemusel...alebo ja budem po chalupe chodiť bez okuliačov!...
lujza.j
30.07.12,19:31
slavky sú to...brrr...hej gumové
AlaNR
30.07.12,19:55
..

..ja preto robím cesto v šlahači všetko v jednej mise, lebo sa mi nechce trepať bielky a umývať riad!...a to vôbec neny fajnové, je to také cesto na všetko, aj na bábofku, mafíny...lebo čím menej riadu, tým lepšie pre mňa!..

šak zato ho robím, len keď chcem fajnovší, na podarovanie aj ;)
inak trésk do jednej misy, keby sa dalo, aj to v nej pečiem :D
misoft
30.07.12,20:37
No možno aj .... ale nie som Onassis!
misoft
30.07.12,20:37
Ani nie - prečítaš, zarehlíš sa a skydáš sa pod stôl :D:D
misoft
30.07.12,20:39
Typicka vichodňarska - ta ňe?
misoft
30.07.12,20:39
Tak už ten parazól konečne zlož! :D:D:D
misoft
30.07.12,20:45
Ani vojna nemusí byť, pomaly sa pozabíjame aj tak. :confused: Viem že to nie je bohvie čo na dobrú noc, ale..:eek: http://www.topky.sk/cl/10/1318858/Za...-22-sa-zranilo (http://www.topky.sk/cl/10/1318858/Zazili-sme-jeden-z-najtragickejsich-vikendov--7-ludi-prislo-o-zivot--22-sa-zranilo)-
...a niekto otrlejší by povedal "Ďalšie prostriedky zo štátneho rozpočtu a zdravotného poistenia ušetrené" (trochu morbídne, ale ekonomicky prijateľné).
MarcelkaT
31.07.12,04:35
Dobré ráno vospolok, dnes som už od 7,oo hod. v robote. Dnes nám svieti slniečko a zase bude horúúúco.
A nevidím žiaden čajíček, kafičko, keksiček, nejakú inú dobrôtku, kde ste?
buchač
31.07.12,04:40
Múdro dňa :

Len náhodné stretnutie vytvorí to pravé puto...

Kórejské príslovie
pepsikova
31.07.12,04:47
...dobré ráno vám...káva a čajík poslané, aj cukor a smotana,aj rožtek s maslom,rajču a papriču si behnite do záhrady, alebo do lídla a inak nič!..vonku temno, skoro na prš, tak uvidím, čo sa z toho vyrobí na dnes...tak vám prajem úsmev na dnes a žiadne stresy a stavy...
pepsikova
31.07.12,04:49
Múdro dňa :

Len náhodné stretnutie vytvorí to pravé puto...

Kórejské príslovie ...

..keby ma náhodne stretla kia ceed a povedala mi, že je moja a len moja, to by bolo puto!!..:D
buchač
31.07.12,04:52
Aj keď je KIA kórejská , v žiadnom prípade som týmto príslovím na auto nemyslel ...
pepsikova
31.07.12,05:05
..veď ja viem...dokonca aj viem, ako si to myslel..ale ešte som hladná, tak som si to prispôsobila..
pepsikova
31.07.12,05:06
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5e248961.gif (http://chezmanima.centerblog.net/)..

..takto nejako si dnes zariaďte deň,teda, tí, čo majú slnko..u mňa to bude na gumáky...
pepsikova
31.07.12,05:11
..a niečo pre úsmev..od mojej kamky miminky..

...úprimnosť detí..


Mama hovorí, že tato jej pomáha tak akurát do hrobu. Poslúcha iba vtedy, keď sa mama naňho nahnevá, že prišiel domov zasa nacápaný. Vtedy aj umyje riad, aj povysáva. Ale inak je lenivý ako kehela. Raz dokonca aj varil. Spravil knedlu, ale bola taká gumová, že sme ju s mamou natiahli cez celú izbu, až potom sa roztrhla. Mama mu vtedy povedala, nech ju zoberie do roboty namiesto obušku. Viete, on je policajt...

...
Náš otecko má doma takú pracovňu, kde píše na stroji a na počítači. Mama tomu hovorí brloh, lebo mu tam nesmie upratovať, lebo by tam už viac nič nenašiel. Pritom tam má smrad a bordel ako v tanku. Ani okno mu tam nesmie umyť. Keď už cezeň nevidí, spraví si v ňom prstom kukátko. Mama vraví, že chlapi a muchy by nemali byť .
..

Môj tato, keď bola mama v nemocnici kupovať bračeka, musel raz prať. Do práčky napchal všetky špinavé veci, posypal ich akýmsi práškom, čo si bol kúpiť v obchode, ale vodu tam nenalial. Vraj načo, ten prášok vraj perie aj bez namáčania. Páni, to ste mali vidieť!...
..

Môj ocino chcel raz mamu milo prekvapiť, a ožehliť všetku bielizeň, kým sa ona vráti z nákupu. Doma sa už kúrilo, tak bol iba v trenírkach. Ako tak žehlil, zrazu začal vrieskať a válať sa po zemi! Strašne som sa bála. Kázal mi, aby som rýchlo utekala po maminu. Keď sme pribehli, ocino sa ešte stále skrúcal na gauči a síkal. Zavrel ma do izby a potom sa chvílu rozprávali s mamou. Potom sa mama začala strašne smiať. Keď som sa jej spýtala, čo sa stalo ocinovi, povedala, že ocino je hrozne nešikovný a prežehlil si cikáčik...


