satanek01
07.02.12,19:37
prosim Vás, ma niekto odskušanu taviacu pištol moze byt aj ta majmenšia aj cenovo dostupna.
Ja som si kupila tu najmenšiu lenze ona mi stále vyteka tak neviem, či nahodou tie malé vytekaju všetky.
Dakujem pekne za pomoc.
tom_NR
07.02.12,20:30
Pokiaľ je pištoľ v zásuvke, zohrieva sa a roztápa tyčinku. Keďže je to kvapalná hmota, môže pomaly tiecť; mne to robí aj veľká, aj malá.
satanek01
08.02.12,12:37
No, tak neviem lebo som mala v rukach práve tu väčšiu pištoľ a bola normalne zapnuta v elektrickej sieti a nevytekala.
Az po stlacení spinača ked som potrebovala lepit pekne tiekla.Tu malu pištolku čo mam,tak ked sa prichystám niečo zalepit tak napln vyničim pri jej stekani hned.HM tak by ma teda zaujimalo či to robi kazda ta najmenšia pišoľ lebo práve mne by vyhovovala ta najmenšia.ďakujem pekne za vasu radu.
eričitka
08.02.12,12:50
Ja mám lepiacu pištoľ malú, obyčajnú a vôbec nevyteká, som s ňou spokojná. Myslím, že samovolne by to nemalo robiť.
satanek01
08.02.12,13:01
jeeeej to som rada prosim Vás a mozem sa spýtat na znacku alebo pripadne link tej pištolky?budem Vám nesmierne vďacna.
misoft
08.02.12,17:43
Ja mám tiež malú (nejaká čínska :D Made by Tesco) a nevyteká. Dôvod môže byť v tom,že "spúšťou" je tyčinka veľmi zatlačená do vyhrievacieho hrotu a preto vyteká. Po vypnutí však zatuhne hmota v hrote a po opätovnom zahriatí začne natlačená lepiaca hmota samovoľne vytekať. Preto pred vypnutím pištole skús mierne povytiahnuť tyčinku späť.
satanek01
09.02.12,12:34
No, tak hneď ako ste mi pisali túto radu musela som isť vyskúšať no na moj veru už tak netiekla.Tiez mam nejaku Made by Kaufland takze by som sa ani nedivila keby mi tiekla preto som si chcela zadovazit teda nejaku poriadnu ale myslím že s Vašou užitočnou radou
bude nadalej veľmi dobre sluziť.Ďakujem Vám za priam neskutočný nápad a radu ktorým ste mi ušetrili aj korunky.Moc Moc Ďakujem.
D0min0
09.02.12,19:05
Ak ta pistol vyteka tak je potrebne povytiahnut tycinku a prestane ;). Mal som s tymto skusenost. Podla mna to nie je nijaka katastrofa.