alpiN
11.02.12,13:12
ako mam naštartovat auto ? ked chcem na " rozdril" dole brehom čo je potrebne hodit 5tku? alebo ako to je
Jurivo
11.02.12,12:17
Ak máš rozvodový remeň, tak jedine káblami, žiadne roztláčanie, inak si koleduješ o generálku motora. Pri starších autách s reťazovým rozvodom stačí zaradiť 2jku.

Pre podrobnejšie vysvetlenie: hrozí preskočenie remeňa na remenici = zmena časovania ventilov = zničenie motora. V zime a so starým rozvodovým remeňom je riziko preskočenia remeňa ešte väčšie. Ďalším rizikom je poškodenie katalyzátora, hlavne, keď sa naštartovanie nepodarí na prvýkrát. Nespálené palivo sa totiž dostane do výfuku (aj katalyzátora). Po naštartovaní sa toto palivo horúcimi výfukovými plynmi vznieti a katalyzátor sa poškodí.
alpiN
11.02.12,12:18
ako vyhodim ryhclosť vytlačim spojku a zaradim dvojku ?
Jurivo
11.02.12,12:20
Aké máš rozvody?
misomiso
11.02.12,12:21
To su zbytocne obavy. Ked ti na krizovatke skape motor, pretoze si prave prisiel z autoskoly, tak rozvodovy remen dostane podstatne vacsi kopanec ako pri roztlacani. Nie vsetko, co sa stale dokola opakuje je pravda.

Dolezite je pre istotu nepouzivat prvy prevodovy stupen, na dvojku je to uz v pohode, a ak sa viac rozbehnes a das trojku, tak si motor ani nevsimne, ze sa s nom nieco podozrive deje.
misomiso
11.02.12,12:23
ako vyhodim ryhclosť vytlačim spojku a zaradim dvojku ?

Ano, zaradis dvojku a potom (strednou rychlostou, ani extremne prudko, ani extremne pomaly) pustis spojku.
legolas
12.02.12,06:42
..jednoducho povedané, nové typy aut sa nesmú roztláčať.., je to všetko na elektroniku, takže jedine cez káble iného auta,alebo si choď kúpiť novú autobateriu...
alabut
12.02.12,10:14
Dolu kopcom daj stvorku, menej trapi prevodovku i rozvody. Akurat treba dat pozor na brzdy, pretoze bez motora nefunguje posilovac a auto pri zaradenom vyssom prevodovom stupni naberie vacsiu rychlost. :-).
najag
12.02.12,12:16
Problemom hlavne je , ze pri roztlacani auta s katalyzatorom, sa nahromadi zmes v katalyzatore a ked to chytne, tak to moze mat nepekne dosledky prave v katalyzatore, ked to tam zhori vsetko naraz......
lujza.j
14.02.12,16:54
čaute chlapi, nechcem zakladať novú tému, tak to strelím sem.:)
chcela som si dnes preventívne dobiť autobatériu, lebo nemám moc dobré žhaviče /nové mám kúpené/tak som si myslela, že je spravím trošku dobre, tak som ju napojila, tá palička zostala na tej stupnici v takej tej prerušenej čiarke-neviem že či toto je ukazovateľ že je plne alebo optimálne nabitá. neviem či som to napísala na pochopenie, ak nie doplním. nabíjačku mám na obr. tú prvú zprava Bosch
http://www.nissanclub.cz/graphics/msgboard/141503/full/dsc06037.jpg
tom_NR
14.02.12,17:15
...nemám moc dobré žhaviče /nové mám kúpené/
Čím skôr vymeniť!

K tej nabíjačke je manuál tu: http://www.kavozmt.cz/data/dokumentace/00000004.pdf
lujza.j
14.02.12,19:18
Čím skôr vymeniť!

K tej nabíjačke je manuál tu: http://www.kavozmt.cz/data/dokumentace/00000004.pdf
no myslela so, že ešte zbytok zimy doklepem:( dakujem za návod viem ju používať, len neviem ži je baterka nabitá "ful" ked je palička po zapojení tak ako na obrázku...príde mi to že áno, na tej strane je vyobrazená nabitá batéria.ak by som ju aj napriek tomu že by bola nabitá nechala na nabíjačke môžem jej nejak ublížiť? dík
buchač
14.02.12,19:55
čaute chlapi, nechcem zakladať novú tému, tak to strelím sem.:)
chcela som si dnes preventívne dobiť autobatériu, lebo nemám moc dobré žhaviče /nové mám kúpené/tak som si myslela, že je spravím trošku dobre, tak som ju napojila, tá palička zostala na tej stupnici v takej tej prerušenej čiarke-neviem že či toto je ukazovateľ že je plne alebo optimálne nabitá. neviem či som to napísala na pochopenie, ak nie doplním. nabíjačku mám na obr. tú prvú zprava Bosch


...na čiarky sa vyondi .....čísla sú dôležité ...teda aj ,ak ich tam máš ovšem ..

