sthruska
06.02.12,14:26
Presný typ naspamäť neviem. Je tam W7 64 bit Profesianal.

Po určitom čase (do týždňa) sa dostane do stavu, že:

- neukáže informácie o disku - nenačíta ich. Ale OS beží. Z toho(?) vyplývajú ďalšie veci

- neukáte informácie o aktivácii OS
- zmiznú všetky tlačiarne. Nedá nič spustiť okolo nich. Napr. pridať tlačiareň.
- nedajú sa spustiť ani iné služby OS - OS nevie nájsť súbory

Bol na reklamácii. Vraj je hardverovo v poriadku. Teraz mi po obnove OS beží normálne.

Má niekto nejaký tip?
pistik71
07.02.12,14:35
zeby virus? Ked sa to nainstaluje nanovo a bezi to, tak jedine nejaky SW problem, najskor virus (su presne take ze odstavi sluzby pre tlac, snad aj pristup na disk). Takze instaluje antivirusovy program.
Tiez je tazko identifikovatelny popis ze do stavu sa dostane do tyzdna - pri akom castom pouzivani? Stale sa vypina, alebo sa len nechava "uspavat"?
sthruska
08.02.12,06:48
Vírusom to nie je.
NB ináč beží normálne. Môžem na ňom robiť všetko, okrem hore spomínaných vecí.
Žiaden program nemá problém. Hlavne Dlephi XE2 a MS Office.
Používam ho po večeroch. Presne sa to určiť nedá. Už sa mi raz stalo, že sa mi dostal do toho stavu po nainštalovaní programov. Ani som nestihol na ňom robiť.
Teraz mám zálohu (True image), ale neteší ma predstava obnovy OS každú chvíľu.
Nikto v okolí mi nevie dať žiaden tip.
Vlado40
08.02.12,13:15
Daj tam iný HDD.Aj môj HDD v NTB sa tváril že je v poriadku ,nevykazoval žiadné chyby a predsa bol príčinou problémov v NTB,presne občasného zamrzania.NTB mal síce iba tri mesiace ,ale som to nereklamoval pretože takúto chybu je problém reklamovať.
sthruska
08.02.12,13:43
Môj nemá ani tie tri mesiace. Zamrznúť mi nezamrzne. Prečo mám investovať do nového NB :mad: