rennka
21.02.12,07:20
Ahojte, chcem sa spytat, ci mate niekto skusenost so svetelnymi stropmi. Nieco som nasla na : http://svetelnestropy.sk/, ale zaujima ma hlavne efekt svietivosti v skutocnosti.
zbalas
24.02.12,12:04
Zdravím Vás,

Ak dovolíte veľmi rad by som Vám odpovedal ako jeden zo zakladateľov svetelných stropov.

Svetelné stropy sú produkty vytvorené na mieru a požiadavku ako zákazníka tak aj osvetľovaného priestoru. Na osvetlenie každého priestoru sa kladú iné požiadavky na osvetlenie a osvetľovaciu sústavu a tým pádom aj naše svetelné stropy sa prispôsobujú danému priestoru ako z hľadiska estetického tak aj z hľadiska svetelno-technického. Osvetlenosť a svetelný tok samotného stropu je tým pádom variabilný a prispôsobuje sa podľa požiadaviek a môže dosiahnuť úroveň osvetlenia kancelárskych priestorov. Ako svetelné zdroje používame LED, ktoré nám umožňujú jednoduché riadenie v podobe stmievania (zníženie alebo zvýšenie intenzity) alebo zmeny chromatickosti (teploty bielej farby svetla od 2700K až po 5000K) alebo zmeny farby svetla (RGB) a podobne.

Týmto Vás pozývam ku nám do kancelárie na výbornú kávu kde by sme sa mohli porozprávať viac o možnostiach použitia svetelných stropov a ich svetelných tokoch. Sedíme na Ružovej doline 8 v Ružinove, Bratislava.

Tešíme sa na návštevu.

S pozdravom,

Balaš