stavebnicka
08.02.12,08:56
Dobry den, vedeli by ste my pomoct rozhodnut sa medzi firmou Fenestra Rehau Geneo kovaním G-U alebo by bola lepsia moznost vybrat si TROCAL 88+ s kovanim roto? Nemam s tym ziadne skusenosti a nechcem urobit chybu. Viete my poradit podla vasich skusenosti ktore su lepsie? Dakujem.
fefe30
08.02.12,09:05
Okenné kovanie jedine MACO. Najednoduchšie a najlahšie nastaviteľné
stavebnicka
08.02.12,09:09
vsetci vychvaluju tieto systemy a niekde pisali ze je lepsie roto...neviem ani aky je medzi nimi rozdiel. Len potrebujem kvalitne okna aby som ich za 2roky nemusela menit
marko182
08.02.12,11:21
Hod si tu do vyhladavaca Geneo a takisto aj Trocal. Je tu zopar dost uzitocnych nazorov na oba profily.
Z mojho pohladu su obidva profily kvalitne. Takze by som sa skor sustredil na vyber dodavatela. Konkretnu skusenost nemam, ale v poslednej dobe pocuvam dost vela staznosti na Fenestru (nie na samotny profil).
marleau
08.02.12,14:37
Kombináciu TROCAL 88+ a kovanie WINKHAUS možem len odporučiť.Ale!!! - slovenského alebo českého výrobcu,spoza severnej hranice len krówky....
day
08.02.12,16:13
firma so skusenymi montermi to je spravna cesta, okna, profily su oba super,
my budeme mat bluEvolution - salamander
alltracboy
08.02.12,18:23
ked si objednas okna vo firme ako fenestra tak nikdy nevies aky monter ti pride. oni najimaju ludi prilezitostne. Jedine co mozem podporucit je asi fakt dat biele okna.. farebne dobre vyzeraju, ale plastaky sa na slnku roztahuju..a uz som vidim ze som asi nespravil dobre. mam geneo.a
johanka12
08.02.12,18:42
My sme menili okna minule leto davali sme profil bluEvolution - salamander kovanie Maco, cez firmu RI OKNA mozem odporucit , velmi kvalitne - praca aj okna sme nadmieru spokojny.
marleau
08.02.12,19:02
U nás na sídlisku ľudia dosť začali meniť plastové okná za nové plastové.To znamená za 20 rokov existencie už tretie "šíby".No je to normálne?
day
08.02.12,19:33
My sme menili okna minule leto davali sme profil bluEvolution - salamander kovanie Maco, cez firmu RI OKNA mozem odporucit , velmi kvalitne - praca aj okna sme nadmieru spokojny.

aj my mame RI Okna, okna 4-18-4-18-4
pri ponukach pozor aj sirku kridla, stavebnu hlbku, vyrobcu a typ okien, vystuhy, ...., montaznu firmu
7lukino7
08.02.12,20:03
SIGENIA 4ever !! :)