Môj oco je velmi šikovný. Vie opraviť všetko! Každú chvílu ho volá niekto z dediny, aby im pomohol. A keď to opraví, musí ísť s nimi do krčmy. Raz som ho v krčme počul, ako rozprával chlapom, že konečne vymietol dolnej susede komín. Doma som to povedal mame, aby aj ona bola naňho hrdá. Ona však začala hádzať šálky do steny. Niekedy tých dospelákov nechápem. Mama asi nemá rada, keď oco pomáha druhým, lebo teraz spáva v kuchyni. Mama ešte kričala, že mu už nikdy nedá. Ale čo mu nedá, to neviem. Asi desiatu do práce, lebo teraz si ju oco robí sám.
AlaNR
31.07.12,05:12
Aj my máme pod mrakom. Taký spací čas...

Takže sa idem asi činiť, nech je po mne niečo aj vidieť.

Inak, včera som v predzáhradke našla rajčinu... Takú asi 20 cm, ešte nekvitne, tak nad ňou dumám, či by som ju tam aj nenechala, k hodom (v septembri) budú rajčule ;) možno...
pepsikova
31.07.12,05:14
...a ešte bonus...


Jede muž se ženou a tchýní na dovolenou a chytí je domorodci na posvátné půdě.
První domorodec na nic nečeká a povídá: "Za to že jste vstoupili na posvátnou půdu každý dostanete 50 ran bičem a aby jste si nemysleli, tak každý může mít jedno přání!"
První jde na řadu manželka a ta si přeje dostat na zadek polštář. Jak tchýně viděla že jim bič ulítl i na záda, tak když přišla na řadu tchýně přála si polštář na záda a zadek.
Poslední byl manžel. Když měl on vyslovit své přání řekl: "Já mám dvě přání: přál bych si 100 ran bičem."
Domorodci se na něj zadívali a povídají: "Ty hodně uznáváš naši půdu že? Toto přání bude splněno a to druhé? Jaké máš druhé přání?"
Manžel odpovídá: "A na záda mi dejte mou tchýni!"
pepsikova
31.07.12,05:17
..no a aby ste nepovedali..



Aké je to milovať sa po osemdesiatke?
Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.

Čim chceš byť, keď budeš veľký? Debilom. ????? Keď chodíme
spolu s ockom, stále mi ukazuje a hovorí: "Pozri, aké Porsche má ten
debil!", "Aha, akú vilu si ten debil postavil!", "Kukaj,aká fajná
modelečka sa vláči s hentým debilom!"

Klop klop! Kto je to? To som ja, otvor! Aký otvor ?

Dnes ráno u nás sused zvonil o 2:30 ! Chápete to? O pol tretej
ráno!! Našťastie som ešte nespal, pretože som trénoval na bubnoch

Dvaja chlapi pília veľkou pílou strašne hrubý strom: "Jožoooo,
aj tebe to ide tak ťažko?" "Neviem, ja teraz fajčím..."

Lezú tri slimáky za sebou a zrazu ten posledný vybuchne. Prvý sa
pýta toho druhého: Čo sa mu stalo? Neviem, asi to bol Moslimák!

Názov najnovšej sexuálnej polohy je - Na cibuľu.
Postup: Muž sa vyzlečie a žena sa rozplače.

Volá Škót na erotickú linku.
Callgirl mu hovorí: "Zlato, urobím pre teba všetko!"
Škót: "Tak mi zavolaj naspäť!"****
AlaNR
31.07.12,05:25
Tak som stihla do rána, hádam sa všetkým ujde. Už keď som bola vo švungu ;)
PS: tak by som si dala taký koláč... slivkový, alebo marhuľkový... fňuk!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_uUREEwmcmIrLtaktqsz6dhLP6-wy-HoiJI4Zj4TKXmMrwqAkcw
willma
31.07.12,05:36
ale kočky, najchutnejšie sú za surova, jemne pokvapkané citrónom :)
pepsikova
31.07.12,05:39
Tak som stihla do rána, hádam sa všetkým ujde. Už keď som bola vo švungu ;)
PS: tak by som si dala taký koláč... slivkový, alebo marhuľkový... fňuk!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_uUREEwmcmIrLtaktqsz6dhLP6-wy-HoiJI4Zj4TKXmMrwqAkcw..

..zamestnaj dôchodkyňu!..nech pripraví, ty jej to vymies a ona nech dokončí..a trúba upečie!..
willma
31.07.12,05:54
máme malé zajačiky- počet neviem, ešte sú riadne pozakrývané :)
AlaNR
31.07.12,05:55
Na budúcu stredu pálime marhuľky. 8.8. dúfam, že bude aspoň 8 litrov :D
pepsikova
31.07.12,06:10
...padám odtiaľto...a držte mi palčáky...
MarcelkaT
31.07.12,06:28
...padám odtiaľto...a držte mi palčáky...


Kam že padáš? Ale palčoky držíííme.
pepsikova
31.07.12,10:10
Kam že padáš? Ale palčoky držíííme...

