jurajhudec
16.02.12,15:47
Dobry den ,potreboval by som poradit,s niekym kto sa vyzna do notbukov.Kupilsom znacku ,,e-machines,,a mam s nim asi uz polroka problem.Notbuk je este v zaruke a robi jednu neprijemnu vec,dakedy z nico-nic vsetko zmizne,ostane len na cierno podsvieteny display,nereaguje na klavesnicu,takze ho musim ,,surovo,,vypnut tlacidlom. Po zapnuti potom zas e ide,ale púo case zase to iste,dakedy ide den,dva tyzden a neurobi mi to,no potom zase.Medzi tym som mal problem aj s displayom a notbuk bol v oprave,no odtial poslali testovaci formular ktory mi ukazal aj predajca ze je udajne vsetko ok.Zajimave je aj to,ze mi uz aj sam predajca povedal,ze mu vraveli uz aj dalsi 3-zakaznici,ktory si kupili tuto znacku ,ze maju s notbukom ten isty problem.Prosim ak viete,pomozte,poradte,c to moze sposobovat,ved ani sam predajca si nevie s tym rady,ja som za stroj zaplatil,no predavajuci mi ho nechce vymenit,no ja ho potrebujem a som uz z toho zufaly,za pomoc a radu DAKUJEM,,
arizona
16.02.12,15:03
Ak je v zaruke, tak znovu reklamuj. Ak sa bude chyba opakovat,nedaj sa odbit a reklamuj znova.Potom mozes odstupit od zmluvy a ziadat spat peniaze.
Neodkladaj reklamaciu na neskor,cas je pri reklamacii dolezity

viac http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
kopretinka
16.02.12,15:17
to,čo popisuješ,robilo aj mne,ja mám HP.Nikto mi nevedel povedať,že čo je to za chybu.Zrazu to prestalo a už dlhšiu dobu sa to nestalo.Asi len reklamovať stále dookola,aj keď neviem,aký to bude mať výsledok,keď vždy je odpoveď,že je všetko OK :confused:
jahoszmsk
19.02.12,13:50
Pri HP (niektoré) zvykne blbnuť zakladna doska. Treba si vsimnut ci nie je ventilator hlucnejsi ako predtym, prip vysavacom vycistit usadeny prach z ventilatora.
pistik71
19.02.12,15:52
tak e-machines by som osobne skusal reklamovat dovtedy, aby mi vratili peniaze. a potom kupit nejaku toshibu alebo hp ale zo serie Pro (ja viem, su trochu drahsie, ale e-machines je vlastne este lacnejsi acer, a to je kvalitou dost biedne)