NinaG
23.02.12,11:43
Dobrý deň, rada by som sa opýtala ako to je so sklokeramickou varnou doskou, ako sa zapaja a ci sa len položí na kuchynskú linku alebo je potrebné vyrezať dieru podobne ako na umávadlo? Ešte by ma zaujímalo, čo je to indukčná varná doska. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň.
misoft
23.02.12,16:15
Indeed
23.02.12,16:20
Zase nesulad zadania témy s jej názvom !

Varná doska funguje tak, že na základe elektrického odporu vytvára teplo, ktoré sa prenáša cez dno hrnca do tekutiny v ńom obsiahnutej a vznika var tekutiny ,teda varenie.
misoft
23.02.12,16:34
Indukčná doska zasa pracuje na princípe elektromagnetickej indukcie - indukčná cievka v doske indukuje magnetické pole, ktoré potom na položenom hrnci (na jeho dne) indukuje vírivé prúdy, ktoré zahrievajú dno. Preto sa na indukčné varenie musí používať výlučne kovová nádoba (pri iných materiáloch to nefunguje). Výhodou je, že tento proces je rýchly (prakticky od okamihu zapnutia sa indukuje teplo na dne nádoby), ekonomický (žiadne "úniky" tepla do okolia - pretože to "spolupracuje" len s nádobou) - dá sa aj presnejšie regulovať výkon, bezpečný (samotná doska je studená).
Vhodné nádoby sú železné, z nerezu, liatinové.

BTW: sklokeramická značí materiál, z ktorého je vytvorená - inak je to jedno a to isté - indukčné varenie.
NinaG
23.02.12,16:36
tym som myslela, ze ako funguje zapojenie, ci to ma nejake kable a pod. ale to ste sa mohli docitat dalej. a pytam sa normalne na tolko sarkazmu. ked ste sa zle vyspali radsej neodpovedajte
Indeed
23.02.12,16:40
čo tak trocha popremýšľať , SKOR ako pridám tému ??

Pri varnej doske je pribalený návod na použitie a aj návod na inštaláciu, tiež SCHÉMA ZAPOJENIA.
NinaG
23.02.12,16:40
dakujem velmi pekne, pytala som sa kvoli tomu, lebo prave take hrnce mam, ktore sa nesmu pouzivat na indukcnych varnych doskach. takze sklokeramicke varne dosky mozu a nemusia byt indukcne, ci naopak - su vsetky?
misoft
23.02.12,16:40
Dievča, asi toľko:

tym som myslela, ze ako funguje zapojenie, ci to ma nejake kable a pod samozrejme, veď je na elektrinu. ale to ste sa mohli docitat dalej. a pytam sa normalne na tolko sarkazmu žiadny sarkazmus z našej strany nevidím, žiaľ, z tvojej strany vyskočila neprimeraná reakcia - veď predsa sa snažíme odpovedať. A čo sa týka uloženia - záleží na konštrukcii, tu ti neporadíme, lebo do tvojej kuchyne nevidíme!. ked ste sa zle vyspali radsej neodpovedajte Vyspali sme sa dobre, ale ak budeš takto neprimerane reagovať - odpovede sa naozaj nedočkáš!
NinaG
23.02.12,16:41
az nato, ze som ju este nekupila a chcem najprv vediet, ze nekupim somarinu
Indeed
23.02.12,16:43
Do bytu varnú dosku asi nie, treba tam prípojku 380 V , do domu to je už iná vec.

V prdajni Ti poradia, su na to kvlifikovaní a školení.
bjuty smis
23.02.12,16:51
no, misoft,
nechcel by som počuť tvoju reakciu, keby si s chytil " studenej" indukčnej dosky, ked dovarím guláš :)
misoft
23.02.12,16:52
NinaG
23.02.12,16:52
dakujem a ospravedlnujem sa za predosle reakcie, ale neznasam sarkasticke poznamky
misoft
23.02.12,16:54
no, misoft,
nechcel by som počuť tvoju reakciu, keby si s chytil " studenej" indukčnej dosky, ked dovarím guláš
A prečo? Veď teplo vzniká v hrnci, nie v sklokeramike! Samotná cievka pod sklom nehreje! To skôr bude prenesené teplo z hrnca na sklokeramiku - lenže tá skôr to teplo odvedie, než odstavíš hrniec.
Excise Duty
23.02.12,17:02
Do bytu varnú dosku asi nie, treba tam prípojku 380 V , do domu to je už iná vec.

