Melnick
22.02.12,19:42
Neveríte ? Dnes som už trikrát musela surovo vypnúť PC, keď som ju chcela opustiť :) Spustiť sa dá, ale pri odoslaní, alebo oprave príspevku zamrzne, celá stránka sa chveje ( sa nečudujem, veď je zamrznutá :D )potom odmrzne, ale zatvoriť sa nedá, iba odpojením PC zo siete. Tak uvažujem, že či to nie je preto, lebo sa so mnou nevie rozlúčiť :D a prirástla som jej k srdcu, alebo ona mne?


A teraz vážne: poraďte prosím, čím to môže byť ? Žeby vírus ?

Ďakujem.
pepsikova
22.02.12,18:45
...prebehnúť ccleanerom, skontrolovať antivirák, očistiť spybotom a potom nastaviť mozilu ...hlavne vyčistiť registre..alebo zavolať nejakého dobrého kamoša, nech na to kukne...
(a doporučujem povysávať odvnútra, z vlastnej skúsenosti viem, že môj pc sa vždy pohne, keď ho povysávam:)..vážne
misoft
22.02.12,19:01
A urob to v Safe móde (to "odvšivenie" PC), bez pripojenia k sieti. V Safe móde si daj len základné spustenie a prečisti CCleanerom, antivirákom, antimalware, všetko čo nájde - pošli do čerta (ta het!)
Gapo
22.02.12,19:31
Ja som omylom nabehol na poradu cez FF a čudoval som sa čo sa mi zase s tým PC stalo, odkedy používam pochromovaný google :D nemám problém.
marleau
22.02.12,19:45
Žeby "poraďácka" závislosť?
Melnick
22.02.12,20:46
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň. :eek:
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt. :D
Stanislav 1975
22.02.12,20:49
To je tak- začína to prihlásením na poradu, potom ju máš rád, potom si na nej závislý, potom ju nenávidíš a nakoniec vyhoríš a vykašleš sa na celú poradu- každý z nas tu raz s poradou skončí...
dojdu všetky nápady, už človek nepocíti taký zvláštny príjemný pocit trémy- otočí sa pár ľudí a je koniec filmu...-ja už tiež cítim že tu na porade pomaly ale isto zomieram...:mee:,už ma to nebaví tak ako volakedy...
srska
22.02.12,21:11
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň. :eek:
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt. :Dhm, "šlapú" ako tak len dve aplikácie. ostatné je .......
Melnick
23.02.12,03:49
A urob to v Safe móde (to "odvšivenie" PC), bez pripojenia k sieti. V Safe móde si daj len základné spustenie a prečisti CCleanerom, antivirákom, antimalware, všetko čo nájde - pošli do čerta (ta het!)

misoft a nemáš cestu na stred Slovenska?:D:D Aj ku vlaku by som Ťa prišla čakať.:o
Indeed
23.02.12,04:28
Ja používam vylučne len Firefox a nič mi nemrzne...

Ak dlho surfujem po stránkach tak niekedy mi vypiše, že "server not found", ale mne to nevadí, to je pre mňa signal, že už dosť..

Ked reštartujem počítač potom beží všetko normálne, skušal som napr. mať otvorené dve okná naraz, tiež spúšťat Internet nie priamo z Mobile Conect ale kliknutim na ikonku Mozilla, tam je ina uvodná stránka,
že vraj má to niečo spoločné z "cookies" ak je tam tých cookies veĺa , tak vtedy sa preruší spojenie počítača k serveru..

