Meichan
10.02.12,19:17
Prosím vás, viete niekto, či je možné zmeniť meno emailu v Gmail službe. Z dôvodu zmeny priezviska by som ho chcela zmeniť, ale vôbec neviem ako nato. Jednoduchšie by pre mňa bolo založiť nový, ale na tomto google účte mám blog. Ďakujem za každú prípadnú radu. Pekný večer
Lubaba
10.02.12,18:36
meno e-mailu sa podľa mňa zmeniť nedá, ale môžeš si vytvoriť nový účet a posielať na na nový správy zo starého, neviem, ak sa mýlim opravte ma..
alla66
10.02.12,19:51
Prosím vás, viete niekto, či je možné zmeniť meno emailu v Gmail službe. Z dôvodu zmeny priezviska by som ho chcela zmeniť, ale vôbec neviem ako nato. Jednoduchšie by pre mňa bolo založiť nový, ale na tomto google účte mám blog. Ďakujem za každú prípadnú radu. Pekný večer
http://support.google.com/accounts/bin/answer.py?hl=sk&answer=19870&ctx=cb&src=cb&cbid=1eintcxabnhli&cbrank=5
misoft
10.02.12,22:42
Zmena nie je možná - možné je len vytvorenie nového účtu a preposielanie pošty zo starého účtu na nový - tzv. previazanie účtov.
PotPalo
13.02.12,09:11
Zmeniť meno emailu...myslíš emailovú adresu, alebo meno ktoré je priradené tej adrese (tomu účtu)? Ak chceš zmeniť adresu, tak asi len vytvoriť nový účet. Ak chceš zmeniť meno ktoré je priradené k email účtu, to sa dá takto:
Nastavenia účtu ---> E-mailové adresy a používateľské mená ---> Uprav