Fero11
23.02.12,12:18
Nepozeral nahodou niekto film na joj plus 22.2.2012 o 21:15 ?
Volal sa Bastardi. A to co som tam videl, som nevidel este nikdy ani medzi tymi najhnusnejsimi a najdrzejsimi detiskami co som poznal.
Neviem ako je to teraz so zakonmi, ale moze sa vobec take nieco vysielat pred 22:00 ??
Ja by som to nepovolil ani po 00:00 a teda vobec by som to nepovolil vid trailer http://filmy.huste.tv/drama/bastardi.html
korduľa
23.02.12,11:26
nebolo to o tych romoch tusim sa tam mihol aj nas naslavnejsi "reper",
korduľa
23.02.12,11:36
nuz aj to je zivot, aj to je Slovensko, prave teraz myslim, ze to bolo dobre odvysielat nakolko sa zabuda na riesenie romskej otazky uz 20 rokov. ci je to vhodne alebo nie? je to realita, nikto sa nepozastavuje nad americkymi serialmi kde ukazuju mrtve tela do detailov, pitvu a pododne zalezitosti, sex a erotiku v priebehu dna , rozhodne ma netrapi, ze niekto ukaze na co davame dane. ak narazas na to, ze to mohli pozerat aj deti tak myslim, na to su rodicia, aby zvazili ci ich dieta to bude pozerat alebo nie.
to je moj nazor, pisem za seba
arizona
23.02.12,11:45
Nokerla
23.02.12,12:09
Nepozeral nahodou niekto film na joj plus 22.2.2012 o 21:15 ?
Volal sa Bastardi. A to co som tam videl, som nevidel este nikdy ani medzi tymi najhnusnejsimi a najdrzejsimi detiskami co som poznal.
Neviem ako je to teraz so zakonmi, ale moze sa vobec take nieco vysielat pred 22:00 ??
Ja by som to nepovolil ani po 00:00 a teda vobec by som to nepovolil vid trailer http://filmy.huste.tv/drama/bastardi.html

To mi pride ako by si nechcel vidiet realitu z SK a CZ.... ci myslis, ze ked to neodvysielaju, ze sa to nedeje?
Fero11
23.02.12,12:31
Mozno mi ide o nieco ine ... ak to sledovali rozumny ludia (podobny vekom hlavnym akterom vo filme), tak sa nad tym zamyslia a do buducnosti vedia co maju robit.
Ale ak to sledovali s prepacenim dementi, tak sa zacnu spravat velmi podobne, velmi dobre vedia ake maju prava a ze im nehrozi ziadny postih
Takychto ludi je potrebne umiestnovat do calunenych miestnosti
suzika1979
23.02.12,12:37
ten film bol hnusny..zial aj pravdu ukazal...ako to vlastne skoncilo? nemohla som ho dopozerat. videla som len po tu cast,ked ucitelka zomrela
Fero11
23.02.12,13:10
skoncilo to tak, ze jedneho z tych troch nasli so sackom na hlave v parku zrejme zhuleneho a zfetovaneho. Dalsi rom sa obesil v hajzly a ten posledny "akoze" mafianov syncek chel mladeho ucitela zabit nozom, pobili sa na chodbe a pri bitke ho ucitel poslal asi z druheho poschodia dole.
Ale nepochopil som to, resp. si to mohohol domysliet kazdy sam: bud aj tym dvom grazlom nejak dopomohol ten ucitel k samovrazde, alebo naozaj ju spachali sami.
lubko6394
23.02.12,13:30
CS Film dnes 22.00
Matej Bucko
23.02.12,13:43
Sa zobudte niektorí, toto bola realita.Som sa stretol ako za mnou sopliaci o desat rokov mladší vybehli z baráku a začali hádzat ohrizky z jablk z pokrikom že teraz dostaneš riadnu cez pxxxču. Som mal defekt na bicykli a ako som ho tlačil tak využili situáciu a prevahu a snažili sa ma on okradnút, zachránili ma len moje rýchle nohy a lahký rám bicykla. A nebolo to na východe ani v nejakej zašitej dedinke. A ešte horšie,že to vydeli aj starší nedaleko bívajuci ludia a nepomohli len zbabelo zaliezli ako ten s tým psom vo filme. Na slovensku od nikoho pomoc nečakajte , pomôžte si sami inak vám ostanú len oči pre plač.
suzika1979
23.02.12,13:44
dik fero :)
no,zaujimavy koniec...ani by som sa necudovala,keby im dopomohol,ved mu zabili sestru
Matej Bucko
23.02.12,14:00
slabo ste pozerali, ved im aj dopomohol, ale nemalo to taký rázny heppy end ako v hollywoode.To mu povedal ten poliš že štastie aj
neštastie bolo že uzavreli vyšetrovanie.
Nokerla
23.02.12,14:01
skoncilo to tak, ze jedneho z tych troch nasli so sackom na hlave v parku zrejme zhuleneho a zfetovaneho. Dalsi rom sa obesil v hajzly a ten posledny "akoze" mafianov syncek chel mladeho ucitela zabit nozom, pobili sa na chodbe a pri bitke ho ucitel poslal asi z druheho poschodia dole.
Ale nepochopil som to, resp. si to mohohol domysliet kazdy sam: bud aj tym dvom grazlom nejak dopomohol ten ucitel k samovrazde, alebo naozaj ju spachali sami.