..už možeš pustiť...bolo veľa ľudí..
ivuliatko
31.07.12,10:28
Včera ste ma inšpirovali s trhaním buriny, už som mala výčitky... ja mohutný balkónový záhradkár (trojhrantíkový) som sa vrhla na našu činžiakovú predzáhradku. A teraz sa dostávam k tomu, čo ma dnes potešilo: tentoraz som nenašla ani jedno psie h****! ...ako málo stačí k radosti :D
Hansa
31.07.12,10:35
-mňa dnes potešilo, že šéfinko a arogantný kolega dnes nie sú v kancelárii, takže máme tu: pohoda, klídek....:);)
Martasch
31.07.12,11:04
detto....
kn-alka
31.07.12,11:11
... aj u nás je šéf na dovolenke :)
Hansa
31.07.12,11:19
-ľudkovia moji, v auguste si beriem dovolenku, a moje plány znejú: upratať, oprať, nakúpiť do kuchyne, do skrine.... Dovolenkový čas mi ujde rýchlejšie ako pracovný a ja zistím, že som si ani neoddýchla, nikde nebola, nič nezažila...
Nie, že by som sa sťažovala, ale je to tak!:confused:
Ale dnes som potešila svojho ducha, kúpila som si knihu Tajomstvo plánu Vášho života. Takže nastane "povinné čítanie":);)
trisestri
31.07.12,11:24
este nedelu doobeda sa vsetko sypalo,potom poobede sa to zmiernilo a dnes je to nerozhodne-tak napr neuspel som zo staznostou na energetickej inspekcii,ale aby sa nepovedalo tak bytovemu nasli nejake formalne nedostatky,im mozno daju pokutu a ja som tam kde som bol,esteze stat mal dovod si zarobit,ked uz ten rozpocet krachuje.
Bionda
31.07.12,12:58
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... :( :mee: !!!
misoft
31.07.12,13:11
wagner
31.07.12,13:13
Neviem, ako u vás, ale
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=118618&stc=1&d=1343743857

U nás má vyplazené oči od obeda a to som chcela pokračovať v trhaní zeliny:confused: Počkám ešte chvíľu a pôjdem neskôr, nech ma neupraží
wagner
31.07.12,13:16
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... :( :mee: !!!

Zažila som to pred dvomi rokmi tesne pred vianočnými sviatkami. Tiež už bol starý a nemohla som sa dívať na to, ako sa trápi. Injekcia na uspatie a injekcia na ukončenie života. Plakala som týždeň - ešte aj cez sviatky. Ale žiaľ, všetci tam pôjdeme, či psíkovia alebo my. Súcitim s Tebou.:mee: Ešte teraz mám v očiach slzy, keď na to pomyslím:mee:
wagner
31.07.12,13:18
Ak by si sa nudila, môžeš prísť pomôcť upratovať aj mne.
účtovník 007
31.07.12,13:21
Včera k nám zavítal od susedov maličký kocúrik. Tak som ho zobrala a zaniesla susedom. Dozvedela som sa, ako k nemu prišli. Niekto ho hodil na cintoríne do jamy a zaťažil kameňom, aby tam zdochol. :mee: Človek je naozaj najkrutejší tvor na tomto svete.
pepsikova
31.07.12,14:05
Včera k nám zavítal od susedov maličký kocúrik. Tak som ho zobrala a zaniesla susedom. Dozvedela som sa, ako k nemu prišli. Niekto ho hodil na cintoríne do jamy a zaťažil kameňom, aby tam zdochol. :mee: Človek je naozaj najkrutejší tvor na tomto svete...

..tak je to, nevieme si vážiť priateľstvo, ktoré sa nám dáva zadarmo a v snahe zbaviť sa ho volíme krutý spôsob trápenia...ja by som za toto vraždila, odtínala ruky a neviemčoešte urobila..kuš, hnusná som v takýchto prípadoch..
VieraPopluharova
31.07.12,15:22
Ahojky všetci,

som živá, no ozvem sa cca o týždeň.....pekný deň všetkým.....V.
pepsikova
31.07.12,15:32
...veľmi zaujímavá súdna sieň je dnes...falošné profily na sociálnej sieti, vzájomné osočovanie, nadávky...a hrabanie sa v minulosti, len aby sa tomu poškodenému donútila vina...
pavol54
31.07.12,15:52
Zajesť, vypiť, domov nabaliť a málo roboty urobiť :Ddopravu ako riešiš a prizvi aj pomocníkov
alaya1
31.07.12,15:59
pepsikova
31.07.12,17:16
...večerá!...posielam cibuľový šalát a fašírku..a pre maškrtnejších domácu uhorku, posolenú, len tak!..a večernú kaficu k sultánovi...
..a pohodu vám prajem..
terezamaria
31.07.12,18:47
Pepsi máš ma na svedomí....tá fašírka so šalátom ma začala prenasledovať....zjem, či nezjem?
Ivana Š
31.07.12,19:06
nešpekuluj, zjedz :)
Ivana Š
31.07.12,19:08
chute ste narobili, idem niečo do lednice vykutrať - také ľahké - melón cukrový tam mám -:)
pepsikova
31.07.12,19:18
Iví, ja pošlem fašírku a ty daj melóna...kúštik...mňam, si mi slinky vytočila
pepsikova
31.07.12,19:18
...ako je tu ticho!..už spíte?..
pepsikova
31.07.12,19:20
...konečne sa dá dýchať, aj burina by sa lepšie trhala, ked už neny taký úpek dusný a vy si tu drichmete...to si hovoríte kolektív?..
lujza.j
31.07.12,19:28
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... :( :mee: !!!
mám prežité /16,3,2012/...aj ked som sa ešte stále nezmierila, že moja láska tu už nie je.....
museli operovať bolo to "buď alebo" bolo to "alebo"....dopredu sa ma vetoš opýtal, že čo potom....dohodli sme sa doma, že aby sa netrápil a netrpel čo sa už, že ho vetoš z narkózy nepreberie.....snáď to bolo dobré rozhodnutie...pre neho určite.
aj ked mám doma už druhého......revem aj teraz:mee:
lujza.j
31.07.12,19:31
aj ja aj ja fašíres.....mňááám
Kvaka
31.07.12,19:33
...konečne sa dá dýchať, aj burina by sa lepšie trhala, ked už neny taký úpek dusný a vy si tu drichmete...to si hovoríte kolektív?..
Tak ja som dnes poobede asi 3 hodiny trhala, trhala a trhala, ale tá burina nejako moc rastie. Potom som to nechala a oberala som egreše, paradajky, žltú a zelenú fazuľku. Ešte som našla pár čučoriedok a jahôd. Mrkvu a petržlen som netrhala, lebo však kým som bola varovať vnuka, môj mužíček kúpil. No nezabijem ho. Mám aj cukinku, len nejako mi tohto roku málo rodí. Bolí ma celý človek.
pepsikova
31.07.12,19:48
..tak ja idem ešte zavesiť poslednú práčku a asi sa poberiem tiež...a dám ešt ekúsok čokoládky, had poslal na koštofku takej švédskej,že mňamka...a zase ma bude z pažravosti svrbieť celá tvár...ale oriešková je oriešková...dobrú noc vám..