Ale zľava - doprava ide stupnica ...takže aj čiarky ...
Nabíjačka začne od najvyšších hodnôt a po určitej dobe ide ručička nižšie ....
Zvyknem dobíjať na začiatku mi ukazovalo minule cca 6 a po tých 8 hodinách už bolo skoro na nule - žiadne dobíjanie .....




P.S.:
...a neruš v zábave inde ....:---:D
tom_NR
14.02.12,20:43
no myslela so, že ešte zbytok zimy doklepem
A potom ich už nebude treba? ;) Ak viem, že na aute je niečo zlé/poškodené/opotrebované, mením to hneď ako sa dá. Nikdy neviem, čo, kde, kedy ma to nechá v štichu. Aj keď tu ide "len" o žhaviče, aj tie tam sú za nejakým účelom. :)
Keď auto dobre štartuje a nejazdíte krátke trasy, batéria sa stíha dobíjať v aute.
Ak sa po zapojení ručička nepohla (lebo na tej fotke je na nule), buď je batéria plne nabitá, alebo je niekde zlý kontakt a nejde do nej prúd. Nabíjačka zvykne mať aj poistku, mohla sa pri náhodnom skratovaní svoriek prepáliť. Najlepšie by to bolo premerať multimetrom.
lujza.j
14.02.12,21:03
A potom ich už nebude treba? ;) Ak viem, že na aute je niečo zlé/poškodené/opotrebované, mením to hneď ako sa dá. Nikdy neviem, čo, kde, kedy ma to nechá v štichu. Aj keď tu ide "len" o žhaviče, aj tie tam sú za nejakým účelom. :)
Keď auto dobre štartuje a nejazdíte krátke trasy, batéria sa stíha dobíjať v aute.
Ak sa po zapojení ručička nepohla (lebo na tej fotke je na nule), buď je batéria plne nabitá, alebo je niekde zlý kontakt a nejde do nej prúd. Nabíjačka zvykne mať aj poistku, mohla sa pri náhodnom skratovaní svoriek prepáliť. Najlepšie by to bolo premerať multimetrom.
nabíjačka by mala byť OK, minulý rok som ju intenzívne používala, kým mi opravili alternátor. ako nemám problém vymeniť tie žhaviče mám ich kúpené od novembra,ale ked som prežila tieto mrazy tak som myslela, že by som ešte do druhej zimy dojazdila, ale asi nie. v štichu nechcem ostať už som si užila svoje s autom čo používa teraz dcéra.
Tomas321
15.02.12,11:05
ak sa da tak urcite je lepsie pouzit startovacie kable a nic neroztlacat... :)
misomiso
15.02.12,11:19
nabíjačka by mala byť OK, minulý rok som ju intenzívne používala, kým mi opravili alternátor. ako nemám problém vymeniť tie žhaviče mám ich kúpené od novembra,ale ked som prežila tieto mrazy tak som myslela, že by som ešte do druhej zimy dojazdila, ale asi nie. v štichu nechcem ostať už som si užila svoje s autom čo používa teraz dcéra.

Zalezi, aky mas diesel. Ak mas s priamym vstrekovanim, tak pri teplotach do nuly zhavenie vobec netreba, ak mas starsi komorkovy diesel, tak je to horsie.

V tej Bosh nabijacke sa da v zlokmu sekundy odpalit poistka ak nasadis poly opacne, na to pozor. Ak nic neukazuje, tak urcite ani nic nedobija.
misomiso
15.02.12,11:26
Problemom hlavne je , ze pri roztlacani auta s katalyzatorom, sa nahromadi zmes v katalyzatore a ked to chytne, tak to moze mat nepekne dosledky prave v katalyzatore, ked to tam zhori vsetko naraz......

Nema preco. Bezne startujem vo velkych mrazoch benzin aj diesel z koca aby som sa vyhol zatazi na baterku.

Netreba si mylit dve veci.

1. "Roztahovanie" auta, ktore ma motor v poriadku a neda sa nastartovat iba kvoli slabsej baterke alebo poruche startera.

2. "Roztahovanie" auta, ktore nechyta napriek dobrej funkcii baterky a startera (teda napriklad aj v lete).


V prvom pripade ziaden problem, motor chyti okamzite, nema sa tam co hromadit.

V druhom pripade moze byt problem, ak napriklad benzinak nechyta po dlhsom startovani preto, ze ma napriklad zle sviecky, lambda sondu alebo nieco podobne, tak sa tam naozaj moze nahromadit benzin. V tom pripade roztahovanie moze sposobit problem.

Ak je motor v poriadku, nehorozi ziadne riziko, s motorom sa v pripade roztlacenia alebo spustenia z kopca v prvych sekundach nedeje nic ine, iba to iste, ako sa deje pri normalnom startovani.
lujza.j
15.02.12,17:37
Zalezi, aky mas diesel. Ak mas s priamym vstrekovanim, tak pri teplotach do nuly zhavenie vobec netreba, ak mas starsi komorkovy diesel, tak je to horsie.

