Mir024
05.02.12,19:18
Dobrý deň,
plánujem ešte s dvoma spoločníkmi kúpiť nehnuteľnosť, je na predaj rodinný dom za výhodnú cenu v pomere rozloha/cena. Dom je momentálne v zanedbanom stave, bude potrebná rozsiahla rekonštrukcia. Dom je možné prerobiť na 3 bytové jednotky plus nejaké kancelárske priestory, poprípade prenájom na poskytovanie služieb (kadernícky salón, kozmetička ....) nakoľko budova je blízko centra mesta. Naším plánom je teda budovu kúpiť, zrekonštruovať a predať ako bytové jednotky a druhú časť budovy prenajímať. Problém je hlavne vo financovaní, spoločníci majú stály príjem ja momentálne nie, pracoval by som hlavne na prestavbe. Môžem aj ja požiadať o hypotekárny úver poprípade o iný druh úveru a založiť to nadobúdanou nehnuteľnosťou? Za približne 2-3 roky by som bol schopný celú požičanú sumu splatiť. :)
tictac7
05.02.12,18:30
....ten Tvoj profil, to je fakt?! ...veď asi...nejaká zmluva medzi vami....a to taká, čo by aj banka akceptovala, žeby nová s.r.o.? založená len na tento účel? ...
Mir024
05.02.12,22:00
zatiaľ je nápad, s domom sa dá krásne pracovať. momentálne hľadáme riešenia ako to celé prefinancovať, či vytvoriť spomínanú s.r.o. za týmto účelom a podobne. preto chceme zistiť ak by niekto vedel poradiť vhodné riešenie.