..a chcela som nájsť obrázok na čokolu, čo poslal ,volá sa "Tupla"...ale ujo googlik našiel iba "teplá" čokoláda..aspoň lepšie zaspíte:)



... a nakoniec našiel..je to ona!https://plus.google.com/u/0/118343723919039546306/posts/SfSqEQQXUN9
Kvaka
31.07.12,19:52
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... :( :mee: !!!Je to moc moc ťažké, nezávidím ti, ale držím prsty, aby ste to doma zvládli. Napríklad ja som sa ešte stále s tým nevyrovnala, že som musela rozhodnúť o živote svojej havinky. Iba vtedy na chvíľu uverím, že sme sa rozhodli dobre, keď si pozriem video v mobile 6 týždňov pred. Vtedy si pomyslím, že už sme to trápenie mali skončiť skôr.
lujza.j
31.07.12,20:01
kočeny mám dilemu....už dávno plánujem že v septembri pôjdem cvičkať do Tučepi/Hr/ najprv sme boli tri holky...nakoniec som ostala sama a neviem či mám ísť.....mám taký malý blok.....organizuje to Zora Ochodnícka z Košíc...netvrdím, že je problém ísť sama, len som si už vypočula aj aktuálnu skúsenosť z cvičenia vo Vodiciach.....že bolo to o všetkom možnom len nie o cvičení, teda zo strany účastníčok....no lebo ja som toho názoru, že keby som sa chcela ožierať a behať za chlapmi tak to nemusím ísť až do Hr, nie som ten typ či mi doma chlap odstrihne tú veľkú reťaz z gulou z nohy a potom neviem čo zo sebou.....zas ked nepôjdem nebudem vedieť, že čo a ako....a zase ked pôjdem budem vedieť, že či na budúce áno alebo nie.....
kukučka
31.07.12,20:10
Choď keď ťa to baví a možno sa k tebe pridá aj niekto z porady, napíš do starej témy, neviem názov.
Rozalka
31.07.12,20:10
Keď nepôjdeš, nič sa nedozvieš.
Ak sa ti nebude páčiť, povedz si: "aj negatívna skúsenosť je skúsenosť"
ja radím ísť
pepsikova
31.07.12,20:18
...len ty pekne hybaj a vyskúšaj to!..myslím, že tá Zora nebude robiť cvičenia v Hr len preto, aby sa jej tam baby ožierali...nenechá si pokaziť meno..a to vieš, zlá fáma sa pamatuje najdlhšie a nič dobré ju neprebije!..
pepsikova
31.07.12,20:28
...a dám ešte na noc:/vydalo hnutie za reálnu demokraciu na facebook/
pepsikova
31.07.12,20:30
..a toto ma dostalo!...
kukučka
31.07.12,20:46
mňa toto: pláž v Jalte
a to sa mi zdali pláže v Chorvátsku plné :D
Ivana Š
01.08.12,04:16
idem naisto, že kafa už bude - a ništ,
tak som spravila, kávu aj čaj, nachystajte si šáločky a hodím aj kúštik toho melóna, čo sa včera nezjedol :---

idem het, do nového zámku, so svokrou pozrieť policajtov - ide si dať spraviť nový OP, snáď tam nebude veľa ľudí
potom po úradoch - socpoist, union, všzp, upsvr...
MarcelkaT
01.08.12,05:07
Dobré ráno vospolok.Ivana ďakujeme za čajík a kafičko.
MarcelkaT
01.08.12,05:10
Potešila má bronzová medaila Miška Martikána, ktorého už odpísovali že je starý. "Starý" ale dokazal že je vie zabojovať.
pepsikova
01.08.12,05:35
..joj, tam by som sa ja veru nezmestila!...
pepsikova
01.08.12,05:41
..jáááj, toto je almázia, takto si prísť a bez roboty kafa, čajík, melón!!..to by som dala do zákona a schváliť parlamentom namiesto tých trapín, kvoli ktorým sa tam hádajú...
...tak vám prajem krásny deň dnes, na úradoch len samé milé úrodníčky, ústretové a veciznalé,nikde dlhé fronty národa- no a tak..len pohodu...
..včera syník poslal aj nejaké časopisy a tak som sa dozvedela, kde je raj Santaklausa,ak bude čas, prihodím obrázok...a môžeme začať písať svoje požiadavky k vianociam...lebo vraj tam, keď napadne sneh, môžeme aj nič nedostať...ak by sa niekto chcel uspiešiť a písať skôr, mesto sa volá Rovaniemi...(kecám trošku, ale to mesto je fakt...aj ten Santa..
pepsikova
01.08.12,05:42
Potešila má bronzová medaila Miška Martikána, ktorého už odpísovali že je starý. "Starý" ale dokazal že je vie zabojovať...

