lafit
25.02.12,20:43
Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017
bubkoch
25.02.12,20:15
Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017

no a s cim konkretne chces poradit ?
lafit
26.02.12,14:42
Potreboval som poradit čo je pre mňa výhodnejšie IŽP alebo kapitálové nemám s týmito produktmi skúsenosti a tí čo ich ponúkaju samozrejme preferujú to svoje.Preto som chcel názor nestrannej osoby.
Xanti
26.02.12,14:45
Môj názor, po prekonanom IM - infarkt miokardu si nepoistiteľný čo sa týka kapitálovej poistky, resp. s vylúkou alebo neskutočne drahou poistkou.
Skús pozrieť poistky od AXA oni do istej malej sumy poistia i nemocných bez zdravotného dotazníka.
bubkoch
26.02.12,14:56
Potreboval som poradit čo je pre mňa výhodnejšie IŽP alebo kapitálové nemám s týmito produktmi skúsenosti a tí čo ich ponúkaju samozrejme preferujú to svoje.Preto som chcel názor nestrannej osoby.

no z toho co si napisal ani teodora netusi co je pre teba najlepsie a preco vlastne uvazujes nad poistenim ...
tak len vseobecne
- ak chces sporit, zabudni na poistovnu
- ak chces poistenie, musis mat jasno v tom, ake rizika chces poistit, preco a na ake sumy, potom bude jednoduchsie poradit a vybrat produkt
Stefan2005
26.02.12,15:26
... do istej malej sumy poistia i nemocných bez zdravotného dotazníka.

... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...
Xanti
26.02.12,15:29
... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...
Alebo to bola iná poisťovňa? Už nepamätám, z čoho som mala ponuku ...
Stefan2005
26.02.12,15:38
... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...

...iná, pred 3-4 týždňami to bolo v TV
petermikuláš
27.02.12,11:58
Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017

jednoduchá rada: zabudnite na akékoľvek poistenia tohoto typu. sú dobré len pre tých, ktorým to zaplatíte, ak by sa Vám aj niečo stalo zabudnite na to že Vám akákoľvek poisťovňa vyplatí čo i cent, hlavne ak ste po IM, verte mi viem čo hovorím, investujte tie peniažky do niečoho prospešnejšieho