casper1
23.02.12,14:55
NIEKDE SA VYSKYTLA CHYBA LEN NEVIEM CO TO JE A CO S TYM ked dam bootovat CD od operacneho systemu windows XP pekne mi ho zacne citat a zrazu mi toto vyskoci.....citujem

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this is the first time you ve seen tjis Stop Error screen,restart your computer.If This screen appears again,follow these steps

Check fpr voruses on your computer.Remove any newly isnstalled hard drives ot hard drive controllers.CHeck your hard drive to make sure it is properly configured and terminated.

Run CHKDSK -F to check for hard drive corruption,and then restart your computer

Technical information

stop 0 x 0000007B zatvorka 0xF78D2524,0xC0000034,0x00000000,0x00000000

co s tym za skoru odpoved dakujem
misoft
23.02.12,16:39
Tam ti to píše run CHKDSK -f - asi problémy s HDD.
Skontroluj si v BIOSe pripojenie HDD, či ich detekuje.
BTW: prečo bootuješ z CD? Nemáš OS nainštalovaný, alebo čo?
bodliak
23.02.12,16:41
Ak v biose najdete "RAID Auto/AHCI" zmente to na "RAID Auto/ATA"

Okrem toho pozrite aj http://support.microsoft.com/kb/324103
Dvojičky
24.02.12,17:53
Dobrý deň. Neviem kde som urobila chybu, ale všetky ikony čo mám na celej ploche obrazovky sa mi stiahli do ľavej strany obrazovky pod seba, a keď ich chcem dať naspäť vôbec mi to nejde, automaticky mi skáču späť na ľavú stranu. Ako to mám napraviť . Poradíte mi ? Ďakujem
jahoszmsk
24.02.12,17:58
Dobrý deň. Neviem kde som urobila chybu, ale všetky ikony čo mám na celej ploche obrazovky sa mi stiahli do ľavej strany obrazovky pod seba, a keď ich chcem dať naspäť vôbec mi to nejde, automaticky mi skáču späť na ľavú stranu. Ako to mám napraviť . Poradíte mi ? Ďakujem
klikni pravym tlacitkom mysky na plochu ---usporiadat ikony
Dvojičky
24.02.12,18:15
[QUOTE=jahoszmsk;1991681]klikni pravym tlacitkom mysky na plochu ---usporiadat ikony[/QUOT

Ďakujem. No už mi to ide podávať aj na ľavú stranu, ale dať ich tak ako boli si už musím pracne sama poprenášať ? Som myslela, že mi to naskočí tak , ako boli.
jahoszmsk
24.02.12,18:27
[/QUOT

Ďakujem. No už mi to ide podávať aj na ľavú stranu, ale dať ich tak ako boli si už musím pracne sama poprenášať ? Som myslela, že mi to naskočí tak , ako boli.[/QUOTE]
start, programy, prislusenstvo, systemove nastroje, obnovenie systemu, vybrat bod obnovenia, obnovit.
jahoszmsk
24.02.12,18:31
NIEKDE SA VYSKYTLA CHYBA LEN NEVIEM CO TO JE A CO S TYM ked dam bootovat CD od operacneho systemu windows XP pekne mi ho zacne citat a zrazu mi toto vyskoci.....citujem

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this is the first time you ve seen tjis Stop Error screen,restart your computer.If This screen appears again,follow these steps

Check fpr voruses on your computer.Remove any newly isnstalled hard drives ot hard drive controllers.CHeck your hard drive to make sure it is properly configured and terminated.

Run CHKDSK -F to check for hard drive corruption,and then restart your computer

Technical information

stop 0 x 0000007B zatvorka 0xF78D2524,0xC0000034,0x00000000,0x00000000

co s tym za skoru odpoved dakujem
bol uz v tom pocitaci nainstal win XP? asi potrebuje ovladac na SATA disk, ten sa zadava pri instalacii.
bodliak
24.02.12,18:36
bol uz v tom pocitaci nainstal win XP? asi potrebuje ovladac na SATA disk, ten sa zadava pri instalacii.


Alebo sa SATA vypne v BIOSe, ako som spominal vyssie.
Dvojičky
24.02.12,18:56
[/QUOT

Ďakujem. No už mi to ide podávať aj na ľavú stranu, ale dať ich tak ako boli si už musím pracne sama poprenášať ? Som myslela, že mi to naskočí tak , ako boli.
start, programy, prislusenstvo, systemove nastroje, obnovenie systemu, vybrat bod obnovenia, obnovit.[/QUOTE]
Ďakujem veľmi pekne. Už to mám OK. Naskočilo to tam, kde to malo byť.
jahoszmsk
25.02.12,09:30
[QUOTE=jahoszmsk;1991681]klikni pravym tlacitkom mysky na plochu ---usporiadat ikony[/QUOT

Ďakujem. No už mi to ide podávať aj na ľavú stranu, ale dať ich tak ako boli si už musím pracne sama poprenášať ? Som myslela, že mi to naskočí tak , ako boli.
a to koľko tých ikon máš na ploche? máš vôbec aj nejakú plochu? :eek:
misoft
25.02.12,16:24
Veru - najlepšia je "skoro" prázdna plocha. Ja mám na ploche 17 ikoniek!
Gapo
25.02.12,16:30
To mám občas aj ja,ale nie dlho :)