printerscd
23.02.12,22:16
Ako by ste sa citili ak by vam priatel(ka) po 7 rokoch vztahu povedala ze vas vyzor je zly(skaredy), ze ste nizky....

A potom sa dozviete ze pri predstavovani s jej znamimi jej povedali ze ma na krajsieho

Mali by ste chut byt este s tou osobou ?
kopretinka
23.02.12,21:25
tak nech si ide za tým krajším ;)
Indeed
23.02.12,22:59
Možno je príčina krízy vo vzťahu niekde hlbšie ako len v telesnom výzore.

Ak tento vzťah pretrval 7 rokov,tak určite je na čom stavať,

ale nepíšete koľko máte rokov,

táto informácia by bola dosť podstatná
mattto
24.02.12,07:23
treba sa nad tým zamyslieť. Ste spolu 7 rokov, existuje preto viac možností, prečo sa to stalo:

1. fakt si poľavil v starostlivosti o seba a "oškaredol" si, pribral si atď.
2. ostal si, aký si bol vždy, frajerka sa za tých 7 rokov vypracovala, stýka sa s iným typom ľudí a vidí na tebe chyby, ktoré pred tým nevidela,
3. niečo ju už dlhšiu dobu štve a toto povedala ako ventil

Podľa toho, ktorá možnosť je správna, by si sa mal zariadiť. Ak platí 1. začni sa o seba viac starať. Ak platí 2. skús pochopiť frajerku, že ľudia sa vyvíjajú a rovnako sa menia ich očakávania a názory. Ak si v ostatnom vyhovujete, skúste nájsť spoločnú reč. Ak platí 3. zisti čo sa deje
printerscd
24.02.12,08:34
Ja mam 26 ona 25 r.

Som stale rovnaky po celu dobu ale zrazu mi stale vycita ze som nizky a zacalo aj s vyzorom ved predsa cloveka kt. mame radi je nepodstatne ako vyzera.

Dost ma to ranilo co povedala
myara
24.02.12,08:39
Ja mam 26 ona 25 r.

Som stale rovnaky po celu dobu ale zrazu mi stale vycita ze som nizky a zacalo aj s vyzorom ved predsa cloveka kt. mame radi je nepodstatne ako vyzera.

Dost ma to ranilo co povedala

priatelka ma mozno niekoho ineho, je to kazdopadne zvlastne, ze si tvoju vysku vsimla az po 7 rokoch...
mozno, ze jej to vadilo stale, ale az teraz ju nieco podnietilo, k tomu aby sa takto vyjadrila
najlepsi bude rozchod, kedze vysku nie je mozne ovplyvnit
mattto
24.02.12,08:46
priatelka ma mozno niekoho ineho, je to kazdopadne zvlastne, ze si tvoju vysku vsimla az po 7 rokoch...
mozno, ze jej to vadilo stale, ale az teraz ju nieco podnietilo, k tomu aby sa takto vyjadrila
najlepsi bude rozchod, kedze vysku nie je mozne ovplyvnit

verím, že ho to ranilo, ale hovoriť o rozchode a nevere? :)

skôr by som videl problém v tom, že baba ešte nič nezažila, od svojich 18 je iba s ním a chce si užívať...

pre zadávateľa: nemôžeš sa správať ako šteňa, vyplakávať, že ťa slovne ranila, musíš mať "gule", povedz jej, že ju máš rád, ale už nevyrastieš, buď sa jej to páči alebo nie a môže ísť. Ak toto nezvládneš, bude s tebou zametať :D S tvojím názorom, že ak niekoho máme radi, nie je podstatné ako vyzerá, nesúhlasím. Je to podstatné a veľmi podstatné, ale nie najdôležitejšie. Partner sa ti musí páčiť, musí ťa vzrušovať, musíš sa na neho tešiť a áno musíš mať aj určitý pocit hrdosti pred spoločnosťou. Ak sa za neho "hanbíš" vzťah nemôže fungovať

začni cvičiť, makaj na sebe
myara
24.02.12,08:56
verím, že ho to ranilo, ale hovoriť o rozchode a nevere? :)

skôr by som videl problém v tom, že baba ešte nič nezažila, od svojich 18 je iba s ním a chce si užívať...

