Janela
08.02.12,12:53
Dobrý deň,
mám taký problém že som kúpila starší typ telefónu - samsung, spolu s fun-fónovou kartou. V orangei mi bolo povedané, že telefón je odblokovaný do všetkých sietí. Aj bol aj keď napriek tomu som v ňom používala prevažne len fun-fón a orange kartu a však nastal problém. Po nejakom čase sa mi telefón vybil a keď som sa ho snažila zapnúť naťukala som pin kód ako vždy ale do mobilu som sa už nedostala. Vypisuje mi tam že je zablokovaný. V orangei mi povedali že to je moja chyba, že za prepálenie budem musieť zaplatiť. Nedalo by sa to odblokovať aj iným spôsobom? Platiť za odblokovanie sa mi neoplatí. To už rovno môžem kúpiť nový.

Vopred ďakujem za rady
laurin
08.02.12,12:37
Vypytaj si od operatora PUK kod.
arizona
08.02.12,12:40
Funfon je operator,nie telefon...;)
Janela
08.02.12,13:34
Lenže ten telefón nevyžaduje odo mňa puk kód ten by som zadať vedela. Ale píše tam "zadajte kód telefónu" a problém je v tom že ten telefón žiaden kód nemá.
A ja viem že fun-fón je operátor. Ani neviem prečo som dala taký nadpis.
arizona
08.02.12,14:44
Niektore telefony sa daju zablokovat. Nemohol ti tam niekto, hoci aj omylom zadat nejake heslo /cislo/?

Mohol ho zadat aj predosly majitel,ale to by pytalo kod teba hned od kedy mas ten telefon...

Pyta kod pri oboch kartach?
alla66
08.02.12,17:52
Lenže ten telefón nevyžaduje odo mňa puk kód ten by som zadať vedela. Ale píše tam "zadajte kód telefónu" a problém je v tom že ten telefón žiaden kód nemá.


Kde a kedy si kúpila mobil? V MT Samsung sa dajú nastaviť rôzne zabezpečenia..... zámok telefónu, SIM karty, súkromia....Skús použiť prednastavený bezpečnostný kód 00000000 (8 núl) používa sa u starších modelov....u novších typov si kód ( zámok) telefónu zvolí majiteľ sám:)
Janela
12.02.12,17:34
Skúsila som tých 8 núl,ale napísalo to že nesprávny pin a keď som zadala správny napísalo mi .že je zablokovaný telefón a mám zadať heslo.Telefón som kúpila na jeseň minulého roka,ako akcia na fan za 15 eur,Bez sim karty funguje skoro všetko okrem telefonovania
alla66
12.02.12,18:09
Zamieňaš PIN s bezpečnostným kódom. Orange a FunFón karty majú prednastavený PIN 0000....po troch nesprávnych pokusoch treba zadať PUK kód / nachádza sa na plastovej kartičke /
.....a kód telefónu výrobca prednastavil u Nokie 12345 a u starších Samsungov 00000000
Telefón je v záruke, požiadaj o radu v inej predajni Orange
Janela
22.02.12,16:36
Problém som vyriešila,Nahnevala som sa a nechala som ho priatelovi aby mi ho spojazdnil a podarilo sa mu to.Telefón funguje.Všetkým Vám ďakujem
luigi72
22.02.12,19:16
Šťastný koniec :)