podvedení
20.02.12,20:33
Ahojte,
týmto chceme upozorniť na pána podnikateľa z Malých Chyndíc Patrika Bokroša a jeho firmy PaBontech s.r.o.,Empat s.r.o.,Minas Tirith s.r.o. .Je to podvodník,nielen ako stavená firma,ale aj ako zakladateľ známej a nikdy nefunkčnej Tv Empatia aj ako sprostredkovateľ práce do zahraničia.Treba si naňho dávať pozor a nikdy sa s ním nezapliesť!Týmto prosíme všetkých ľudí,ktorí s ním prišli do kontaktu a maju negatívne skúsenosti,nech sa nám ozvú!!Aj keď to je ,,len" 50eur za sprostredkovanie práce,nám to vždy pomože,tak ako i Vám dokázať podvod!!!!Vieme,že každý len mávne rukou,ale nám,ktorím nieje dĺžny ,,len" 50eur to pomože moc... Z niektorích sa vďaka nemu stali bezdomovci!!!!
podvedení
14.03.12,07:19
To nikto nemá skusenosti s nim? :confused::mee:
Danielle369
14.03.12,07:34
podvedení
14.03.12,07:48
Ďakujem ale toto je už staré,... my hľadáme dalších ľudí a nie noviny :) Ale ďakujem za snahu,...
Oliwa
14.03.12,07:58
No ak nestačia noviny, možno pomôže televízia... Myslím že v nedeľu /minulú alebo predminulú/ bola o tomto ujovi reportáž v Lampárni na Markíze. Možno skúsiť pátrať tým smerom... Alebo sa vybrať do Malých Chyndíc a popýtať sa miestnych v krčme... Chcete podať naňho hromadné trestné oznámenie?
trisestri
14.03.12,08:02
najsmutnejsie je ze banda skorumpovanych a neschopnych policajtov namiesto trestneho stihania robi vsetko mozne preto aby chranila takych podvodnikov a darebakov,bohuzial takych pripadov a im podobnych je x a jedinou ulohou tych policajnych špin je za kazdu cenu ochranit darebakov,je mizerne malo vynimiek kedy policajt sluzi zakonu,preto tu je tolko podvodnikov a darebakov a ako som sledujem tento pripad drzim palce nech podvedeny bojuju a vyuziju vsetky pravne moznosti,ale som skeptik ohladom policajtov,je evidentne ze kaslu na zakon a svoje povinosti,ved tie vyhovorky su na smiech.
trisestri
15.03.12,20:34
trafena hus zagagala a dala neuzitocne,aspon vieme cim sa zivi
podvedení
19.03.12,19:18
nie,... My sme trestné podali a každý ho podáva za seba a polícia ho každému z nás iba zmetie zo stola,... No tento krát neuspeli a my sme sa zahnať do kúta nedali,... ideme dalej!!
podvedení
19.03.12,19:21
Presne tak!!!Ďakujem za koment :) ako keby som to ja písala :) No Bohužiaľ je to pravda a ten idiot,ktorý dal neužitočné,.... je len idiot a pravdepodobne aj ten,ktorý toto všetko zapričinil!!!Takže my všetci bojujeme a žiadne zamietnutie trestného stíhania mu neprejde!!!Má smolu,... tentokrát ho dostaneme a robíme všetko preto....
tinka2601
21.03.12,20:41
No ak nestačia noviny, možno pomôže televízia... Myslím že v nedeľu /minulú alebo predminulú/ bola o tomto ujovi reportáž v Lampárni na Markíze. Možno skúsiť pátrať tým smerom... Alebo sa vybrať do Malých Chyndíc a popýtať sa miestnych v krčme... Chcete podať naňho hromadné trestné oznámenie?

ahoj ja som ďalšia obet tohoto chuja ...požičala som mu 22.feb 200 eu ,že mi to tento mesiac vrati...cez víkend mi písal že mi to poslal na učet cez internet banking , no aj doteraz mi nič neprišlo ..pekne som a dala oklamat a to chcel ešte viac odo mna mumák jeden
podvedení
22.03.12,05:50
Máte aj nejaký doklad,že ste mu dávali túto sumu?napíšte mi mail prosím,Ďakujem
Solko1615
09.04.12,16:39
Nám mal dať 5 ľudom robotu vo Viedni na stavbe, dal nám aj predbežnú dohodu, už sme maly ísť 15 Janára ale vraj investor nechcel podpísať projekt bo vraj bola zima a podobne. Povedal aby sme čakaly do 15. Marca a stále nič, tak ideme podávať trestné oznámenie. Maly sme ísť cez tú jeho firmu Minas Tirith.
stanokmet
07.09.12,12:56
Dobrý deň,

Tiež patrím medzi podvedených, v roku 2010 pan Bokroš ako konateľ firmy PaBonTech dostal sudny prikaz uhradit 4 000Eur + poplatky a sudne trovy, doteraz tak neurobil, dal som to cele na exekuciu, Exekutor zablokoval ucet vedeny na firmu PaBonTech s.r.o., marna snaha vo firme sa nic nenachadzalo, na uctoch ani cent. Je rok 2012 a stale som tam kde som bol na zaciatku.
verkaz
07.09.12,14:14
Na Porade by si nemala osočovať, každý má svoj názor
jozef1306
27.01.13,16:26
dobry den prajem volam sa jozef a mam s nim svoje skusenosti kto by mi vedel pomoct kontaktujte ma mailom jo.bi@centrum.sk
hajzel podovodnícky
18.02.13,19:37
tu je telefonne číslo na toho hajzla podvodníckeho kto by mal zaujem ak to pomože...0907877154
hajzel podovodnícky
18.02.13,19:40
pripojím sa k vam...s tym hajzlom si musí už niekto dat rady...keby ho zavreli špinu aspon nech ma o čom premyšlat...
hajzel podovodnícky
18.02.13,19:42
na azete je pod nikom dsandero ..namotava ženy na stretka a potom ich obera o peniaze...a to ma doma ženu deti..neviem či ta jeho žena je slepa,alebo ťaha to s ním...
hajzel podovodnícky
18.02.13,19:45
až teraz som našla vašu spravu...ano mam vypis z banky...aj všetky sms čo sme si písali aj poštu..26tinka26@azet.sk.
Mercy100
09.08.21,11:19
Dobrý deň, podarilo sa Vám dostať peniaze späť ? Má mojich 10 tisíc a stále klame.
Ďakujem
Mercy100
09.08.21,11:21
Dobrý deň, podarilo sa Vám dostať peniaze späť ? Mal mi stavať dom a stále klame.
Ďakujem
Mercy100
09.08.21,11:21
Dobrý deň, ako ste postupovali ? Podarilo sa Vám získať peniaze späť ? Mal mi postaviť dom a stále len klame.
Mercy100
09.08.21,11:23
Dobrý deň, máte peniaze späť ? Mna okradol o 10 tisíc. Mal mi postaviť dom a stále len klame.
podvedení
14.08.21,06:04
dobrý deň. máte správu
misoft
14.08.21,07:17
Pozri sa na dátumy!!!
Rozdiel 9 (slovom DEVÄŤ) rokov!