pre zadávateľa: nemôžeš sa správať ako šteňa, vyplakávať, že ťa slovne ranila, musíš mať "gule", povedz jej, že ju máš rád, ale už nevyrastieš, buď sa jej to páči alebo nie a môže ísť. Ak toto nezvládneš, bude s tebou zametať :D S tvojím názorom, že ak niekoho máme radi, nie je podstatné ako vyzerá, nesúhlasím. Je to podstatné a veľmi podstatné, ale nie najdôležitejšie. Partner sa ti musí páčiť, musí ťa vzrušovať, musíš sa na neho tešiť a áno musíš mať aj určitý pocit hrdosti pred spoločnosťou. Ak sa za neho "hanbíš" vzťah nemôže fungovať

začni cvičiť, makaj na sebe

myslela som to tak, ze sa mozno niekto iny objavil, a boji sa ukoncit tento vztah, tak radsej uraza partnera, aby vztah ukoncil on
suhlasim s tym, ze este nic nezazila, a mozno si chce uzivat, kazdy kto je v dlhodobom vztahu od mladosti presiel nejakou krizou, ale je vrcholne hnusne urazat toho druheho kvoli vzhladu
preto som poradila rozchod, lebo ten chalan uz moze mat kvoli nej narusene sebavedomie, a stale mu bude chodit po rozume, ze sa nenajde niekto lepsi od neho
myslim, ze zien je vela na svete (rozhodne viac ako muzov), a nie je nutne ostavat vo vztahu, kde niekomu nevyhovuje
sisima
24.02.12,09:04
tiež si myslím, že sa baba vo vzťahu už nudí a možno sa objavil nejaký nový objekt...
v normálne fungujúcom vzťahu sa také veci určite nevyčítajú...
treba sa nato pozrieť triezvo a reálne... na svete je xy žien a určite lepších než je ona ;) držím palce ;)
sisima
24.02.12,09:09
a ešte vtip na pobavenie... mne po roku spol. bývania jeden exot povedal, že ma už neľúbi, a že ma vlastne asi ani nikdy neľúbil (a to sa chcel už po 3 mesiacoch ženiť) mne (mladá a blbá) sa zrútil svet... až neskôr sa ukázalo, že chalanisko sa len hľadal... a zakotvil pri chlapovi... no dodnes nechápem načo mi po tom našom rozchode, keď som už bola s niekým iným (dnes už manželom) kupoval snubák, ktorý som vlastne ani nikdy nevidela, lebo ho vraj vrátil skôr, než mi ho dal... :))))) no ftípek jak vyšitý :)))) niečo musí skončiť, aby sa mohlo začať niečo nové a lepšie :)
printerscd
24.02.12,09:10
Ja som jej prvy chalan, uz som jej povedal milion krat ze ju mam rad a ze uz nevirastiem, ale uz mi to vykrikuje 2 roky a mam toho dost.

Mam preto narusene sebavedomie.Pritom ju pri milovani tak uspokojim ze az...

Makal som v zahranici 4 roky odkladal kazdy jeden cent aby sme mali kde byvat a ona mi teraz toto povie.ani nehovorim ako mi nadavala ak nastal neaky choc iba maly problem, ze som hove..do,idio..t,deb..il, pritom ja som na nu nikdy nenadaval