..tak je...Mišo dokáže aj za málo peňazí vyčarovať kopu muziky!...
asedma
01.08.12,05:49
..tesi ma, ze dnes budem mat odlazdickovany uz aj balkon, majster utekal este dokupit jeden balik, sak dve boli prasknute, co uz..a zajtra sa pustam do robenia leca..cize ziadny oddych a lenosenie :mee:
buchač
01.08.12,07:34
Múdro dňa :

Láska začína pocitom, že nám niečo chýba...
S dosť dlhým časovým odstupom zistíme, že to, čo nám chýbalo, bol rozum !
MarcelkaT
01.08.12,07:46
..

..tak je...Mišo dokáže aj za málo peňazí vyčarovať kopu muziky!...

Keď som čítala názor Adyho Hajdu/herec/, že Martikán je už starý tak medaila nebude, ale skôr čaka od bratov Hochornerovcou/dúfam že sa tak píšu/ tak má to aj trochu naštvalo.
MarcelkaT
01.08.12,07:47
..tesi ma, ze dnes budem mat odlazdickovany uz aj balkon, majster utekal este dokupit jeden balik, sak dve boli prasknute, co uz..a zajtra sa pustam do robenia leca..cize ziadny oddych a lenosenie :mee:

Anka, príjemnú prácu.
pepsikova
01.08.12,07:50
...kdesi som sa dočítala, že ak zakážete píspmne aby niekto manipuloval s vašimi údajmi, teda, menom a priezviskom, tento je povinný to akceprovať...a figu drevenú, borovú, sušenú...dávnejšie, asi 3 roky dozadu som si u jednej nemenovanej firmy-obchodu, niečo objednávala...mali z zmluve na internete kolonku, že moje údaje neposkytnú tretím subjektom..nejako som v mojom priezvisku zabudla napísať i...a čuduj sa svete, moje skomolené priezvisko fičí už u tretej firmy s nábytkom, rôznych katalógoch, kozmetike..počkám, možno mi nejaká banka oznámi, že mi vedú účet na vyššiu sumu evráčkov..
MarcelkaT
01.08.12,08:10
Trochu dobrej nálady:

Manžel číta noviny a z poschodia jeho krásna blondínka manželka uteká do záhrady a otvára poštovú schránku a ta je prázdna. Opakuje sa to 5x a na šiesty krát sa jej pýta, drahá čo sa stálo? A ona: predstav si ten môj hlupý počítač mi hlási, že v schránke mám poštu a utekám sa pozrieť a schránka je vždy prázdna.
asedma
01.08.12,08:10
Anka, príjemnú prácu.

..dakujem Marcelka..to vies, radsej by som sa niekde v strkarni kupala a clnkovala ako v tejto horucave sa s lecom babrala, ale bude aspon na zimu, sak vnuk zacal lubit aj leco s vajickom, predtym, ze fuj..
Ivana Š
01.08.12,08:32
úradníčky - samá radosť :mad:
na socpoist pred týždňom chcela teta sesternicinu pracovnú zmluvu z Nórska - potrebujem ju, ako to že ju tu nemáte
dnes - rovnaký úrad, rovnaká prepážka, iná teta - to ste mi načo doniesli, nepotrebujem to :eek:

stavebná sporiteľňa - svekruša tam chcela niečo vybaviť, stáli sme tam pred dverami od 8:45 - že od 9:00 majú stránkové hodiny, tak počkáme
aj sme sa dočkali :eek: 9:05 teta vyšla z dverí, ani na nás nepozrela a nalepila na ne ceduľku že 1.8.2012 - dovolenka
trisestri
01.08.12,08:45
sito
01.08.12,09:10
..dakujem Marcelka..to vies, radsej by som sa niekde v strkarni kupala a clnkovala ako v tejto horucave sa s lecom babrala, ale bude aspon na zimu, sak vnuk zacal lubit aj leco s vajickom, predtym, ze fuj..


A teraz, už, júúúj? :);)
korela
01.08.12,09:36
...kdesi som sa dočítala, že ak zakážete píspmne aby niekto manipuloval s vašimi údajmi, teda, menom a priezviskom, tento je povinný to akceprovať...a figu drevenú, borovú, sušenú...dávnejšie, asi 3 roky dozadu som si u jednej nemenovanej firmy-obchodu, niečo objednávala...mali z zmluve na internete kolonku, že moje údaje neposkytnú tretím subjektom..nejako som v mojom priezvisku zabudla napísať i...a čuduj sa svete, moje skomolené priezvisko fičí už u tretej firmy s nábytkom, rôznych katalógoch, kozmetike..počkám, možno mi nejaká banka oznámi, že mi vedú účet na vyššiu sumu evráčkov..
Nevie niekto, po čom idú dnes údaje o ľuďoch?
Hansa
01.08.12,09:41
Nevie niekto, po čom idú dnes údaje o ľuďoch?


-no veď firma by mala mať "poverenú zodpovednú osobu za ochranu osobných údajov". Takže tam treba hľadať vinníka!
sito
01.08.12,09:46
A mňa, že to tí cicici, len a len ?urvia! Jedno či ľavý, či pravý!!! Sľúbili, že nebudú, ale, že dieru im nechali a národ tým omladili! A my, ešte nevieme koľko sme im prihodili, prihodíme. Od ľudí peniaze do kasy vymámime. Dobre sa my máme, a vy si myslíte, že len pre vás, o vás sa staráme. Netrápia nás vaše životy, nie tak ešte vaše, istoty. Kešeňe, naše, aby plné boli a vy buďte stále len voly, ale nás len nech občan volí. Nech mu je po vôli!

Mame šťastie, našu, nás už nie? Ale u nás, že, taký vraj, už niet?


http://www.youtube.com/watch?v=N7ctCApFSP8

:);)
sito
01.08.12,09:51
Nevie niekto, po čom idú dnes údaje o ľuďoch?