Spravne,
ten ucitel im dopomohol.
Ci ten film niekto uvidi z dementov ci nie, tak je to jedno.
Je kopec filmov, kde su brutalne veci doslova do detailov. Na nete je kopec hovadin. Myslis, ze tymto filmom by ti dementi nerobili to co robia? Dementi mohli vidiet, ze ak niekomu pretecu nervy, tak ich potichucky niekto ,, zrusi" z tohto sveta.
Zoberme si druhu stranku toho filmu.
Bolo to mozno poucne pre slecny, damy, aby sa vyvarovali samote v parkoch ci inych lokalitach, kde mozu striehnut uchylaci, zlodeji.
gilda
23.02.12,14:12
RenátaM
23.02.12,15:26
ten film bol hnusny..zial aj pravdu ukazal...ako to vlastne skoncilo? nemohla som ho dopozerat. videla som len po tu cast,ked ucitelka zomrela
ani ja som to nedokázala dopozerať.... vypla som to, lebo som "nestíhala chápať"
Fero11
23.02.12,15:43
Ide o to kolko mas rokov. Ak mas 30-40 a cigani mali 20-30 tak by som aj ja utekal.
Ale ak mas 20 a cigani mali 10, tak by som ich po jednom tak vyfliaskal ...
Skoda tych policajtoch v KE, ktory donutili ciganov, aby sa sami fackali ... este by som ich povisil
day
23.02.12,15:58
Fero, pise sa povysil, nie povisil,
to co sa stalo tym ciganom je v dnesnej dobe neakceptovatelne
ANED177
23.02.12,16:06
áno , pozerala som tento film a veľmi na mňa zapôsobil . Nerobím si ilúzie , asi toto správanie žiakov je realita v niektorých súčasných školách ....
marleau
23.02.12,16:11
Ako možte napísať,že aj toto je Slovensko a život na ňom?
Áno,dejú sa také veci,ale takýmto vysielaním sa z nich robia obyčajné bežne páchané činy.My normálni to s hnusom odsledujeme,ale banda dementov si z toho berie príklad.A prečo?Lebo finančný zisk a snaha o morálny rozpad krajiny (vlastne celého sveta) sú nadradené zdravému rozumu a etickému správaniu.
Jednoznačne by mal byť taký film pod prísnou cenzúrou - a nespájajte to s komunizmom.
Nokerla
23.02.12,16:36
Lebo finančný zisk a snaha o morálny rozpad krajiny (vlastne celého sveta) sú nadradené zdravému rozumu a etickému správaniu.