Pred 2 tyzdnami bola na akcii s byvalimi spoluziackami a vychvalovala sa ze ju zopar chalonou ohurilo atd..
mattto
24.02.12,09:16
s výškou nič neurobíš, asi nemáš 1,30 m a máš normálnu výšku a preto sa nemusíš trápiť. Musíš myslieť pozitívne a hlavne vyžarovať sebavedomie (nemyslím byť namyslený ko..t) Nikto nie je dokonalý a každý má svoje chyby, ale ak si zdravo sebavedomý, chyby si ľudia nevšímajú a naopak, ak si precitlivený ťuťko, ľudia uvidia aj tie najmenšie chyby. Ľudia si radi zvyšujú sebavedomie poukazovaním a vyčítaním chýb ostatným, k sebavedomému človeku si to nedovolia, k precitlivenému áno - ten si to priam pýta :D

máš 26 rokov, si mladý človek, na svete je kopec báb, s ktorými môžeš byť. Ostať do konca života s jednou od 18tich? brrrr, to sa stáva iba v rozprávkach.

Nemysli na to, choď s kamošmi von, zabav sa a hlavne nemáš dôvod byť smutný. Vieš koľko ľudí by si to s tebou radou vymenilo...
mattto
24.02.12,09:19
klasický prípad, kedy baba prerastie chalanovi cez hlavu a ten urobí pre ňu všetko. Znie to šovinisticky, ale niektorým ženám musíš ukázať, kde sú hranice, inak ti budú skákať po hlave :) Baba si ťa moc neváži a že ti robí zle, si zvyšuje sebavedomie ona
myara
24.02.12,09:22
Ja som jej prvy chalan, uz som jej povedal milion krat ze ju mam rad a ze uz nevirastiem, ale uz mi to vykrikuje 2 roky a mam toho dost.

Mam preto narusene sebavedomie.Pritom ju pri milovani tak uspokojim ze az...

Makal som v zahranici 4 roky odkladal kazdy jeden cent aby sme mali kde byvat a ona mi teraz toto povie.ani nehovorim ako mi nadavala ak nastal neaky choc iba maly problem, ze som hove..do,idio..t,deb..il, pritom ja som na nu nikdy nenadaval

Pred 2 tyzdnami bola na akcii s byvalimi spoluziackami a vychvalovala sa ze ju zopar chalonou ohurilo atd..

vies co, myslim ze v tomto pripade naozaj nie je o co stat
kasli na nu, urcite si onedlho najdes inu babu, ktora si ta bude vazit pre to, aky si
mam kamaratku, ktora mala vztah od 15 rokov, trval 10 rokov (pre oboch to bola prva laska), chalan bol skvely, doslova modre z neby by jej z niesol (dom postavil, dovolenky jej platil, snazil sa vymyslat program, nebol ziadny domased, velmi ju aj miloval), jej vsak stale nieco vadilo, stale hladala niekoho ineho, az sa teda rozisli, a ona sa po niekolkych rokoch priznala, ze to bola najvacsia chyba v jej zivote (doteraz si nikoho nenasla, ten pre ktoreho sa rozisli bol nakoniec nejaky blb)
a ten chalan, ma inu babu ktora ho zjavne zboznuje, su stastni a zabezpeceni, o kamosku nejavi nijaky zaujem, kedze ho tak velmi ranila, uz ju nechce naspat, comu sa nikto nedivi
Ingrid Ondruskova
24.02.12,09:35
Keď je teľaťu dobre...ide sa na ľad šmýkať....
Ingrid Ondruskova
24.02.12,09:41
...znie to cynicky, ale teraz si treba uvedomiť ako sa vysporiadate...píšeš, že si makal
4 roky v zahraničí, aby ste mali kde bývať....toto bude momentálne asi najväčší problém,
rozchod nie je často jednoduchý už len kvôli tomuto....ale držím palce, aby si mal odvahu a silu spraviť to, podľa mňa to už nemá význam...ja žijem v manželstve už dobrých 20 rokov a ešte som manželovi nikdy tak nenadala ako píšeš...vzťah je hlavne
o úcte a láske....a vo vašom vzťahu / z jej strany/ nie je ani jedno ani druhé....
mattto
24.02.12,09:46
...znie to cynicky, ale teraz si treba uvedomiť ako sa vysporiadate...píšeš, že si makal
4 roky v zahraničí, aby ste mali kde bývať....toto bude momentálne asi najväčší problém,
rozchod nie je často jednoduchý už len kvôli tomuto....ale držím palce, aby si mal odvahu a silu spraviť to, podľa mňa to už nemá význam...ja žijem v manželstve už dobrých 20 rokov a ešte som manželovi nikdy tak nenadala ako píšeš...vzťah je hlavne
o úcte a láske....a vo vašom vzťahu / z jej strany/ nie je ani jedno ani druhé....