Za babku. :);)
pepsikova
01.08.12,10:48
...firma už neexistuje...
pepsikova
01.08.12,10:49
...za päť prstov a šiestu dlaň...




(toto je aká blbosť?..klikla som na "odpovedať" k príspevku od korely...a moja odpoveď je o dobrých 5-6 príspevkov nižšie,no keby sitko nemal odpoveď s citáciou vyše mňa, vyzerám nakomplet debilne, že komu a čo odpovedám..
pepsikova
01.08.12,10:53
...neckermann, quelle, magnet , orange a iné si bežne posúvajú databázy a potom nám posielajú rôzne katalógy a ponúkajú akcie za strašne nízke ceny a dokonca nás poctievajú titulom "ste náš najvernejší zákazník"..(pritom si z takých katalógov neobjednávam)
pepsikova
01.08.12,10:55
...ale keďže žiadny katalóg sem nepošle zadarmo kaficu a minerálku, tak dávam ja..čochvíľa je čas siesty, tak páči sa!...
Tweety
01.08.12,10:58
...ale keďže žiadny katalóg sem nepošle zadarmo kaficu a minerálku, tak dávam ja..čochvíľa je čas siesty, tak páči sa!...
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzTj95jr1cGeaoPTcgRrLhZZWanbBsh 7oSwEwe25QBLQ1ddehpMA
pepsikova
01.08.12,11:01
...nemáš požičať traktor?...do zajtra vrátim!...
Ivana Š
01.08.12,11:06
kafu si dám, ďakujem moc :) a od jedu sa asi idem švacnúť do bazéna
úradníčky niektoré mi tlak dvihli, som vytočená

ľutujem jedno, že som si nedala podpísať úradníčkou, že "neprevzala som, lebo to ja teraz nepotrebujem " s aktuálnym dátumom
lebo minulý týždeň to isté tlačivo iná teta pýtala a zd*bala ma, prečo to nemám
sito
01.08.12,11:12
Nie je a ako A. Nie je 3,14 ako 3,14. Úradníčka, ička. čka, ka, a!
Stanislav 1975
01.08.12,11:43
Veľa písať na Poradu NEZNAMENÁ vždy len kvalitné veci dávať, tak ako občas niečo napísať NEZNAMENÁ ľuďom málo pomáhať,ak ťa nepozdravím, to NEZNAMENÁ , že som nenávistný smrad ako náš štát, keď chcem vidieť nenávisť pojdem radšej na jahodové pole pri Bagdad, byť dobrý poraďák NEZNAMENÁ robiť poraďácku ku..u, za tie roky viem koho osloviť pani, slečna, pán a koho súdruh, mať vela užitočných nie vždy znamená úctu, niekedy je prvá cena, odpad čo nič NEZNAMENÁ -mnoho ľudí na Porade oblbuje " 17-nastkovú mládež"- to ale pochopíš ,až do príspevkov hlbšie okom zájdeš...
Tweety
01.08.12,11:45
Veľa písať na Poradu NEZNAMENÁ vždy len kvalitné veci dávať, tak ako občas niečo napísať NEZNAMENÁ ľuďom málo pomáhať,ak ťa nepozdravím, to NEZNAMENÁ , že som nenávistný smrad ako náš štát, keď chcem vidieť nenávisť pojdem radšej na jahodové pole pri Bagdad, byť dobrý poraďák NEZNAMENÁ robiť poraďácku ku..u, za tie roky viem koho osloviť pani, slečna, pán a koho súdruh, mať vela užitočných nie vždy znamená úctu, niekedy je prvá cena, odpad čo nič neznamená -mnoho ľudí na Porade oblbuje " 17-nastkovú mládež"- to ale pochopíš ,až do príspevkov hlbšie okom zájdeš...
Stanko, čo sa to s Tebou porobilo, že takto, skoro básnicky si dušu vylievaš? Vari Ti niekto krivého slovka preriekol, či?
Stanislav 1975
01.08.12,11:48
Stanko, čo sa to s Tebou porobilo, že takto, skoro básnicky si dušu vylievaš? Vari Ti niekto krivého slovka preriekol, či?

Nič sa neporobilo, len som chcel pozdraviť po 3 týždňoch abstinencie- a ešte 4 ma čakajú, takže ciao...:D
Tweety
01.08.12,11:49
Nič sa neporobilo, len som chcel pozdraviť po 3 týždňoch abstinencie- a ešte 4 ma čakajú, takže ciao...:D
Som rada, že si tu zas, že si sa už z abstinencie vyliečil.:--- Vitaj a nič nepýtaj.
buchač
01.08.12,12:32
Nič sa neporobilo, len som chcel pozdraviť po 3 týždňoch abstinencie- a ešte 4 ma čakajú, takže ciao...:D

Som rada, že si tu zas, že si sa už z abstinencie vyliečil.:--- Vitaj a nič nepýtaj.

...trt vyliečil - len technická prestávka....pár dní nazad bol predsa na svadbe ......chutili mu koláče , jedlo ....hruška v tekutom stave...

http://www.porada.sk/t186192-p1132-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2115211
Tweety
01.08.12,12:41
otec so synom, vari dvaja kohúti na jednom smeticku?
pepsikova
01.08.12,12:52
...nebola tá hruška pokazená?..
pepsikova
01.08.12,12:53
...kecáš!..v priebehu 3 týždňov si tu bol, s niečím si sa chválil!..a si na face, takže kde abstinuješ?..na rozume?..
terezamaria
01.08.12,14:52
Nemaj strach, že taký účet sa objaví, euráčky si nechajú tie firmy, ktoré si vymieňajú zoznamy.....
misoft
01.08.12,16:56
Alebo za deravý groš.... :D
misoft
01.08.12,16:58
Kde si nabúral? Takto "rýmovať" - šak ťa choroba chytí :D
AlaNR
01.08.12,16:58
No, dćhodkyňa akože dooslavovala, boli tu dve susedy, dostala čukolády, dezerty, prázdnu peňaženku a orchidku.

