jess
12.02.12,13:18
Pokazila sa umývačka Fagor VF - 453 IT. Podľa popisu chyby E5 (nenapúšťa sa voda), by som mala vyčistiť filter, sifón a prívodnú hadicu. Všetko som vykonala, všetko je čisté avšak umývačka stále nefunguje. Vodu napustí a ďalej už program nespustí. Ani sa nedá navoliť program. Stále svietia a blikajú kontrolky ako pri poruche E5 - nenapúšťa vodu. Len ona ju ani nevypúšťa. Aj sme vytiahli z elektriky a ani tak sa nespamätala. Neviete, čo s tým ?
lujza.j
12.02.12,12:57
neskúšala si cenknúť nejakému servisákovi, že či by ti nemohol len tak cez telefón niečo odporučiť? možno je to niečo "malé". povedz čo si už urobila, možno ho niečo napadne...
Stanislav 1975
12.02.12,13:24
Ak bola kúpená na slovensku a máš ju nejakých 5 rokov, tak už len vyhodiť a kúpiť novú- totiž slovensko je na zozname tzv. C-čkových krajín, kde sa dovážajú výrobky na cca. 4-7 rokov- viac nevydržia- takže aj ked ju opraví niekto, ale o chvílku sa zasa pokazí -preto je lacnejšie kúpiť novú- samozrejme nie na slovensku, lebo vždy kúpiš len odpad, ktorý by západniar nekúpil-preto je najlepšie tieto veci kupovať v reichu...
jess
12.02.12,14:37
neskúšala si cenknúť nejakému servisákovi, že či by ti nemohol len tak cez telefón niečo odporučiť? možno je to niečo "malé". povedz čo si už urobila, možno ho niečo napadne...

Zatiaľ ešte nie, nechcem otravovať cez víkend. Pokazila sa mi včera. Skúsim zajtra brnknúť do serv.strediska Fagor.
Manual
12.02.12,15:39
Nám pračka nechcela prať (program sa nespustil) a dôvodom bol slabý tlak vody v potrubí. Nemôže byť aj tu niečo podobné ?
jess
12.02.12,19:10
Ahoj Janko :), to asi nie. Nič sme s tým nerobili. Aj práčka šla včera v pohode. Ráno myčka normálne myla a potom po doumývaní zbytok vody už nevypustila a začala blikať, svietiť a teda hlásila chybu. Vodu som odčerpala ručne, pustila opäť myčku, voda sa napustila, ale program sa nespustil, voda ostala tam a kontrolky stále hlásia chybu.
Stanislav 1975
14.02.12,20:15
No čo fešanda- ako si dopadla s tou umývačkou? :confused:
jess
16.02.12,09:34
Objednaný opravár až na pondelok ! Vraj sú plníííí :(
jess
20.02.12,08:17
Tak som DOPADLA !!! Bol to programátor ako som predpokladala. Nový stojí 250 Eur, tak mi odporučil novú umývačku :mee::rolleyes::o s čo najdlhšou zárukou. Táto umývačka mala 6 rokov.