nebude v tom najmenší problém. O bývanie sa postaral on a je jeho, slečne zbalí kufre, zubnú kefku, voňavé mydielka, lampu a posteľné prádlo čo kúpila ona... zbalí do pár škatúľ a vybavené :D
printerscd
24.02.12,09:47
nie sme manzelia takze s vysporiadanim sa nebude nic riesit akurat ju moze stvat ze nebude mat s kym ist na dovolenku a zaco
Darina1234
24.02.12,09:52
od rozkose sa aj psy besneju
srska
24.02.12,09:53
nie sme manzelia takze s vysporiadanim sa nebude nic riesit akurat ju moze stvat ze nebude mat s kym ist na dovolenku a zacosi si istý?:D
Letko
24.02.12,09:56
4 roky si makal v zahraničí - ona bola s tebou?
srska
24.02.12,09:59
tiež poznám takého čo xy rokov makal u klokanov a baba doma len pilovala nechty, míňala love a trepala 3,14.....
danushka
24.02.12,10:01
Koľkože to máš rôčkov? Sladkých 26?
Pochodil si svet, aby si zarobil na živobytie a postavil Vás oboch na nohy?
Tak nie je problém v Tvojej výške a Tvojom výzore. Platí nepísané pravidlo, že chlap čo i len trošku krajší od čerta je už pekný. ;)
Kľudne frajerke povedz, že bude lepší rozchod a každý si budete žiť ten svoj šťastný život, naozaj sa nemusíš báť, že Tvoje šťastie nepríde.
A vyberaj si, stále si vo veku, keď sa nemusíš viazať. Kľudne máš ešte aj 10 rokov času na založenie rodiny. Od dobroty aj kone dochnú. Buď rád, že nemáte spoločné deti a neriešite delenie majetkov, to by Vás oboch stálo nervov.

Nech sú jej dôvody akékoľvek na rozchod, ktorý podľa mňa takto naznačuje. Úcta k partnerovi by mala byť povýšená nad vlastnú nemohúcnosť jasne povedať, že je koniec a vyhliadky na ďalší spoločný život sú nemožné.
Ty si jej svojou dobrotou a obetavosťou neukázal hranice, za ktoré nesmie prejsť. Možno aj áno, ale ona asi hranice nepozná v ničom.

Hlavu hore a poobzeraj sa po inom dievčati. Po svete ich behá dosť a fyzická krása nie je jediná na partnerovi, čo nás vo v zťahu robí šťastnými.
Ingrid Ondruskova
24.02.12,10:03
nebude v tom najmenší problém. O bývanie sa postaral on a je jeho, slečne zbalí kufre, zubnú kefku, voňavé mydielka, lampu a posteľné prádlo čo kúpila ona... zbalí do pár škatúľ a vybavené :D