to si vydedukovala z toho filmu? ci podla Teba ten film tak vplyva na ludi, ze sa deje to co si napisala?
Ja placem, ale od smiechu :D:D:D
Fero11
23.02.12,16:37
Fero, pise sa povysil, nie povisil,
to co sa stalo tym ciganom je v dnesnej dobe neakceptovatelne
S tym povysil som sa samozrejme pomylil ako v kazdom diktate na ZS :)
A toto je akceptovatelne, ze tie male ciganske spiny okradli starsiu pani, vytrhli jej z ruky tasku a zvalili ju na zem ?????
A sami cigani povedali pred kameramy, ze dobre, ze oni si to zasluzili tu bitku
Neviem preco ich obhajujes !!!!
marleau
23.02.12,19:01
to si vydedukovala z toho filmu? ci podla Teba ten film tak vplyva na ludi, ze sa deje to co si napisala?
Ja placem, ale od smiechu :D:D:D
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.
Nokerla
23.02.12,20:29
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.

Takze film si nevidel, ale uz hodnotis na koho ako vplyva....zaujimave :D:D
marleau
23.02.12,20:30
že?
lubko6394
24.02.12,05:53
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.

Ja som ho videl až včera, ale asi si postrehol dobre to s tým úpadkom, tiež mi to tak pripadá a s radosťou sledujem v nedeľu na Spektre Najprísnejších rodičov 12.00, aby som sa ubezpečil, že nie všetci sa zbláznili.
marleau
24.02.12,07:14
Ja som ho videl až včera, ale asi si postrehol dobre to s tým úpadkom, tiež mi to tak pripadá a s radosťou sledujem v nedeľu na Spektre Najprísnejších rodičov 12.00, aby som sa ubezpečil, že nie všetci sa zbláznili.
Aj včera to bolo,ale z väzenia,kde sa snažili naprávať mladých.
lubko6394
24.02.12,07:24
Aj včera to bolo,ale z väzenia,kde sa snažili naprávať mladých.

Ale ten policajt, čo nechal mladú na pár hodín zadržať na policajnej stanici sa mi páčil viac...
sisima
24.02.12,08:54
Fero111... ten film podľa mňa odráža realitu, ľudia veľmi rýchlo zabudnú na správy ako... mladý cigáni znásilnili, zbili, napadli, okradli, zabili... všetko sa to deje okolo nás... realita je aj to ich správanie v škole... treba ísť na exkurziu do škôl napríklad SNV,Krompachy, Bystrany, Sp.Vlachy, Hrabušice....a xy miest a obcí... stačí dať do googla napadnutá učiteľka napríklad SNV alebo Bystrany či Sp.Vlachy... dočítaš sa viac... áno napadli ich rodičia... ale o pár rokov to budú tí fagani...:(
pred 20 rokmi sme sa desili, ked sme mali cigánov v triede, hlavne tých prepadnutých, 14 ročný v 5.triede... no vtedy boli taký na škole možno 3-4... dnes? je ich 100-200.... už vtedy robili ostatným zle, ako deti sme sa ich báli a snažili sme sa im vyhýbať... ked taký cigán niekomu v škole niečo urobil, otec šiel k nemu domov a riadne ho vyplieskal so zvolením jeho rodičov... dnes? dnes je v práve cigán, inak je to rasizmus a blablabla a ten otec by šiel na pár rokov sedieť... mne sa stalo, že 2 cigane ma čakali za rohom domu s "vrecúškami telesnej, či prezúvky, neviem" mala som asi 9 rokov, a oni boli mladšie... nikdy predtým som si ich nevšimla, no oni mňa áno... vyhla som sa im oblúkom a behom... nezbili ma, nestihli, ale zato ma stihli opľuť... alebo šli sme zo Slov.raja popri Hornáde, kámoška sa pyšnila novou kšiltovkou z USA :)... ale len chvíľu, šli okolo nás 3 cigáni... v momente jej ju strhli z hlavy a utiekli cez ten Hornád do ich osady... no odváž sa ísť medzi nich... kedysi to bolo zriedkavejšie, no dnes je to ich každodenný program...
v kinách práve beží Bastardi2... určite si to nenechám újsť...