skirs
12.02.12,21:07
Dobrý večer,
potreboval by som poradiť, môže zistit (napr google) moju MAC adresu pc?
mecky
12.02.12,20:10
normalnou cestou nie, a naco by im aj bola :D
skirs
12.02.12,20:12
normalnou cestou nie, a naco by im aj bola :D
no povedzme aby identifikovali uživatela, ktoreho už raz vylučili z adsense za porušovanie pravidiel :/
pepsikova
12.02.12,20:16
...no ak ťa už raz majú, tak si zameraný družicou a majú ťa v merku:)..neporušuj pravidlá a budeš mať pokoj...
mecky
12.02.12,20:20
na to maju ine sposoby, ale cez mac to nieje (aj keby ju nejako dokazu zistit na dialku tak im je to nanic lebo sa da lahko zmenit)
skirs
13.02.12,21:27
na to maju ine sposoby, ale cez mac to nieje (aj keby ju nejako dokazu zistit na dialku tak im je to nanic lebo sa da lahko zmenit)

vies mi poradiť ako sa dá zmeniť? Stiahol som si aj 2 programy na to, ale vyskočila mi nejaka hlaška po anglicky (v prilohe je ukazka tej hlasky) no a pokusil som sa to zmeniť aj cez registre a aj tak sa mi ta ip adresa stale nezmenila, ked dam do cmd ipconfig/all , tak stale tam je ta istá mac adresa, uz neviem ako by som to mohol zmenit.
mecky
13.02.12,22:38
nejaka hlaska po anglicky znamena ze mas vypnut a zapnut sietovku
a znova, na adsense ti zmena mac nepomoze
PotPalo
14.02.12,05:38
Najprv spomínaš MAC adresu, potom IP.... To sú dve rôzne veci. MAC adresa je zvyčajne zapísaná v maličkej flash pamäti v sieťovej karte, zatiaľ čo IP je čisto softwarová záležitosť. Na zmenu MAC nepotrebuješ soft, stačí cez vlastnosti sieťového pripojenia vyhľadať príslušnú sieťovú kartu, a pod vlastnosťami (konfigurovať) je zvyčajne aj "adresa adaptéru" alebo niečo v tom zmysle. Zmeníš si na vlastnú, a po reštarte ju už máš.