nerozumiem tomu, som len BU

no tento fakt mi nebránim používať net.
misoft
23.02.12,17:44
Jednu trojitú - prosím :D
misoft
23.02.12,17:45
V najbližšej dobe - NO! (ľutujem a škoda, bola by zábava :D )
verkaz
23.02.12,20:56
Ja by so sa pridala
Melnick
23.02.12,21:05
Tak a mám problém aj s NB a pripisujem to tiež demoverzii od KROS-u . Ako keby mi nestačil jeden problém, ja idi..ka som ho musela stiahnuť aj tam. A to čo mám teraz popísané na obrazovke mi vyráža dych.
Prečo v období daňových priznaní sa mi musí vždy niečo pod..ať. :mee::mee:
Misooooooft , kde síííííííííííííííí - pomóóóóóóc . Idem nočným rýchlikom do Michaloviec. :)
ewita888
23.02.12,21:08
Majka, skús ten kros vymazať..
Vlado40
23.02.12,21:14
Odinštalovať.
Melnick
23.02.12,21:17
Už ma zachraňuje aj jeden anjel z Porady cez telefón.
Vlado40
23.02.12,21:18
Zajtra si stiahnem a nainštalujem ten program od Krosu na DP.
220870
23.02.12,21:21
Ja som mal tiež problém s mozilou.Stiahol som si googla ten mi moc nepasoval teraz fičím na Opere.Mozila mi blbla vždy keď sa aktualizoval adobe shockware(dnes sa ten programík pýtal či sa môže aktualizovať poslal som ho kade-tade) tak nejak sa to volá.
Ak môžem odporučiť Opera je super,jednoduchá a hlavne neblbne.Mozilla je už strašne moc prešpekulovaná.Odporúčam Firefox/pomocník prehliadča firefox /skontrolovať zásuvné moduly / aktualizovať.
veronikasad
23.02.12,21:24
Zajtra si stiahnem a nainštalujem ten program od Krosu na DP.
Vlado, ten bezplatný SW od Krosu sa nejako "bije" aj s iným účtovnými SW ako má Majka (melnick). Problémy sú aj v PC, ak je nainštalovaný účtovný SW MRP a POHODA.
Vlado40
23.02.12,21:30
Tento program Pohoda Start
http://www.stormware.sk/ke-stazeni/
veronikasad
23.02.12,21:33
Tento program Pohoda Start
http://www.stormware.sk/ke-stazeni/
Pri ostrom MRP-čku to inej poraďáčke tiež zblblo ... Ja mám KROS (ostrý) + DATALOCK, tam nie sú žiadne problémy.
Vlado40
23.02.12,21:35
Blbne to na XP alebo WIN7 ?
sito
23.02.12,21:37
To je tak- začína to prihlásením na poradu, potom ju máš rád, potom si na nej závislý, potom ju nenávidíš a nakoniec vyhoríš a vykašleš sa na celú poradu- každý z nas tu raz s poradou skončí...
dojdu všetky nápady, už človek nepocíti taký zvláštny príjemný pocit trémy- otočí sa pár ľudí a je koniec filmu...-ja už tiež cítim že tu na porade pomaly ale isto zomieram...:mee:,už ma to nebaví tak ako volakedy...

Stanko, a keď už? Čo si budeš priať? Zakopať, spáliť, zmraziť? :);)
sito
23.02.12,21:41
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň. :eek:
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt. :D

Že by oriešková s hrozienkami? Hrozné, čo už všetko zamrzne, aj keď už nemrzne. :);)
Tamila
23.02.12,21:42
Pri MRP to narobilo problémy mne. Mám XP.
Stanislav 1975
23.02.12,21:42
Stanko, a keď už? Čo si budeš priať? Zakopať, spáliť, zmraziť? :);)
inak sitko, minule dávali v správach,že amíci vymysleli novú možnosť pohrebov- niečo na sposob ekologickej kyseliny- že v tom sa rozpustí telo a vyleje sa hmota normálne do kanála...
Melnick
23.02.12,21:45
Blbne to na XP alebo WIN7 ?

Ja mám XP.

