psps
11.02.12,20:51
Myslím, že všetky dokumenty sa dajú exportovať do formátu pdf. Ja mám takýto jeden exportovaný dokument z účtovného programu. Teda sú tam samé čísla. Potrebovala by som niečo také ako ceruzku, aby som si v tom dokumente mohla pooznačovať pár čísiel. Dá sa to nejako?
Čiže vlastne ide o to, že sa mi to nechce stále tlačiť a potom označovať perom, ceruzkou. Chcela by som si to takto označiť priamo v PC. Ide to alebo chcem nemožné?
Už som sa snažila dať to do skicára, ale tam mi ten pdf formát nejde vložiť.
IvetaH
11.02.12,19:58
Ja si doklady, ktoré chcem komentovať exportujem ako word alebo excel. SW mi dáva viac možností. Ak to robím pre klienta, poznačím čo treba do súboru a potom z neho urobím pdf formát a tak mu to posielam.
Možno to nejako ide, ale mne nie, ale tiež je pravda, že sa moc nesnažím.
psps
11.02.12,20:07
To by bola úplná paráda, keby sa mi to dalo exportovať do excelu, ale nejde. Nie je to prvý raz, čo by som si potrebovala urobiť v dokumente poznámky a nemám po ruke tlačiareň. Z väčšiny programov sa dá exportovať len do pdf a nemám na mysli len tie účtovné. Napríklad sa mi občas stane, že mi ktosi pošle dokument, ktorý bol predtým robený v nejakom špecialnom programe, ktorý ja nemám, tak mi ho pošle v pdf. A ja tam nájdem chybu, ktorú potrebujem výrazne označiť napríklad zakrúžkovať a poslať späť. Bolo by to fajn, keby sa to nejako dalo.
nunenko
11.02.12,20:12
Je potrebný program, ktorý umožňuje editovať pdf, napr. Adobe Acrobat Pro, Adobe Reader je len na čítanie pdf.
IvetaH
11.02.12,20:15
http://www.pdftoword.com/

tu si môžeš pdf súbor spracovať na wordový. Vložíš len súbor a svoj mail a obratom má prerobený súbor a pekne drží aj formát. Som s tým spokojná a mail nikdy zatiaľ som nemala zneužitý, že 100 reklám. Nič. Parádička.
avalik
11.02.12,20:20
psps
11.02.12,21:08
Ďakujem, idem skúšať.