fetya
27.02.12,20:41
Kde sa da najlacnejsie kupit domovy rozvadzac moeller 72 modulovy? Neviem sa dostat cenu pod 100 eur,ale ked poskladam 2x36, tak som pri 80 eur. Je to mozne? Poradte prosim, moze byt webshop, alebo kamenny obchod BA, NR, NZ, KN.
laceti
15.03.12,06:25
ked mozem poradit tak skuste HAGARD HALL v BA,NR,maju slusny vyber aj ceny,a musi to byt len zn.MOELLER?som elektrikar chodim tam nakupovat
fetya
15.03.12,06:48
dakujem, uz som to pozeral, ale ani tam sa nedostanem pod 100 eur, takze bude 2x36mod a bude to stat cca 80 eur. Elektrikar trva na moeller-i, lebo je to vraj jedna najlepsia skrina.
mendo933
15.03.12,09:41
A ja som si vzdy myslel ze dôlezitejsie su komponenty co su vnutri. Ale ked inak nedas skus toto , mozno da lacnejsie ak je to ten typ co hladas
http://elektro.bazos.sk/inzerat/13760066/rozvodnica-72modulov-Moeller.php
bjuty smis
15.03.12,12:54
skrina je skrina....to je,akoby si hladal čo najkvalinejšiu garáž pre svoje auto, nestačí tehlová .....
fetya
15.03.12,18:06
ja preferujem moeller. sused mal nejaky no name, a din lista s 12 modulmi sa pekne ohybal, ked este nemal namontovany predny panel. cele sa to deformovalo, a potom to drzal len ten predny panel. asi dam 2 36 modulove, a nejako to rozumne rozdelime.
tienik
15.03.12,20:24
no, bodaj by to bolo jedno, ale nie je. Vobec neplati ze skrinka ako skrinka. Tie lacne sa zvyknu krutit, maju rozmery stlacene na minimum a niet kam ukladat vodice, atd.....
Dobry elektrikar si da zalezat aj na kvalitnej skrinke. Tiez si nikto neda najlacnejsie matadorky na ferari, ze?
Ale ja osobne preferujem radu Pragma od Schneideru - jednoznacne najlepsia plastova rozvodnica na trhu. A to som ich uz co to v rukach mal.
alltracboy
17.03.12,10:24
ja mam ABB tusim a nieje to teda nic moc. strasne plytka a moduly sa v nej prehybaju. O tom ich blbom systeme uchytenia DIN listy ani nehovorim.. to som nalomil este pred osadenim a zvysok rozlamal pri pokuse nejak to napasovat do krabice.
IvanG.
09.07.14,08:24
Môj elektrikár mi asi pred rokom odporučil kúpiť rozvádzač firmy Sfos, dobre sa mu s ním pracovalo a myslím že doteraz od nich kupuje pre iných.