tonkat
23.02.12,11:59
Prosím vás, PC mi často vyhadzuje okno s hláškou Crypter.exe, kde sa píše: Vyskytol sa problém s aplikáciou Crypter.exe, a preto je ju nutné ukončiť ......
Prosím neviete mi poradiť s čím súvisí táto hláška? S nejakým programom, alebo čo mám urobiť, aby sa mi nezobrazovala. Ďakujem pekne za odpoveď.
Fero11
23.02.12,11:46
mal by to byt sifrovaci program txt suborov. Ak ho nepouzivas, resp. nevies na co je ... resp. si ho neinstaloval, tak ho odinstaluj, vymaz
tonkat
23.02.12,11:49
Ďakujem za odpoveď, ale ja som laik na pc a neviem, či ho používam ten program. Pri čom sa vlastne môže používať? Je to na mojom firemnom pc, tak by som zase nechcela niečo dokaziť :) :).
Fero11
23.02.12,12:11
Ak je to firemny PC, tak ho asi pouziva viac ludi. Ak nie, tak by mal byt vo firme clovek, ktory sa o PC stara. Ak nemas nikoho kto ma vacsie pravo sahat do PC ako ty, tak to vymaz.
Prip. sa porad s majitelom firmy. Ak si majitel ty, tak to vymaz
Ak nevies ci ten progam pouzivas, tak ho nepouzivas.
Na googli som nasiel ze je to sifrovaci program, ale moze to byt aj nejaka haved .... daj presnu hlasku co ti to hlasi, alebo screnshot
tonkat
23.02.12,12:52
prikladám hlášku:
Fero11
23.02.12,13:23
Tak potom pozri do nainstalovanych programov start --> nastavenie --> ovladaci panel --> pridanir, alebo odstranenie programov, ci sa tam ten crypter nachadza a ak ano, tak ho daj odstranit
sthruska
23.02.12,13:46
Ešte by som sa pozrel na detaily. Podľa ikony je zrejmé, že crypter je robený v Delphi7.
tonkat
23.02.12,14:45
Ďakujem za rady, teraz nemôžem pozrieť tie detaily, lebo ako na potvoru mi to teraz nevyskakuje. Ale počkám si naň a priložím to tu.