...len aby...
srska
24.02.12,10:03
danushka - veľmi dobre napísané.
srska
24.02.12,10:04
teba je v realitke škoda :-)
inges
24.02.12,10:13
Ja mám z toho pocit, že kým si ty pracoval a myslel na spoločnú budúcnosť, baba mala voľnosť a bavila sa. Možno sa ešte nechce stať gazdinkou.:) A vôbec by som si nerobila nič z rečí jej známych. Tiež si myslím, aby si jej ukázal dvere a časom nájdeš dievča, ktoré si ťa bude vážiť za to aký si a nebude v tebe hľadať niečo, čo nie si. Drž sa:)
mattto
24.02.12,10:22
dobré ti tu radia miestne ženy :D len dávaj pozor, keď budeš hľadať novú, aby si si nenašiel podobnú, ono ľudia sú v tomto vláštni a veľa z nich končí stále pri rovnakých typoch partnerov a divia sa, prečo im tie vzťahy nie a nie vyjsť
inges
24.02.12,10:29
dobré ti tu radia miestne ženy :D len dávaj pozor, keď budeš hľadať novú, aby si si nenašiel podobnú, ono ľudia sú v tomto vláštni a veľa z nich končí stále pri rovnakých typoch partnerov a divia sa, prečo im tie vzťahy nie a nie vyjsť
nie vždy je to tak Matto :) hovorím z osobnej skúsenosti:) Momentálne mám skvelého partnera, ktorý je opakom toho predošlého. Hlavné, je aby si sa nehrnul do vzťahu za každú cenu. Uži si slobodu a v nečakanej chvíli, nájdeš, čo hľadáš.
mattto
24.02.12,10:32
nie vždy je to tak Matto :) hovorím z osobnej skúsenosti:) Momentálne mám skvelého partnera, ktorý je opakom toho predošlého. Hlavné, je aby si sa nehrnul do vzťahu za každú cenu. Uži si slobodu a v nečakanej chvíli, nájdeš, čo hľadáš.

to ti prajem, tak to má byť, len vieš ako? výnimka potvrdzuje pravidlo :)
myara
24.02.12,10:34
nie vždy je to tak Matto :) hovorím z osobnej skúsenosti:) Momentálne mám skvelého partnera, ktorý je opakom toho predošlého. Hlavné, je aby si sa nehrnul do vzťahu za každú cenu. Uži si slobodu a v nečakanej chvíli, nájdeš, čo hľadáš.

ja naopak musis s Matttom suhlasit, lebo je to pravda, ze ludia si vacsinou najdu rovnakeho partnera, resp. s rovnakymi neduhmi
ved kolko zien si opakovane najde muza alkoholika
danushka
24.02.12,10:34
Ešte jedna vec mi napadla pri čítaní tohto príspevku...
Mám dobrú priateľku. S manželom sú spolu už 10 rokov a pochádza tá moja priateľka z veľmi temperamentnej rodiny, čiže si doniesla z domu bežne zaužívané ,,móresy", ktoré sa v spoločnosti nenosia.
Neraz sa stalo, že sme skupina sedeli na nejakej párty, opekačke atď. a ona svojho muža nemiestne sfúkla za niečo, čo povedal alebo urobil v spoločnosti pred všetkými. Stávalo sa to opakovane a my sme sa cítili hlúpo, to už nehovorím, ako sa musel cítiť jej manžel. Pritom sa majú radi a nevedia si predstaviť život jeden bez druhého. Raz som to nevydržala a len jej som osamote povedala, že sa takto neúctivo nesmie správať voči svojmu partnerovi, zhadzovať ho na verejnosti a akokoľvek aj v jeho neprítomnosti naň kydať a nemiestne sa o ňom vyjadrovať, hoci to má mať žartovný podtón. Jednoducho sa to nerobí, je to tá najelementárnejšia zásada dobre fungujúceho vzťahu. Čo sa doma navarí, to sa má doma stráviť, umyť a poupratovať.

