mici88
15.02.12,14:16
Ahojte, chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť s laserovým odstránením ochlpenia (oblasť brady). Je to ozaj trvalé? a je potrebné 4-8 sedení? Ak máte niekto skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte :rolleyes: Ďakujem
myara
15.02.12,15:40
ja som chodila na laser (ale inu cast tela - bikiny, podpazusie), a vysledky boli vidiet po prvej navsteve
neviem, ci je to tak aj na tvari, kazdopadne ti mozem poradit, aby si si dala najskor spravit hormonalny profil, lebo ak ho nemas v poriadku, laser ti nepomoze
myara
15.02.12,15:44
este doplnim, ze si treba davat pozor, aby islo naozaj o laser, a nie IPL
zalobaba
15.02.12,17:54
Treba skutočne hľadať laser a nie ošetrenie pomocou IPL, ktoré robia v mnohých kozmetických salónoch, toto ošetrenie má však iba dočasný účinok. Tiež nie je laser ako laser, hľadaj prístroje novšej generácie, ktorými ťa ošetria bezbolestne. Nepíšeš odkiaľ si, ale ak to nemáš ďaleko do BA, skús Mediskin.
Estetic
16.02.12,04:24
Budem polemizovať.Laser je vhodný hlavne pre ľudí,ktorí majú pevné tmavé chlpky a tmavé korienky.Ale vačšia časť populácie má korienky zmiešané,tmavé a svetlé,resp.sedivé a tie laser nezaberie.Pre túto skupinu ľudí je lepší IPL,ale pracovisko to musí vedieť spraviť a samozrejme robí sa to ťažšie a dlhšie.Co sa týka návratu chlpkov,závisí to od organizmu.Ak začnú z akéhokoľvek dôvodu hormonálne zmeny,hormonálna liečba atd,chlpky sa vrátia či to bol laser alebo IPL.Nikdy ale nie su tak pevné a v takom množstve ako predtým.
Zauzana
21.02.12,16:53
Ja odporúčam laser v Laurentis /Bratislava/. Mne stačia v tomto salóne tri sedenia a mám s chlpami pokoj...a to som kedysi začala chodiť na laser do iného centra - na zľavové kupóny som absolvovala 4 sedenia, najojkala som sa od bolesti a chlpy na nohách stále vyrastali...
myara
21.02.12,18:25
Ja odporúčam laser v Laurentis /Bratislava/. Mne stačia v tomto salóne tri sedenia a mám s chlpami pokoj...a to som kedysi začala chodiť na laser do iného centra - na zľavové kupóny som absolvovala 4 sedenia, najojkala som sa od bolesti a chlpy na nohách stále vyrastali...

tiez som tam bola, a ten ubytok bol super, ale bolo to ovela neprijemnejsie ako inde, kam som chodila s bikinami
ale je mozne, ze zalezi na casti tela, hold niekde je to menej prijemne
allgreen
22.02.12,07:49
Čaute....som chlap a mam chlpy na chrbte, čierne dlhe, môžem ich česať, dá sa to odstrániť tiež laserom? ako sa za to platí, od cm2?
myara
22.02.12,08:04
Čaute....som chlap a mam chlpy na chrbte, čierne dlhe, môžem ich česať, dá sa to odstrániť tiež laserom? ako sa za to platí, od cm2?

