nagato
17.02.12,06:47
Neviete mi odporúčiť dobrú banku, ktorá poskytuje najlepšie podmienky pre ukladanie prachov na knižku?
Najprv som sa rozhodoval pre účet, ale kedže za vedenie účtu sa platí a teraz nemám stály príjem, tak som sa rozhodol pre vkladnú knižku kde sa za vedenie účtu neplatí. Alebo existujú výnimky? Počul som už o mbank, kde sa zavedie účtu neplatí, no nemám s ňou skúsenosti.
Xanti
17.02.12,05:54
Urob si účet v ZUNO, majú bezplatné vedenie účtu a k účtu šporiaci účet s úrokom 2,01% .. poprípade dáky účet plus s úrokom 2,5%.
Kartu k účtu dajú zadarmo, za výbery z bankomatu sa platí. Ale treba zvážiť toto je internetová banka, ako budeš vkladať peniaze na účet.
Xanti
17.02.12,06:03
daria29
17.02.12,13:09
na vkladnej knizke nieje skoro ziadny urok! neoplati sa !bola som v tatra banke, maju napr . termin ucet na 1 rok 2.2 %jasne ze maju aj 2 roc , 3roc, treba sa opytat, ale na knizku by som si nedala. vraj dobre zaraba realitny fond...zrusila som zaistene fondy, tie nejdu, treba ist do banky..
Puma05
17.02.12,13:28
Podla toho, na co to chces. Ak potrebujes ucet, kam by ti mohli chodit peniaze napr. z brigad, tak si vyber Zuno alebo mBank - oba ucty su bez poplatkov, lisia sa vo vyberoch z bankomatov a trvalych prikazoch. Vsak zasurfuj na ich webstranky a pozri presne podmienky.
Ak peniaze chces iba ulozit, aby sa zhodnocovali, tak odporucam Axa konto - je bez poplatkov, aktualne sa zhodnocuje urokom 2,5% a ku svojim peniazom mas relativne neobmedzeny pristup (mozes si ich vybrat kedykolvek, kolkorat chces, akurat presun penazi z Axa konta na ucet trva cca tyzden). Pre viac info opat odporucam pozriet oficialny web Axy. ;)