Dada76
20.02.12,14:54
Dobrý deň poraďáci,
presťahovali sme s manželom a deťmi sa do nového mesta - Pezinka, a ked niečo potrebujem zistiť som viac menej odkázaná sa sociálne siete a skúsenosti ľudí, s ktorými sa na nich podelia. Preto chcem poprosiť o referencie na stomatológov v Pezinku a Modre, aké máte skúsenosti s ich prístupom k pacientovi, aké sú Vám podávané info o Vašom stave, aké sú podľa Vás ceny za podané výkony, vedia to aj s deťmi?

Moja osobná skúsenosť: bývam tu už druhý rok a odvtedy na odporúčanie chodím k MUDr. Tarekovi, no môj osobný dojem je zmiešaný. Všetko robí veľmi rýchlo, behá od jedného kresla k druhému, kde ho už čaká ďalší pacient, poriadne nič nevysvetlí, čo Vám ide robiť. A tie ceny uňho rastú nenormálne -od júla 2011 do Januára 2012 sa cena na jednej plombe zvýšila o takmer 5 eur (a to bola obyčajná amalgánová) je podľa Vás normále za jeden plombovaný zub zaplatiť viac ako 31 eur - a to Vám ani poriadne nerozpíšu na tom bloku, za čo vlastne platíte? Odkedy k nemu chodím, vždy mi nájde dva kazy za rok, pričom v hygiene o zuby som vôbec nepoľavila. Mám z neho dojem, že chce za každú cenu zarobiť a to je preňho prvoradé. A tie 15-eurové zálohy za objednanie vopred už ani nekomentujem. Vidia to aj ostatní jeho pacienti, aký bezúročný úver pán doktor pravidelne získava, ked si niekoho objedná jeden mesiac za 15 eurovú zálohu a výkon uskutoční koncom druhého mesiaca.

Moja dcéra budúci školský rok nastupuje do 1. ročníka a podľa obvodu by mala patriť k nemu. No keďže s ním nie som spokojná, chcela by som pre nás nájsť niekoho ústretovejšieho s otvorenejším prístupom k pacientovi, kde sa dozviem aj niečo konkrétnejšie o zdravotnom stave môjho chrupu... Poprosím všetkých, ktorí majú možnosť podať referencie. Vopred ďakujem za Váš čas a ochotu podeliť sa o vlastné skúsenosti. Dada:) :)
pasuliatko
20.02.12,14:05
kľudne môžete chodiť aj do BA nie je to až tak ďaleko, ja robím v takej jednej a chodia k nám aj z Trnavy, Pezinku... úplne v pohode AK nie je problém v doprave.
Dada76
24.02.12,17:42
To mi naozaj nikto neporadí konkrétne meno zubára, s ktorým ste spokojný? Nikto sa nechce podeliť o svoje skúsenosti? Naozaj by som to veľmi ocenila Vaše tipy a osobné skúsenosti so zubármi. A ďakujem pasuliatku za odozvu, môžete mi prosím bližšie napísať adresu ordinácie, resp. meno stomatológa? Vopred pekne ďakujem.
tictac7
24.02.12,18:13
Ahoj, ja chodím 4. rok k MUDr. Aurelovi Duckovi. Má spoločnú ambulanciu s manželkou. Je to síce v BA, ale nemáš to ďaleko (z Tvojej strany). Nerobí na poisťovne, ale som s ním nadmieru spokojná. Keď som uňho bola prvý krát, našiel mi 5 kazov, odvtedy len dva. Takže si asi nevymýšľa. Síce som o jeden zub prišla, ale nie jeho vinou, po... mi to na pohotovosti a on už s tým nič nezmohol. Inak pri tejto príležitosti som si vlastne "odkontrolovala" jeho cenník. Na pohotovosti mi dali injekciu, vybrali mi jeden nerv, dali ATB, zaplatila som 17,50 + si ešte neviem koľko zobrali zo ZP (trebalo kartičku + OP predložiť). O 3 dni som išla k svojmu zubárovi, zistil, že ma "liečili" na to, že už mám zub sčasti odumretý a pri tom som mala len obyčajný paradontálny vačok (ktorý ale fakt setsakramentsky bolel), takže mi zub musel doumrtvovať - teda dostala som injekciu, vybral nerv z toho druhého kanálika, prečistil ich oba, dal ATB a platila som 14,50....
link máš v odkazoch....