Veľmi mi to pripomína zadávateľa.
Dnes som vo veku po 40tke a plne chápem niektoré súvislosti a moje myšlienkové pochody spred 15 rokov. Jednoducho aj asertivite sa človek časom naučí a čím skôr sa k nej dostane, tým lepšie pre neho samotného.
Nauč sa zadávateľ témy povedať jasno a otvorene veci, ktoré Ti nevyhovujú a nauč sa okoliu stanoviť mantinely. Okolie si k Tebe dovolí len toľko, koľko mu sám dovolíš. Všetko sa to dá inteligentne, bez výbuchov a emočných výlevov. Sleduj svoje pocity a to čo Ti nerobí dobre, sám riaď a ovládaj. Ak sa naučíš sebaovládaniu, zvládneš aj okolie a najmä to najbližšie okolie.
inges
24.02.12,10:35
to ti prajem, tak to má byť, len vieš ako? výnimka potvrdzuje pravidlo :)

ďakujem:)
Ale odbočili sme od témy:)
printerscd
24.02.12,11:04
4 roky si makal v zahraničí - ona bola s tebou?

ona studovala tu na Slovensku, teraz uz pracuje pol roka
jahoszmsk
24.02.12,11:09
ja naopak musis s Matttom suhlasit, lebo je to pravda, ze ludia si vacsinou najdu rovnakeho partnera, resp. s rovnakymi neduhmi
ved kolko zien si opakovane najde muza alkoholika
lebo na slovensku kazdy chlap pije.:D
myara
24.02.12,11:11
lebo na slovensku kazdy chlap pije.:D

nastastie, nie kazdy :)
inges
24.02.12,11:15
ona studovala tu na Slovensku, teraz uz pracuje pol roka

Tak sa možno zaláskovala do kolegu v práci. Noví ľudia, nové podnety.
Ice dive
24.02.12,11:17
ona studovala tu na Slovensku, teraz uz pracuje pol roka

a jeje už je to vonku, takže toto je tou príčinou... babenka bola posledných 5 rokov v bežnom študentskom kolektíve, kde sa čas od času ukázal tak maximálne dajaký profesor, život plný ideálov, a teraz keď sa zamestnala, okoštovala iný svet, vzťahy na pracovisku a "starších" skúsenejších kolegov/kolegýň a ich názory, dostala inštrukcie... a už si nevyhovujúci... veľa vzťahov príchodom jedného z partnerov na pracovisko zaniklo a zas na druhej strane veľa ich aj na pracovisku vzniká... t.j. poobzeraj sa po okolí, v jej práci či ti niekto nevliezol do kapusty, to bude asi príčinou tvojho budúceho rozchodu...
srska
24.02.12,11:42
valér to raz dobre povedal pirinovi: ak chceš mať pokoj - sprav jej deti
ludmilla
24.02.12,12:53
Tvoja partnerka bola na očnej operácii alebo zmenila okuliare :D
Mne z tvojho príbehu vychádza len jedno, máš priateľku, ktorá sama nevie čo chce, ale zrejme sa chce rozísť a takýmto spôsobom hľadá dôvody ako ťa ponížiť, zneistiť a zároveň seba ospravedlniť, prečo to chce urobiť.
Priamo sa jej spýtaj, či sa chce rozísť a či tých pár centimetrov je len takým smutným ospravedlnením.
printerscd
24.02.12,13:06
valér to raz dobre povedal pirinovi: ak chceš mať pokoj - sprav jej deti

tie deti by som aj pomaly chcel a aj zalozit si rodinu postavit dom ako mam v plane ale ona povedala ze si chce uzit zivot este min. 2-3 roky a ze potom...hmmm

Ved ok ale teraz v juni bude 8 rok co by sme boli spolu
printerscd
24.02.12,13:09
a este sa vyhovara,ze sa musim zlepsit ze moje spravanie nie je este dobre a blabla jasne viem ze niesom anjel mam svoje chybi ako kazdy, niesom alkoholik,nefajcim mam pracu s kazdym vychadzam v pohode proste normalny beloch ako sa hovori

ale zrazu jej vadi vyska vyzor....
myara
24.02.12,14:02
a este sa vyhovara,ze sa musim zlepsit ze moje spravanie nie je este dobre a blabla jasne viem ze niesom anjel mam svoje chybi ako kazdy, niesom alkoholik,nefajcim mam pracu s kazdym vychadzam v pohode proste normalny beloch ako sa hovori

ale zrazu jej vadi vyska vyzor....

