jojo 123
12.02.12,13:06
surne prosim o pomoc neviem co mam robit uzival som niekolko mesiacov anabolika ako testosteron nandrolon a podobne vsetky tieto as potlacaju tvorbu vlastneho testosteronu po vysadeni som sexualne skoro uplne prestal fungovat pred uzivanim as som mal uplne bezproblemovi sexualny zivot sex som mal skoro kazdy den max kazdy druhy ale teraz o niecom takom uz iba snivam mam velmi slabu erekciu a nemam niako chut na sex a neviem sa ani moc vzrusit po vysadeni as som uzival aj hcg a clomid ako vyrovnavacku ale niake zlepsenie som si nevsimol a preto by som poterboval poradit ci este niekedy to bude vsetko normalne a ako by som mal teraz postupovat dakujem
ludmilla
12.02.12,15:01
Jojo, preparaty, ktore maju vplyv na hormonalnu latkovu vymenu ovplyvnuju aj erektilnu dysfunkciu, pretoze tato funcia je zavisla od roznych hormonov. Klucovu ulohu tu hra prave testosteron, ktory je nutny pre vzrusenie.
Prave lieky, ktore tlmia produkciu testosteronu, alebo blokuju ucinok hormonov, zvysuju riziko erektilnej dysfunkcie. Anabolika su umeli potomkovia testosteronu, ktore mozu taktiez sposobovat erektilnu dysfunkciu.
Prave to je ten problem, ze su casto brane ilegalne sportovcami, ktori si chcu vybudovat svaly. Po urcitom case telo prerusi vlastnu produkciu testosteronu, semeniky sa obrazne povedane vysusuju, produkcia spermii sa prerusi, postupne prichadza k impotencii a strate libida.
Jedna rada pre teba, nezahravaj sa so svojim zdravim, vzdy sa to niekde vypomsti, svoje telo neoklames. Najlepsie urobis, ked vyhladas odbornu pomoc, cim skor tym lepsie.
petermikuláš
16.02.12,13:31
Ach jaj, takto to často dopadá. Jojo je to presne ako Vám napísala ludmilla.
zaujímavé, vždy keď som ja niekomu povedal, že nech neužíva anaboliká a rôzne steroidy, tak len mávol nado mnou rukou a povedal, čo vy doktor o tom viete
no a teraz jojo to už bez tých doktorov nepôjde
okamžite návšteva endokrinológa a urológa - inak môžete o zmene len snívať