V tej Bosh nabijacke sa da v zlokmu sekundy odpalit poistka ak nasadis poly opacne, na to pozor. Ak nic neukazuje, tak urcite ani nic nedobija.

neviem čo je starší r.v.2008,
dávam:) palička sa hýbala, tak asi funguje.ale na tú poistku budem myslieť:)
misomiso
15.02.12,17:50
Tak to by malo byt v pohod,e zhavice by som menil az v oktobri.

Este treba myslit na to, ze ked je baterka premrznuta, je podstatne menej schopna nabijania. Musi sa dobijat niekolkonasobne dlhsie a vacsim prudom, pri extremnych mrazoch sa vobec neda do plna dobit.

Najlepsie je nabijat ju po jazde, ked je teply motor a zavriet pri tom kapotu.
Indeed
15.02.12,17:53
neverím tomu, žeby alternátor nedobil baterku po 15 km jazdy.
misomiso
15.02.12,18:03
neverím tomu, žeby alternátor nedobil baterku po 15 km jazdy.

U benzinaku mozno. U diesla v zime zabudni na to, ze by za 15 km (15 min jazdy) dodal rovnake monozstvo energie, ktore mine na zhavenie, start stuhnuteho motora (v horsom pripade opakovany), nasledne dozhavovanie po starte (kvoli emisiam)...

Navyse, ked potom zapnes vyhreivanie sedadiel, zrkadiel, mne napriklad vyhrieva aj trysky ostrekovacov, niekedy clovek musi rozmrazit zadne okno, niektore auto maju aj celne slko na elektricke vyhrievanie, pripadne turbina pridavneho kurenia, teraz povinne svietenie...
lujza.j
15.02.12,18:29
Tak to by malo byt v pohod,e zhavice by som menil az v oktobri.

Este treba myslit na to, ze ked je baterka premrznuta, je podstatne menej schopna nabijania. Musi sa dobijat niekolkonasobne dlhsie a vacsim prudom, pri extremnych mrazoch sa vobec neda do plna dobit.

Najlepsie je nabijat ju po jazde, ked je teply motor a zavriet pri tom kapotu.

tiež ak by sa podarilo, teda na počasie ktoré by mohlo byť, teda už teplejšie, by som ich menila pred novou "sezonou"
to asi nie, doma v garáži a v robote tiež v garáži.
tom_NR
15.02.12,20:55
neviem čo je starší r.v.2008

Ak to auto nemá 300 tis.km, žhaviče by mali byť ako nové. Vo firme máme niekoľko turbodieslov (väčšinou francúzi, najstarší z r.2003), kilometráže 150-250 tis. s pôvodnými žhavičmi a štartujú na brnk, aj v týchto uplynuvších mrazoch. Nebude chyba niekde inde? :rolleyes:
misomiso
15.02.12,21:01
O takejto vydrzi som este nepocul. To tie diesle startujete v tychto mrazoch aj rano, neparkujete ich nahoodou v garazi?

Podla mojich skusenosti zhavice vydrzia v priemere tak 150.000.
lujza.j
15.02.12,21:03
Ak to auto nemá 300 tis.km, žhaviče by mali byť ako nové. Vo firme máme niekoľko turbodieslov (väčšinou francúzi, najstarší z r.2003), kilometráže 150-250 tis. s pôvodnými žhavičmi a štartujú na brnk, aj v týchto uplynuvších mrazoch. Nebude chyba niekde inde? :rolleyes:
nemalo by byť, všetko zdiagnostikované 06/2011 opravovaný len alternátor-nedobíjal.+ vymenené všetko čo sa má pri km cca.112000 +-, nestalo sa mi, že by som niekedy nenakopla, len týchto mrazoch sa to mojemu uchu nepáčilo, čiže som viac x nažhavila. ťažko prežívam to že v japoncovi mám napchatý motor z renaultu:( myslím že aj prevodovka je F:(
tom_NR
16.02.12,20:55
Tak určité, soudruzi z Japonska chceli stlačiť cenu, aby boli ich Nissany na európskom trhu konkurencieschopné. Potom to aj tak vyzerá... Tiež som mal tú česť navštíviť ich "lacný" servis 3x kvôli záručnej oprave. :mad:
lujza.j
16.02.12,21:04
Tak určité, soudruzi z Japonska chceli stlačiť cenu, aby boli ich Nissany na európskom trhu konkurencieschopné. Potom to aj tak vyzerá... Tiež som mal tú česť navštíviť ich "lacný" servis 3x kvôli záručnej oprave. :mad:
ja chodím k mechanikovi domenkov:) bola to chyba nissanu možno už nato prišlo aj ked asi neskoro. posledné primery s renaultovými dielovými motormi-katastrofa:(