katka1608
07.02.12,07:30
Dobrý deň, má niekto skúsenosť s Medima eurodent Martin.
Chcela by som si tam ísť vytrhnúť "osmičky" zuby, tak by ma záujímali Vaše názory. Počula som, že sú jedno z mála zariadení, kde Vás aj uspia pri trhaní.
Ďakujem
buchač
07.02.12,08:20
Dobrý deň, má niekto skúsenosť s Medima eurodent Martin.
Chcela by som si tam ísť vytrhnúť "osmičky" zuby, tak by ma záujímali Vaše názory. Počula som, že sú jedno z mála zariadení, kde Vás aj uspia pri trhaní.
Ďakujem
Kontakt

• Priehradka 20, 036 01 Martin
• tel/fax 043 42 22 447
• tel 043 42 20 638
• mobil: 0908 968 242
• e-mail: medima@medima.sk


...zubára mám ale svojho a inde ...;)
kopretinka
07.02.12,08:29
a prečo si ich chceš dať vytrhnúť? robia problémy?
tictac7
07.02.12,08:40
...prečo trhať v narkóze?
...bolesť, ktorá príde po narkóze je taká istá, ako bolesť ktorá príde, keď prestane účinkovať injekcia...
kopretinka
07.02.12,08:46
niektorí ľudia sa neskutočne boja.....a keď bude v narkóze,tak nebude vedieť,čo sa s ňou deje,a asi to je to podstatné....tá bolesť potom už vadí menej ako ten strach pred tým...
jess
07.02.12,08:56
presne tak
kezeso
07.02.12,09:03
Ak ťa to povzbudí, mne trhali už sedem zubov, po vytrhnutí to nebolí. A uspať by som sa nedával, toho by som sa bál viac...:D, ozaj ako ti budú dodávať rajský plyn? Cez nos?
katka1608
07.02.12,09:52
Vôbec nebolia, zubárka mi to odporučila, že je to aj tak zbytočné a raz si ich budem musieť dať vytrhnúť. Jeden horný už mám von a budúci týždeň ma čaká aj druhý. No spodné mám trošku komplikované, lebo mi trčí len polka zubu a zbytok mám pod ďasnom, takže mi to musia naskôr narezať a až potom trhať. takže sa trošku bojím. myslela som, že pod narkózou to bude lepšie...
kopretinka
07.02.12,09:59
Vôbec nebolia, zubárka mi to odporučila, že je to aj tak zbytočné a raz si ich budem musieť dať vytrhnúť. Jeden horný už mám von a budúci týždeň ma čaká aj druhý. No spodné mám trošku komplikované, lebo mi trčí len polka zubu a zbytok mám pod ďasnom, takže mi to musia naskôr narezať a až potom trhať. takže sa trošku bojím. myslela som, že pod narkózou to bude lepšie...
nedávala by som si trhať ZDRAVÉ zuby v žiadnom prípade....to je čo za blbosť,že raz aj tak ich bude treba trhať?prečo,ak budú OK?
Mne sa jedna osmička nevedela vyklubať,zubárka mi chcela narezať ďasno,aby to išlo lepšie,poslala ma pred tým na rontgen.Zistilo sa,že ten zub nemá miesto,tlačil sa zboku,musel ísť von....nechcem Ťa strašiť,bolo to dosť bolestivé....je to chirurgický zákrok,ktorý by sa vraj nemal robiť v ambulancii...ale prežila som.
jess
10.02.12,08:34
Tiež pridám skúsenosť. Mala som 7-čku plombovanú, plomba asi na 50% vrchnej časti zubu....rozpadol sa zub, bol tam na koreni vačok, muselo sa trhať. "Trhať" .... statná zubárka zobrala do ruky "šroubovák", bolesť okamžite a nakoniec skončila pri dlátku a kladive, lebo bol zub prirastený o okostnicu. To všetko len pri umŕtvení :eek: . Samozrejme, hneď mi naskočil tetanický záchvat. Krvi všade, ďasno úplne prederavené, bolo vidieť až kosť, 3 dni som nemohla do úst dať nič, ani vodu a aj dýchať bola neskutočná bolesť ... nikdy viac !