Teraz jej chladím kysnutý kombinovaný - tvarohovo slivkový...

A je po 75ke... ;)
misoft
01.08.12,17:00
A je po 75ke...... a o päť rokov repete :D
AlaNR
01.08.12,17:01
... a o päť rokov repete :D

bodaj by! tfuj tfuj tfuj! :D
wagner
01.08.12,18:06
Veľa písať na Poradu NEZNAMENÁ vždy len kvalitné veci dávať, tak ako občas niečo napísať NEZNAMENÁ ľuďom málo pomáhať,ak ťa nepozdravím, to NEZNAMENÁ , že som nenávistný smrad ako náš štát, keď chcem vidieť nenávisť pojdem radšej na jahodové pole pri Bagdad, byť dobrý poraďák NEZNAMENÁ robiť poraďácku ku..u, za tie roky viem koho osloviť pani, slečna, pán a koho súdruh, mať vela užitočných nie vždy znamená úctu, niekedy je prvá cena, odpad čo nič NEZNAMENÁ -mnoho ľudí na Porade oblbuje " 17-nastkovú mládež"- to ale pochopíš ,až do príspevkov hlbšie okom zájdeš...

A čo Ti ten SMER spravil, keď takto hovoríš o štáte?:confused:
wagner
01.08.12,18:07
Si myslíš že o päť rokov bude mať zase 75 rokov?
pepsikova
01.08.12,18:12
no aspoň vitality na 75 jej prajem!..
buchač
01.08.12,18:28
Poopravím ...zarepujem ...lebo teraz to zle vyzerá...


Veľa písať na Poradu NEZNAMENÁ vždy len kvalitné veci dávať, tak ako občas niečo napísať NEZNAMENÁ ľuďom málo pomáhať,ak ťa nepozdravím, to NEZNAMENÁ , že som nenávistný smrad ako náš štát, keď chcem vidieť nenávisť pojdem radšej na jahodové pole pri Bagdad, byť dobrý poraďák NEZNAMENÁ robiť poraďácku ku..u, za tie roky viem koho osloviť pani, slečna, pán a koho súdruh, mať vela užitočných nie vždy znamená úctu, niekedy je prvá cena, odpad čo nič NEZNAMENÁ -mnoho ľudí na Porade oblbuje " 17-nastkovú mládež"- to ale pochopíš ,až do príspevkov hlbšie okom zájdeš...

Veľa písať na Poradu NEZNAMENÁ vždy len kvalitné veci dávať
tak ako občas niečo napísať NEZNAMENÁ ľuďom málo pomáhať
ak ťa nepozdravím
to NEZNAMENÁ
že som nenávistný smrad ako náš štát
keď chcem vidieť nenávisť
pojdem radšej na jahodové pole pri Bagdad
byť dobrý poraďák
NEZNAMENÁ
robiť poraďácku ku..u
a tie roky viem koho osloviť
pani, slečna, pán a koho súdruh
vela užitočných dať
nie vždy znamená úctu mať
iekedy je prvá cena odpad
čo nič NEZNAMENÁ
mnoho ľudí na Porade oblbuje
" 17-nastkovú mládež"
to ale pochopíš
až do príspevkov hlbšie okom zájdeš...


...jejejé ...
AlaNR
01.08.12,18:54
Tak som si dala test logického myslenia používaný aj v bohnickej psychiatrickej nemocnici v Prahe :D
http://edenik.elka.cz/otestujte-sve-logicke-mysleni/

