filipenkobs
24.02.12,16:17
Potrebujem poradiť, máme v prenajme priestory starého meštianskeho domu. V skladových priestoroch sú dosť vlhké múry. Je nejaké riešenie ako sa aspoň čiastočne zbaviť vlhkosti v týchto múroch ? Nechce sa mi nejak veľa investovať do toho kedže to nieje naše... Ale hygiena s tým má problém lebo je tam nemenovaná prevádzka a bolo by fajn sa jej zbaviť . Skúsil som tam dnes dať cerezit tak som zvedavý či pomôže aspoň to :) Dííík všetkým za rady .
pepsikova
24.02.12,15:35
mimotemy..a keď tak pekne prosíš, možno ti niekto aj poradí...inak o vlhkosti je tu dosť tém, môžeš si aj pohľadať...mámedobrý archív...
alltracboy
24.02.12,15:42
s cerezitom mozes akurat tak........ to tam radsej kup nejaky profi odvlhcovac. Vsetko ostatne bude ovela drahsie, lebo pokial je to pivnica tak sa tej vlhkosti nezbavis v rozumnej cene.
arizona
29.02.12,21:12
felix1
29.02.12,21:39
Hlavne never zarucenej technologii : vrtulky, antenky, pulzne zdroje a.t.d.
marjankaj
29.02.12,21:42
Potrebujem poradiť, máme v prenajme priestory starého meštianskeho domu. V skladových priestoroch sú dosť vlhké múry. Je nejaké riešenie ako sa aspoň čiastočne zbaviť vlhkosti v týchto múroch ? Nechce sa mi nejak veľa investovať do toho kedže to nieje naše... Ale hygiena s tým má problém lebo je tam nemenovaná prevádzka a bolo by fajn sa jej zbaviť . Skúsil som tam dnes dať cerezit tak som zvedavý či pomôže aspoň to :) Dííík všetkým za rady .

Veď daj výpoveď nájomnej zmluvy. A hneď sa tej prevádzky zbavíš.:cool: