vedette
10.02.12,10:27
pracujem na dohodu popri rodicovskej dovolenke (z domu). zaroven som stale zamestnancom u zamestnavatela, kde som pracovala pred narodenim dietata - ale pre tohto zamestnavatela momentalne nepracujem. na dohodu pracujem u ineho zamestnavatela. chcem dat dieta do jasli a ziadat o prispevok na starostlivost o dieta namiesto rodicovskeho prispevku, kedze jasle su drahe.
mam narok na tento prispevok i ked pracujem iba na dohodu? kdesi som sa docitala, ze prispevok dostanem iba vtedy,ak splnam toto: a) je z tejto činnosti povinne dôchodkovo poistená ako zamestnanec podľa osobitného predpisu alebo ako samostatne zárobkovo činná osoba podľa osobitného predpisu. z dohody samozrejme neodvadzam poistne na dochodkove poistenie.
dakujem za informaciu
ivka70
10.02.12,09:43
Nasla si spravne:

Podmienky nároku

- vykonávanie zárobkovej činnosti, štúdium dennou formou na strednej škole alebo na vysokej škole
- poskytovanie starostlivosti dieťaťu na území SR

trval. (prech.) pobyt rodiča na území SR
- trval. (prech.) pobyt dieťaťa na území SR.

Za zárobkovú činnosť sa považuje
činnosť, ktorá zakladá nárok na povinné dôchodkové poistenie a poberanie:

materského, najdlhšie do 6 týždňov odo dňa narodenia dieťaťa,
obdobných dávok v cudzine.
Nárok nevzniká, ak sa za celý mesiac poskytuje jednému z rodičov alebo manželovi rodiča dieťaťa

materské po uplynutí 6 týžd.,
rodičovský prísp.,
prísp. na služby pre rodinu s deťmi.
vedette
10.02.12,09:51
to ma teda moc nepotesilo. velmi to tym matkam teda neulahcili. mozu pracovat, troska si zarobia a aj tak vsetko minu na jasle... ale aspon viem, na com som
ivka70
10.02.12,11:28
Skus si dohodnut zmluvu na skrateny prac. uvazok s telepracou. Uz to potom bude mozne.