ak mas bledu pokozku, tak by to malo ist
neplati sa za cm2 :) tu su nejake cenniky
http://www.ulk.sk/cennik/cennik-panske-laserovej-epilacie.html
http://www.lespalisades.sk/sk/Telo/Laserova-epilacia.html
http://www.laurentis.sk/laserova-epilacia-BA/cennik
dexo6
29.08.19,10:55
Ahojte, nefunguje to, mam pocit ze ziadna trvala epilacia neexistuje. Ja si pod trvalou epilaciou predstavujem ze mi odstrania chlpy a uz nenarastu aspon 10 rokov. Bolestivost nehra rolu. Potrebujem to na tvari, z nicku mozno neni jasne ale som muz a chlpy mam zmiesane svetle aj tmave. Bol som uz 20krat na IPL vypadalo mi to ostrovcekovito a teraz to vyzera horsie nez povodne kedze neni to ani bez chlpov ani s nimi...prechadza ma trpezlivost a preto som zasiel na elektricku ihlu. Za 40 minut spravila asi 300 chlpkov z fuzov, ale mam ich tam aj 1000 ked nie viac...a tvrdi ze oni aj tak dorastu ze aj ihlu treba opakovat aj na rovnakych korienkoch, ze je to boj tak na tri roky bez garancie ze sa chlpy vratia...cenovo tipujem 1000 euro...ale ked uz na koznom vam odbornik z praxe povie ze neexistuje ucinnejsia metoda nez ihla ktora tiez nie je garantovana tak o co sa snazime? O com je cely biznis epilacie? Vsak kludne mozme vsetci zostat pri holeni. Skuste mi prosim niekto poradit balicek kde budem vediet kolkokrat treba prist, kolko to bude stat a kde zmluvne GARANTUJU trvale odstranenie s vratenim penazi.

Dakujem za akykolvek ucinny tip

K.
buchač
29.08.19,11:48
Skús niečo z tejto ponuky.
https://www.google.com/search?q=pi%C5%A1to%C4%BE+na+opa%C4%BEovanie&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwjyotH2gKjkAhUUa8AKHUoTBywQsAR6BAgIEAE&biw=1366&bih=626

GARANTUJEM, že po aplikácii už nebude žiadne ochlpenie.

P.S.:
Mal som možnosť vidieť pár jedincov...fakt to funguje.
misoft
29.08.19,17:29
...a aj na iné tvory.... nielen na ľudí.....:D:D:D
misoft
29.08.19,17:30
Hmmmm..... skoro si na to prišiel.... po siedmych rokoch....
katedrála
31.08.19,10:24
ked nevieš poradiť sa neozývaj,večne trápne komenty
buchač
31.08.19,12:30
katedrála (Dnes 12:24) ked nevieš poradiť sa neozývaj,večne trápne komenty
==================
Tým trápnym komentom myslíš mňa ?
Ak hej, tak si zacitujme :

" Skuste mi prosim niekto poradit balicek kde budem vediet kolkokrat treba prist, kolko to bude stat a kde zmluvne GARANTUJU trvale odstranenie s vratenim penazi. "

Toto nie je trápne ?
Ja viem, nemusel som sa ozývať...ale holt poniektorým je potrebné dať realitu.

Toto (trvalá epilácia) nie je sedenie u kaderníka, kde sa obsluhe pošmyknú nožničky a strihne kus ucha. Tu si môže zákazník uplatniť reklamáciu.
No po trvalej epilácii (ktorá je v podstate operácia) žiadať garanciu a v prípade nezdaru späť peniaze ?

Tak aký tip by tu chcel ?
Veď by dokonca pri tej fantazmagórii mohol žiadať odškodné ešte aj od niekoho z Porady. ;)

P.S.:
Nesúdim, nepátram po dôvode na odstránenie ochlpenia...no ak nejde o kozmetický dôvod, tak ide o trt a pohodlnosť.
dexo6
02.09.19,19:18
Hahaha, poprosil by som konstruktivnu radu od skuseneho/kompetentneho vo veci. Ak to proste nejde aspon tu uvedieme trvalu epilaciu do pravdivej podoby NEFUNKCNOSTI a usetrime ludom namahu...lebo negativnu kritiku tu zatial nevidim co v citatelovi zanechava dojem funkcnosti veci...
veronikasad
02.09.19,19:48
Dáša_
03.09.19,04:45
Jednoznačne elektrická ihla, ale musí byť odborník, ktorý dokáže na prvý krát trafiť korienok. A to nie je také jednoduché. Je to na dlho. Určite sa to nepodarí za mesiac alebo dva. Výsledky sú najtrvalejšie. Čo sa týka laseru - tam je potrebné, aby bol chlpok vo fáze rastu. A to je na tvári cca 30%. Takže preto treba zákrok opakovať. Naviac, fakt treba tmave chlpky, lebo len tak vie ten laser nájsť korienok. Podobne to zrejme bude aj s IPL.