sisa217
13.02.12,22:43
ahojte, chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s domacim kinom samsung ht-d555???videla som ho len na obrazkoch tak chcem zistit ci to naozaj vyzera dizajnovo tak dobre ako tam a aka je kvalita zvuku???prepojenie s tv a magiom zaroven je mozna???dkaujem velmi pekne za odpoved
Fero11
14.02.12,05:07
Ak chces kvalitny zvuk, tak zrejme taketo sr**ky by si nemala kupovat (samozrejme ze to bude hrat o nieco lepsie ako v repro v TV, ale nebude to nic moc). Nekupuj si kino, ktore pekne dizajnovo zapadne do miestnosti, ale kino, ktore dobre a kvalitne hra.
Nemam magio a neviem aky vystup zvuku ponukaju oni (to by ti mohol napisat ten co pouziva tiez magio) ak maju vystupny zvuk len nejakych 128kbps a len stereo, tak ti to kino vlastne ani netreba, ale ak vysielaju aj DD a 5.1 v dobrej kvalite, tak sa ti to oplati.
Ide hlavne o to aky si (resp. rodina) narocny divak (niekomu staci zostava za 1000€, ale poznam ludi, ktory su ochotny dat za zostavu 5000€ (ale taka zostava to nie je ako PC, ze o 3 roky si kupis novu, to je tak na 15-20 rokov))