mif
06.02.12,09:03
Vedel by mi niekto poradit ako spojazdnit na tomto routri zdielanie suborov cez USB port?
Na routri je usb port, do ktoreho by sa mal dat zapojit externy usb HDD, alebo usb kluc a nasledne by sa mal tento disk zobrazit aj v pocitaci. Nainstaloval som program Storage manager, ktory by mal na tento ucel sluzit, ale disk sa mi nikde nezobrazuje.
Vlado40
06.02.12,14:16
Disk sa nezobrazí klasický v PC.Storage manager ani netreba inštalovať.Otvor si nejaký prehliadač a zadaj adresu \\192.168.2.1\nazov_zariadenia a disk sa objaví.
mif
06.02.12,14:52
to som uz skusal. nefunguje ani tak. moze byt problem ze som nespravne zadal nazov zariadenia (velke male pismena, medzery ...) ? jedna sa o usb kluc.
misoft
06.02.12,16:12
Vstúp do nastavení routera, najdi si niečo podobné ako: DHCP List (môže sa to volať aj inak) - to ti ukáže všetky pripojené zariadenia k routeru (LAN, WLAN, USB) - tam nájdeš aj názov, aj IP
Vlado40
06.02.12,21:49
Zadaj jednoduchý názov.Ja používam iba veľké písmena napr. označenie POSTA.Funguje to.Adresu zadaj podľa toho akú ma IP router.Ak máš WIN7 ,tak klikni na tento PC a hore do riadku Počítač vlož túto adresu a objaví sa USB kľúč alebo cez IE.