To veronikasad : tak sme skonštatovali, že máme rovnaké problémy s M......u. Mala som ťa lepšie poslúchať, keď si mi hovorila, že M.....a mala problém, po stiahnutí demoverzie. Ale ja som Ťa neposlúchla. :mee:

Teraz sa na NB spustila kontrola disku. Snáď je všetko uchované. Verííííííííííím. Čo iné mi ostáva, však ?:):):)
veronikasad
23.02.12,21:47
Chlapci (Stano, sito) tu sa teraz riešia vážne veci a vy tu "mrníkujete".
Stanislav 1975
23.02.12,21:50
Tak a mám problém aj s NB a pripisujem to tiež demoverzii od KROS-u . Ako keby mi nestačil jeden problém, ja idi..ka som ho musela stiahnuť aj tam. A to čo mám teraz popísané na obrazovke mi vyráža dych.
Prečo v období daňových priznaní sa mi musí vždy niečo pod..ať. :mee::mee:
Misooooooft , kde síííííííííííííííí - pomóóóóóóc . Idem nočným rýchlikom do Michaloviec. :)
dávaj si potom majka pozor na seba v tom nočáku- to vieš, dneska sa po vlakoch pohybuje kopec úchylakov...
Melnick
23.02.12,21:52
Si ma Stanko potešil, že sa na mňa ešte niekto ulakomí .:D:D:D
Melnick
23.02.12,21:52
A nemrníkuj, jasné . :):D
buchač
23.02.12,21:58
...prebehnúť ccleanerom, skontrolovať antivirák, očistiť spybotom a potom nastaviť mozilu ...hlavne vyčistiť registre..alebo zavolať nejakého dobrého kamoša, nech na to kukne...
(a doporučujem povysávať odvnútra, z vlastnej skúsenosti viem, že môj pc sa vždy pohne, keď ho povysávam:)..vážne
....eeee.....moziilu niééé .....brrrrr....

misoft a nemáš cestu na stred Slovenska?:D:D Aj ku vlaku by som Ťa prišla čakať.:o
...si predvčerom mala dať vedieť ....včera som cez ten stred švihal domov ...

Ja som mal tiež problém s mozilou.Stiahol som si googla ten mi moc nepasoval teraz fičím na Opere.Mozila mi blbla vždy keď sa aktualizoval adobe shockware(dnes sa ten programík pýtal či sa môže aktualizovať poslal som ho kade-tade) tak nejak sa to volá.
Ak môžem odporučiť Opera je super,jednoduchá a hlavne neblbne.Mozilla je už strašne moc prešpekulovaná.Odporúčam Firefox/pomocník prehliadča firefox /skontrolovať zásuvné moduly / aktualizovať.
...začinal som na Netscape , prešiel IE ....aj Chromu a aj iné som používal , Godzilu nevinímajúc....

Na Operu nemá ani jeden z nich .........no každý nech sa zariadi podľa svojho ...;)
Melnick
23.02.12,22:16
nedáš vedieť, nečakám:D:D:D
Indeed
24.02.12,01:30
Ja som používal IE uplne v začiatkoch svojho internetovania /cca 7-8 rokov dozadu/

a opustil som ho len kvoli tomu debilnému cvakaniu zakaždým pri zmene stránky a klikaniu myšou...
misoft
24.02.12,13:31
Misooooooft , kde síííííííííííííííí - pomóóóóóóc . Idem nočným rýchlikom do Michaloviec. :)
Sorry, dievča, nepočul som. Buď slabo kričíš, alebo som hluchý (a kua - šak mám v papieroch, že mám obmedzenú stratu sluchu - daň za povolanie, furt mi to pri radaroch búchalo).
Vlado40
24.02.12,19:12
Stiahol som si KROS a Pohoda účtovníctvo ,reštartoval PC a zapol všetky tri naraz a žiadný problém na WIN7.Možno že problém zamŕzania na niektorých PC ,možno aj na XP robí NET framework ,tak treba to skúsiť aktualizovať.
misoft
24.02.12,19:26
Možno si trafil hlavičku po klinci - XP furt malo s nejakými aplikáciami a .NET framework-om problémy.
misoft
24.02.12,19:31
Prvé interaktívne použitie Murphyho zákona: Za každým otvoreným oknom tvojho uživateľského rozhrania čaká počítačová chyba na najvhodnejší okamžik, aby potom bezohľadne udrela.
DanielaSL
25.02.12,21:19
Som oprskala monitor....
Melnick
01.03.12,21:45
Sa Ti rehoce, keď Ti to šľape...