kozlíček
12.02.12,14:32
Dobrý deň prajem,
chcel by som poprosiť,"čo podniknúť",aby sa táto prezentácia dala prehrať napr.v KMP,VLC prehrávači.
Vopred ďakujem!
brodozz
12.02.12,13:51
Subor ma priponu exe. skus zmenit na JPG al avi a uvidis cisa podari
kozlíček
12.02.12,14:03
Subor ma priponu exe. skus zmenit na JPG al avi a uvidis cisa podari
skúšal som nedá sa.
stormcatcher
12.02.12,14:09
čo chceš prehrávať? 4 obrázky
misoft
12.02.12,14:58
Rozbaliť, spustiť (dvojklik) - je to v aplikácii Faststone Image Viewer (zaujímavé je, že som ani nevedel, či to mám u seba, ale to pekne otvorilo).
Poznámka: keďže je to *exe súbor, je tzv. spustiteľný - executable - t.z. už má v sebe tú aplikáciu.
Ale keby chcel FastStone Image Wiever - tu http://www.faststone.org/FSViewerDownload.htm
kozlíček
12.02.12,16:23
čo chceš prehrávať? 4 obrázky
toto si mi chcel "poradiť" o to som nestál,či 4 alebo 34,ale ako ich prehrať v tých prehliadačoch,tak stála moja prosba!
kozlíček
12.02.12,16:28
Rozbaliť, spustiť (dvojklik) - je to v aplikácii Faststone Image Viewer (zaujímavé je, že som ani nevedel, či to mám u seba, ale to pekne otvorilo).
Poznámka: keďže je to *exe súbor, je tzv. spustiteľný - executable - t.z. už má v sebe tú aplikáciu.
Ale keby chcel FastStone Image Wiever - tu http://www.faststone.org/FSViewerDownload.htm
Možno sa nerozumieme,alebo som to napísal nejak blbo,ale by som ťa poprosil ako prehrať v tých prehliadačoch čo som uviedol,vieš.
brodozz
13.02.12,16:46
Windows spustitelné soubory obsahují. Exe příponu souboru. . Exe je také velmi běžné u jiných typů spustitelných souborů jako jsou soubory spojené s DOS, OpenVMS, Microsoft Windows a operační systémy Symbian. Windows soubory s příponou. příponou exe spustit, když jsou poklepali, jako SETUP.EXE a INSTALL.EXE. Zahájení EXE souboru často spustí instalaci přidružené aplikace na počítači uživatele. Technicky jsou EXE soubory vyhrazena pro Windows ovládaných počítačů a nejsou určeny k běžet na operačním systému Mac. V některých případech však bude emulátor Windows umožňuje uživateli otevřít EXE soubor v počítači Mac. ////