A vyšla som z neho takto:
Výsledek testuPočet získaných bodů: 8Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná.Čísla otázek, které jste nezodpověděl/a správně:: 1, 9Pokud jste neuspěli, nezoufejte. Manažer banky se zahraniční účastí, jeden fotoreportér a redaktorka získali jen 4 body. Zástupkyně šéfredaktora, ředitel Matematického ústavu SAV a jeho syn dosáhli plného počtu bodů.
7-10 bodů: Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná.
5-6 bodů: Logické uvažování patří k vašim silným stránkám.
3-4 body: Zlatá střední cesta, žádný génius, ale hlupák rovněž ne.
2-0 body: Vaše silné stránky se neprojevují právě v logice.
pepsikova
01.08.12,18:59
...slovenský rep asi nebude moja silná stránka, lebo nech čítam, ako chcem, vychádza mi z neho len trápna blbosť!..
pepsikova
01.08.12,19:01
...pasovalo by popršať!..tie horúčavy, čo sem idú, mi neštimujú...tak to tu zavriem pre dnešok, len dobrú noc prajem a pekné sníčky...
buchač
01.08.12,19:02
....o jeden menej ...7 som získal ...Čísla otázek, které jste nezodpověděl/a správně:: 3, 6, 7
terezamaria
01.08.12,19:17
Počet získaných bodov 8, ....zlé odpovede 6,9.....
terezamaria
01.08.12,19:18
Len aby v primeranom zdraví žila s Vami čo najdlhšie....pozdravujem maminku a želám jej veľa zdravíčka.....
hnedoočka
01.08.12,19:20
detto, ale zle 3 a 9 ...tá 9 je teda zákerná :D
avalik
01.08.12,19:24
tiez 8, nespravne 9 a 10
Oliwa
01.08.12,19:28
za 9... zradila ma 2. otázka... Ala, koľko bodov treba na Bohnice?
lujza.j
01.08.12,20:03
.....dnes mi kurier priniesol nové kupaće....išla som platiť dole pred dom.....dala som mu papierové a ešte som mu išla dať drobné....mám takú malú peňaženku http://www.reklamnepredmetysketch.sk/editor/gallery/5-produkty/157-tasky/170-penazenky-dokladovky/12994-penazenka-na-mince-imitacia-ko/50086c.jpg
ako som takto ako na obrázku vysypala drobné tak sa mi vysypali aj samorezné skrutky:D a kurier na nato: máte aj šrobovák a ja že: áno k kabelke...on:videl som už všeličo, ale toto ešte nie:D akože a čo je na tom...ved normálka:rolleyes:...či už som moc multifunčná....
misoft
01.08.12,20:11
Budeš druhá - jednu multifunkčnú už tu máme :D
korela
01.08.12,20:18
Pekná mincovka.
pepsikova
02.08.12,00:18
...dobré ráno, noc teda nič moc u mňa a tak dávam kávu pre strašneskorovstávajúcich,alebo aj pre neskorolíhajúcich a pridám čokoládový nanuk a domácu uhorku..komu čo chutí...zobudil ma mesiac, vypleštený na celé veľké okno, ktoré nebolo schopné zabezpečiť prísun chladnejšieho luftu do mojej kutice,nakúkal, škeril sa a tak mi pekne šiel na nervičky, že som si s ním šla jednu bafnúť, nakomplet vyspatá...šarkan kukol na mňa svojimi lampášikmi, a otočil sa na druhý bok...že teda on ešte nikam nejde a spí ďalej...mala som si aj ja ustlať na zemi,to by bol spánok!!..no asik tak..
wagner
02.08.12,01:02
...dobré ráno, noc teda nič moc u mňa a tak dávam kávu pre strašneskorovstávajúcich,alebo aj pre neskorolíhajúcich a pridám čokoládový nanuk a domácu uhorku..komu čo chutí...zobudil ma mesiac, vypleštený na celé veľké okno, ktoré nebolo schopné zabezpečiť prísun chladnejšieho luftu do mojej kutice,nakúkal, škeril sa a tak mi pekne šiel na nervičky, že som si s ním šla jednu bafnúť, nakomplet vyspatá...šarkan kukol na mňa svojimi lampášikmi, a otočil sa na druhý bok...že teda on ešte nikam nejde a spí ďalej...mala som si aj ja ustlať na zemi,to by bol spánok!!..no asik tak..

A ja že to sama nemôžem spať. Oči rozdrapené už od druhej, idem pozrieť a to dnes ráno spln o 5,27 letného času.No už mi taký spánok ide na nervy - spln aj nov, nemôžem spať. :confused: Čo som komu urobila? Ako budem dnes stáť na vrchu rebríka a strihať živý plot? No neviem či sa sexuálne neprejavím.
pepsikova
02.08.12,01:39
A ja že to sama nemôžem spať. Oči rozdrapené už od druhej, idem pozrieť a to dnes ráno spln o 5,27 letného času.No už mi taký spánok ide na nervy - spln aj nov, nemôžem spať. :confused: Čo som komu urobila? Ako budem dnes stáť na vrchu rebríka a strihať živý plot? No neviem či sa sexuálne neprejavím...

..no len sa ty nikam nedriap, lebo to sexuálne prejavenie by ti nemuselo priniesť ten správny pôžitok!..plot počká...
pepsikova
02.08.12,01:45
Duska3 (http://www.porada.sk/member.php?u=13792)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Junior Member Členom od05.12.05Príspevky6Súhlasov:
0

...toto je tuším nová upratovačka na porade...kade chodí, tade sa vyhráža právnymi krokmi!..len aby si labku niekde nezlomila,keď sa zje*e...

..prešla som celú stránku, ktorú duska uvádza ako zdroj básní, ale veru som na nej nenašla zákaz šírenia obsahu..tak neviem, je to nejaká provokácia, nuda a dôležitosť, alebo len hlúpa dôležitosť?...
AlaNR
02.08.12,05:09
Hnusoba ten mesác, aj týždeň aj čo by to dnes do rána chcelo byť.
Na mňa civel cez vetračku skoro celú noc, tak som sa otočila hore nohámi, ale mala som prievan, medzi oknom a dverami rovno hlavu strčenú, tak som sa vrátila.
Spala som krásne 3 hodiny...
MarcelkaT
02.08.12,05:13
Pekné slniečkové ráno všetkým. Aj dnes bude veľmi horúco, zišiel by sa osviežujúci dáždik.
AlaNR
02.08.12,05:16
Duska3 (http://www.porada.sk/member.php?u=13792)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Junior Member Členom od05.12.05Príspevky6Súhlasov:
0

...toto je tuším nová upratovačka na porade...kade chodí, tade sa vyhráža právnymi krokmi!..len aby si labku niekde nezlomila,keď sa zje*e...

..prešla som celú stránku, ktorú duska uvádza ako zdroj básní, ale veru som na nej nenašla zákaz šírenia obsahu..tak neviem, je to nejaká provokácia, nuda a dôležitosť, alebo len hlúpa dôležitosť?...

Krásavica, alebo krásavec, registráciu tu má už 7 rokov :eek: a včul sa ozýva??
To aj jemu domov ak príde pohľadnica, tak žaluje gratulanta za porušenie práv?
Sakramentsky dôležitá osoba. No šak nech nás všetkých zažaluje teda, budeme mať veľké stretko na súde aspoň... :D