fetya
06.02.12,17:40
Ma niekto skusenosti so firmou Profimont Komarno? Zaoberaju sa plastovymi oknami a dvermi. Mam od nich ponuku na 10 okien a 3 dveri. Na svojej stranke profimont.sk uvadzaju, ale aj v ponuke, ze pouzivaju profil Salamander Brugmann AD 6 komorovy, sirka profilu 118 mm, kovanie winkhaus, trojskla. Za vsetky polozky nacenili 3100 eur, bez dph. Po telefonate tvrdia, ze zaruku poskytuju aj bez dph. Je to realna ponuka, a hlavne ten profil je ozastny salamander, alebo to vyrabaju aj poliaci? Som z toho uz zufaly, googloval som uz hodiny a nic. Dalsie ponuky su o 200-300 eur drahsie. Co na to? Brat, nebrat?
jancoreni
10.02.12,11:37
Dobrý, no profimont nepoznám ale v Komárne najkvalitnejšie okná plastové predáva Inteco, len odporúčať viem , sice sú trošku drahé ale oplatí sa to, ja mám tiež od nich.
fetya
10.02.12,18:26
uz som ich zamietol, ne e-filip som cital niekolko staznosti na" akoze nemecky salamander". Radsej idem do slovfensthermu, dohodli sme dobru cenu, maju dobre referencie, a nasiel som jedneho kamarata, ktory uz vela rokov bral od nich, a max. spokojnost. inteco je drahe, inter-okno - no oni by boli num.2.
saguaro
10.02.12,18:41
salamander je o nicom profil daj si rehau radsej nam to robil toplast z rehau profilu ponuka bola lacna robota ok ale su to zlodeji nevypisaly fakturu a to cez 5000eur boly okna vraj ze akcia je vtedy ak je bez faktury cocoti ale hlavne ze dph si uctovaly na vsetko okrem tohto mame spokojnost keby to platim ja tu fakturu z nich vybucham....
Economyx
15.02.12,11:27
Túto firmu /profimont/NEODPORUČAM!!! aj ked maju v mene že sú "profíci" nič spoločné nemajú stým... u nás montovali okná na celom baráku,máme velký problém...okná fučia,stena mokne.."nastavovat" chodili jak na klavír...samozrejme nevedeli nastavit,o tom ani nehovorím že údajný montážnici a murari nemali nič spoločné s montažou a murárčinou...šéf nebere telefon...sú to obrovský lajdáci...manžel hovorí že ich dá na súd,ja neviem čo mám robit...pretože staré okná čo som mala lepšie tesnili..ako tieto.. Takže túto firmu neodporúčam.
Katarína ,Galanta
Richard
15.02.12,11:59
Richard
15.02.12,12:01
Problém týchto diskusií o firmách je, že keď tu niekto chváli, často sú to ľudia zo samotnej firmy a keď už sa niekto ozve, tak je to nespokojný zákazník alebo konkurencia :)

Preto odporúčam toto: http://www.referencie.sk/top-firmy/plastove-okna Ak budú referencie.sk dobre fungovať tak to bude dobrý zdroj.

Ak ste teda s niekym spokojní, dajte mu referenciu (http://www.referencie.sk).
Lenpravdu
01.05.15,14:04
Dobrý deň. Ja mám teda skúsenosti s touto firmou ale velmi zlé. Celý mesiac im trval kým prišiel od nich jeden pán a odmeral rozmer okna. Ďalší mesiac som čakal kým prišli a chceli namontovať žáluzie, hovorím chceli lebo prišli nato,že im to nepasuje. Odmerali ešte raz. Ďalší mesiac. Konečne prišli, namontovali, poškodili okno pri montáži, ja hlupák som aj zaplatil a doklad o zaplatení do dnešného dňa nemám. Je to banda amatérov a diletantov. Rozhodne ich neodporúčam.