fachman
23.02.12,20:28
Zdravím vás,prešiel som z windowsu xp na 7 ku.No tu mi nechce robiť Nero 6. Ashampoo zasa nemá možnosť multisesion alebo uzavrieť a neuzavrieť CD.Ak nechcem uzavrieť musím ísť cez vypaľovanie súborov,ak idem cez vypaľovanie hudby-uzavrie.Sú tu ešte neaké iné možnosti ? Ďakujem.
Vlado40
23.02.12,19:45
Pokročile funkcie -uzatvoriť CD/DVD...nie je tam?
misoft
24.02.12,12:37
Zdravím vás,prešiel som z windowsu xp na 7 ku.No tu mi nechce robiť Nero 6. Ashampoo zasa nemá možnosť multisesion alebo uzavrieť a neuzavrieť CD.Ak nechcem uzavrieť musím ísť cez vypaľovanie súborov,ak idem cez vypaľovanie hudby-uzavrie.Sú tu ešte nejaké iné možnosti ? Ďakujem.
Já ti teda nevím, Karle, ale ja mám Ashampoo Burning 2010 a tam je možností do aleluja - teda aj multisession (v tvorbe datového disku). Okrem toho - mp3 hudba - to sú tiež len dáta, čiže keď napaľuješ mp3-ky ako zvukové mp3, alebo ako dáta, výsledok je rovnaký - je tam mp3.
luigi72
24.02.12,19:50
Je rozdiel medzi napalovanim datoveho disku a zvukoveho CD. Pri datovom disku sa napaluje na zaklade kapacity disku (napr. 700 MB), ak sa napaluje zvukove CD, berie sa do uvahy dlzka, cize doba prehravania (napr.74 min.). Pri zvukovom CD sa disk automaticky uzavrie, aby si CD vedel prehravat aj v audio prehravacoch, pri datovom disku mas na vyber uzavriet prip. neuzavriet disk (vytvorit multisession).
misoft
25.02.12,16:27
Žiaľ - nenapísal, čo vlastne vypaľuje - či hudobnú *.cda, alebo dátovú *.mp3 hudbu. Pretože to druhé - tam skôr vypaľovať ako dátové.

To sa potom"radí" - ako veštec.