janula94
24.02.12,16:57
Má niekto osobnú skúsenosť s bezdverovými sprchovými kútmi typu
Výhody, nevýhody?
STRATHISLA
24.02.12,16:10
A čo by si chcela vedieť presnejšie ?
janula94
24.02.12,16:14
Aké sú praktické skúsenosti s používaním, málokto ho má a plánujeme si ho dať do kúpeľne. Tí, ktorí ho majú, či sú spokojní alebo či by radšej druhýkrát dali "klasiku". Alebo na čo si dávať pozor pri vyberaní, príp. montáži.
alltracboy
24.02.12,19:30
vyzera efektne ked ho pravidelne po sprchovani vyutieras :D Ako kazdy kut z cireho skla.. ja by som chcel otvoreny, iba taku niku, ale nemam na to flek. Na kachlickach nieje az tak vidiet flizaky od vody.
mendo933
25.02.12,05:43
Ten obrazok je asi z dakeho katalogu, kedze ani podlaha k zlabu nevidno zeby bola vyspadovana.
Vetsinou maju ludia kladiku s dverami, pre toto treba vetsi priestor. Kym nemam kut ,musim otestovat aky priestor dozadu treba aby voda nespliechala von. ja mam vyspadovane na meter a neviem ci to bude stacit. Ak by to stacilo tak by som tiez takyto dal
salka
27.02.12,09:32
ja mám taký kút o rozmere 120 x 90 cm a je super, super, super.
Doteraz sme mali klasický aj s vaničkou, ale tá údržba bola katastrofálna, všetky kanáliky, tesnenia, preklady jednotlivých dielov...teraz máme originál sprchovú stierku (kúpili sme v Hornbachu), každý si po sprchovaní zotrie sklo, je to fakt super bezúdržbové. Ja asi raz za mesiac urobím čistenie celého skla z oboch strán.
Ak má niekto viac miesta by bola ideálna dĺžka aspon 150 cm, ale kľudne aj 180 cm.
Nám vyšpliechava voda (hlavne manželovi), ale zas nevadí, lebo podlahovka vysuší raz-dva, resp. tam máme koberček po ktorom sa inak nechodí
STRATHISLA
27.02.12,14:18
Neviem sem vložiť obrázok, ale tento typ sprchových kútov je v pohodke.
janula94
27.02.12,16:54
Máte v sprche aj podlahové kúrenie?
salka
28.02.12,07:45
Máte v sprche aj podlahové kúrenie?

my áno