elisabeth1979
07.02.12,05:12
Dobry den,
mam taky problem. Som studentka externeho studia, a teraz vo februari mam statnicu. Nechcem vsak na nu ist, a nechcem aby mi prepadol termin. Podla studijneho poriadku je dekan povinny uznat PN. Na PN vsak nechcem ist, lebo som na nej bola nedavno. Doma mam kopiu predoslej PN, kde je uvedeny len zaciatok PN (20.01.2012). Myslite, ze si skola nejako overuje, ci tato PN trva? A este jedna otazka, kedze aj vcera bola statnica, na ktorej som sa zucastnila, nebol by to problem, ak by z toho logicky vyslo, ze som porusila liecebny rezim (aj ked neporusila, lebo PN uz bola ukoncena). Kedze by som dala PN, podla ktorej to vyzera, ze som stale PN?
Dakujem za vsetky rady.
jacekova
07.02.12,04:31
Toto su obrovske spekulacie.... na kazdu loz skor ci neskor dojde...
Fero11
07.02.12,08:10
Dobry den,
mam taky problem. Som studentka externeho studia, a teraz vo februari mam statnicu. 1. Nechcem vsak na nu ist, a nechcem aby mi prepadol termin. Podla studijneho poriadku je dekan povinny uznat PN. Na 2. PN vsak nechcem ist, lebo som na nej bola nedavno. Doma mam kopiu predoslej PN, kde je uvedeny len zaciatok PN (20.01.2012). 3. Myslite, ze si skola nejako overuje, ci tato PN trva? A este jedna otazka, 4.kedze aj vcera bola statnica, na ktorej som sa zucastnila, nebol by to problem, ak by z toho logicky vyslo, ze som porusila liecebny rezim (aj ked neporusila, lebo PN uz bola ukoncena). Kedze by som dala PN, podla ktorej to vyzera, ze som stale PN?
Dakujem za vsetky rady.
1. Sama sebe odporujes (dneska svieti slniecko a ja sa chcem ist opalovat, ale nechce sa mi ist opalovat, ja sa chcem opalovat zajtra, ale zajtra bude prsat a bude burka) myslis, ze statnice sa vypisuju kazde 2 tyzdne ??

2. Na PN sa nechodi kvoli tomu ci si na nej bola nedavno, ale ide sa na nu vtedy ak mas zdravotne problemy

3. Ano

4. Uz som tomu celkom prestal rozumiet