uz sa nad tym netrap, zda sa ze si zodpovedny chalan, v celkom mladom veku, urcite nebudes mat problem najst tu naozaj pravu
drzim ti palce
jahoszmsk
24.02.12,14:16
uz sa nad tym netrap, zda sa ze si zodpovedny chalan, v celkom mladom veku, urcite nebudes mat problem najst tu naozaj pravu
drzim ti palce
ale on ju ľúbi, darmo mu budete radiť, že netráp sa, nájdeš si inú, lepšiu... ale súhlasím s tým, že radšej byť sám ako s niekým kto ma uráža a zhadzuje.
myara
24.02.12,14:17
ale on ju ľúbi, darmo mu budete radiť, že netráp sa, nájdeš si inú, lepšiu... ale súhlasím s tým, že radšej byť sám ako s niekým kto ma uráža a zhadzuje.

ved vieme, ale cim skor to ukonci, tym skor to preboli
srska
24.02.12,14:39
a este sa vyhovara,ze sa musim zlepsit ze moje spravanie nie je este dobre a blabla jasne viem ze niesom anjel mam svoje chybi ako kazdy, niesom alkoholik,nefajcim mam pracu s kazdym vychadzam v pohode proste normalny beloch ako sa hovori

ale zrazu jej vadi vyska vyzor....žene prekáža len v jednom prípade rozdiel vo výške:D
ewita888
24.02.12,14:43
žene prekáža len v jednom prípade rozdiel vo výške:D
jedine tak pri spoločnej prechádzke.. :-)
srska
24.02.12,14:45
jedine tak pri spoločnej prechádzke.. :-)áno, takto sa to dá napísať do 22:00 :-)
ewita888
24.02.12,14:49
áno, takto sa to dá napísať do 22:00 :-)
myslím, že jedine tam, čo by sa písalo po 22.00 hod, by mi to nevadilo.. :D
ewita888
24.02.12,14:52
napíšem ešte svoj názor, keď už som sem zavítala... keď sa ku tebe takto správa už teraz, čo potom z teba spraví po 10-tich rokoch manželstva? neváži si ťa, ber roha od nej, čím skor, tým lepšie.. kým nie sú deti..
srska
24.02.12,14:52
nebudem rozvádzať - je to porada :-)
srska
24.02.12,14:55
presne tak - pošli ju k hadovičovi a venuj sa tomu čo ťa baví
ewita888
24.02.12,15:01
horšie bude, ak ho napriek všetkému baví práve ona..
marleau
24.02.12,15:08
Ako to už v takýchto prípadoch býva,keď sa vydá,bude mať toho najškaredšieho chlapa v okolí.
srska
24.02.12,15:13
Ako to už v takýchto prípadoch býva,keď sa vydá,bude mať toho najškaredšieho chlapa v okolí.alebo toľko bude špekulovať, že zrazu zistí, že má 45 a čo už potom?
marleau
24.02.12,15:14
alebo toľko bude špekulovať, že zrazu zistí, že má 45 a čo už potom?
To už ani do kláštora nevezmú....
srska
24.02.12,15:14
inak, horšie by bolo, keby mu hovorila, že je malý
srska
24.02.12,15:15
:-)))
printerscd
24.02.12,16:57
inak, horšie by bolo, keby mu hovorila, že je malý

mam 175 cm 75 kg
printerscd
24.02.12,16:58
ona ma tie iste parametre ale asi chce nieco viac
myara
25.02.12,05:54
mam 175 cm 75 kg

ved to je uplne normalna vyska
najdi si babu, co ma nieco nad 160 cm, a ta ti nikdy vysku vycitat nebude
sisima
25.02.12,21:30
ved to je uplne normalna vyska
najdi si babu, co ma nieco nad 160 cm, a ta ti nikdy vysku vycitat nebude

upravím to... nájdi si inú, žiadna iná ti výšku vyčítať nebude ;)