nadinka207
29.02.12,17:32
Dobry vecer,

mam priatela belgicana, je tu poisteny s Union ( je to jedina poistovna, ktora poistuje zahranicnych zijucich na Slovensku), zacal mat problemy so zaludkom, nevieme ci ide o alergiu na nejake jedlo alebo helikobaktera, hoc co...chcela so sa spytat, neviete ako to funguje, ked chceme ist k lekarovi? zijeme v bratislave, kam mozeme ist ku vseobecnemu? vezmu nas hned? alebo musi byt niekde registrovany?

Dakujem velmi pekne za pomoc...
terezamaria
29.02.12,16:45
Dobry vecer,

mam priatela belgicana, je tu poisteny s Union ( je to jedina poistovna, ktora poistuje zahranicnych zijucich na Slovensku), zacal mat problemy so zaludkom, nevieme ci ide o alergiu na nejake jedlo alebo helikobaktera, hoc co...chcela so sa spytat, neviete ako to funguje, ked chceme ist k lekarovi? zijeme v bratislave, kam mozeme ist ku vseobecnemu? vezmu nas hned? alebo musi byt niekde registrovany?

Dakujem velmi pekne za pomoc...
Tak ako každý iný človek, musí mať podpísanú dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Požiadajte lekára, trebárs toho, čo k nemu chodíš Ty, aby ho zobral do stavu. Pokiaľ je poistený, nemá dôvod ho nezobrať.
nadinka207
29.02.12,16:51
No ja tu tiez este nemam lekara, tiez sa chcem hnednahlasit, myslite ze v ba do ruzinovskej polikliniky by nas vzali? neviete ake su tam referencie??? vobec neviem ako sa v tomto orientovat, podla coho si najst lekara
terezamaria
29.02.12,16:57
No ja tu tiez este nemam lekara, tiez sa chcem hnednahlasit, myslite ze v ba do ruzinovskej polikliniky by nas vzali? neviete ake su tam referencie??? vobec neviem ako sa v tomto orientovat, podla coho si najst lekara
Ono to obyčajne funguje jedna pani povedala, skús sa opýtať niekoho známeho, či má dobrého obvodného / územného / lekára. Možno aj tu Ti niekto odpovie, že má dobrého lekára v Blave.
Tweety
29.02.12,17:18
No ja tu tiez este nemam lekara, tiez sa chcem hnednahlasit, myslite ze v ba do ruzinovskej polikliniky by nas vzali? neviete ake su tam referencie??? vobec neviem ako sa v tomto orientovat, podla coho si najst lekara

Kým poriešite lekára, skús mu uvariť mätový čaj, robí zázraky.