V prdajni Ti poradia, su na to kvlifikovaní a školení.
Tak, tam by som teda nechodil, tam musí byť naprdené. :D
bjuty smis
23.02.12,17:03
A prečo? Veď teplo vzniká v hrnci, nie v sklokeramike! Samotná cievka pod sklom nehreje! To skôr bude prenesené teplo z hrnca na sklokeramiku - lenže tá skôr to teplo odvedie, než odstavíš hrniec.

však si ešte nikdy indukčnú dosku nevidel - nevaril na nej ? :))
je pravda, že teplo je prenesené z horúceho hrnca, to však nič nemení na tom, že je horúca...ako si došiel na to, že vrelá doska je v zlomku sekundy studená ?
misoft
23.02.12,17:06
To nie je doska horúca, ale hrniec. A varil som na takej - a cca po 5 sek. som sa jej dotýkal a nepopálil sa!
bjuty smis
23.02.12,17:10
To nie je doska horúca, ale hrniec. A varil som na takej - a cca po 5 sek. som sa jej dotýkal a nepopálil sa!

naposledy....ked dovaríš doska je horúca...áno, zohrial ju ten horúci hrniec, ale vysvetli mi, na základe čoho by sklokeramika ihned - alebo 2. verzia do 5 sekúnd vychladla ? však kvôli tomu po dovarení z bezpečnostných dôvodov výstražne bliká..
toto je z tebou odporúčaného linku :
varná zóna je horúca len pod varnou nádobou a okolo nej zostáva chladná. Po vypnutí varnej dosky tepelná energia z varnej zóny ihneď zmizne. Ostáva v nej však zostatkové teplo odovzdané varnej doske z dna hrnca. To možno využiť na ďalšie varenie alebo udržiavanie teploty.
misoft
23.02.12,18:57
to bjuty: čítaš poriadne?

Ostáva v nej však zostatkové teplo odovzdané varnej doske z dna hrnca. To možno využiť na ďalšie varenie alebo udržiavanie teploty.
Ak zoberiem hrniec preč, aké zostatkové teplo tam bude dodávané? Žiadne, lebo hrniec(zdroj toho tepla) je preč. Ak nie je zdroj tepla, nemá čo ohrievať, vychladne (a sklokeramika predsa len rýchlejšie odvádza teplo).
bjuty smis
23.02.12,19:33
rezignácia.....:))
Ostáva v nej... naozaj nechápeš rozdielu medzi ostáva v nej a bude tam dodávané?
mám indukčnú dosku, denne na nej varím....čas kým vychladne je cca 2-3 minúty....v žiadnom prípade nie je a ani nemôže byť okamžite studené, však to je proti fyzikálnym zákonom...
misoft
23.02.12,19:35
bupi
29.02.12,09:22
... Preto sa na indukčné varenie musí používať výlučne kovová nádoba (pri iných materiáloch to nefunguje).
Misoft, varil si niekedy v plastovom alebo drevenom hrnci napriklad?:D
Chcel si povedat, ze sa musi pouzit zelezna (obsahuje železo- Fe) nadoba, ktora ma magneticke vlastnosti - teda nie napriklad hlinikova nadoba.
elpka
29.02.12,09:37
chalani každý ste mali pravdu...;) no myslím, že táto definícia bude jasná všetkým....

Zjednodušene povedane - indukcna varna doska vyzera rovnako ako sklokeramicka (alebo inak povedane elektricka varna platna. Rozdiel je v tom, ze zatial co sklokeramicka platna sa zahrieva a potom prenasa teplo na dno hrnca, tak indukcna doska sa nezahrieva. Zahrieva sa prave iba dno hrnca, (preto musi reagovat na magnet). Zahriatie dosky je iba teplom salajucim z hrnca. Z praktickeho hladiska:
-na indukciu je potrebne vyberat riad (bud skuska s magnetom, ale lepsie odporucenie priamo vyrobcom - piktogram)
- indukcia je rychlejsia - rychlo reaguje na regulaciu, ma vyssi vykon - rychlejsie vari, intenzita sa ovlada skoro ako pri plyne
- ovela jednoduchsia udrzba (tym, ze sa nezahrieva platňa, tak sa aj pripadne vyliate a zaspinene zvysky nepripecu a idu jednoducho zotriet. Cize oproti sklokeramike ziadne druhnutie pripalenej spiny.
- bezpecnejsia pre deti (tepla je iba bezprostredne po zlozeni hrca a to iba priamo v mieste, kde hrniec stal. Po zlozeni hrca rychlo chladne, ale nie za sekundu).
bupi
29.02.12,09:54
Este doplnim, ze u indukcnych varnych dosiek rovnako ako u mikrovlnky je dnes uz jasne, ze zasahuju do struktury potraviny, ale nie je uplne jasne,aky takto strukturne zmenena potravina ma dosah na ludske zdravie. Teda trochu zdrzanlivosti mozno prospeje...