osky
29.02.12,21:33
:mee:dnes som sa dozvedela velmi smutnu spravu-moj ujo ma rakovinu prostaty.
sme z toho vsetci sokovani,prosim vsetkych ktori s tymto maju skusenosti,ci by mi neodporucili nieco co im pomohlo,myslim daku alternativnu liecbu,byliny,diety....skratka nieco co este okrem beznej liecby vyskusali a zabralo.samozrejme ze ma nasadenu liecbu.al vsetci dobre vieme,ze takito pacienti musia siahnut po vsetkych dostupnych prostriedkoch.
viem ze je tu tema na onkologicke ochorenia,ale mna zaujima hlavne toto.konkretne,prostata.
ujo oslavil v januari 50-tku,vtedy este nik netusil,ze je chory.dakujem za kazdu radu.
arizona
29.02.12,21:02
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=31

pozri si aj temu tu na Porade-onkologicke ochorenia...
petermikuláš
01.03.12,07:29
nech ihneď prestane jesť všetko sladké. Nádorové bunky majú veľmi radi cukor v akejkoľvek podobe a je to ich základná strava. Ak nebude cukor, nebudú mať čo "papať " pre svoju výživu, nebudú sa tak rýchlo rozmnožovať, budú slabšie a imunitný systém si o to skôr s nimi poradí. Pozor aj na mnohé ovocie, ktoré obsahuje veľa cukru. Radšej zelenina a zeleninové šťavy. Skrátka sladké vylúčiť zo stravy.
Stanislav 1975
01.03.12,07:33
:mee:dnes som sa dozvedela velmi smutnu spravu-moj ujo ma rakovinu prostaty.
sme z toho vsetci sokovani,prosim vsetkych ktori s tymto maju skusenosti,ci by mi neodporucili nieco co im pomohlo,myslim daku alternativnu liecbu,byliny,diety....skratka nieco co este okrem beznej liecby vyskusali a zabralo.samozrejme ze ma nasadenu liecbu.al vsetci dobre vieme,ze takito pacienti musia siahnut po vsetkych dostupnych prostriedkoch.
viem ze je tu tema na onkologicke ochorenia,ale mna zaujima hlavne toto.konkretne,prostata.
ujo oslavil v januari 50-tku,vtedy este nik netusil,ze je chory.dakujem za kazdu radu.
Inak troška ťa možno poteším- rakovina prostaty je jedno z najviac vyliečiteľných nádorových ochorení- je tam fakt velká šanca na vyliečenie- ja osobne poznám 3 ludí čo to mali( tiež cca.50-tnici) a všetci traja sa z toho dostali...
AlenockaS
01.03.12,09:52
Ahoj, skús sa nakontaktovať na RNDr.Čermákovú z výskumného ústavu včelárskeho z Lipt.Hrádku, raz som bola na jej prednáške a včelích produktoch a ona spomínala, že už roky mieša pre nejakého pána včelí peľ s medom práve na rakovinu prostaty a on sa síce nevyliečil, ale žije s tým už veľa veľa rokov. Budem na jej prednáške možno ešte, ale najskôr o pár mesiacov, takže ti to nezistím v blízkom čase....
jarus
01.03.12,21:36
Pred nedávnom som našla vzácnu knihu "Jak vyléčit prostatu" od autora menom: Ron Gellatley viď: http://www.martinus.sk/?uItem=47132 Napísal ju človek, ktorý praktizoval celý život zdravý životný štýl, a napriek tomu ochorel rakovinou prostaty. Pomocou alternatívnej medicíny si ju vyliečil napriek tomu, že mu už lekári nedávali nádej a nevedeli pomôcť. O svoje skúsenosti sa v knihe chce podeliť s inými ľudmi, ktorí majú podobné problémy. A nielen s prostatou, aj s inými druhmi rakoviny. Fakt úžasná kniha. Vrelo odporúčam.
E15
02.03.12,06:38
www.jurkovic.sk. Môj otec sa u pána doktora liečil rok a teraz 5 rokov nemá žiadne problémy a výsledky perfektné.
lujza.j
02.03.12,16:46
nech ihneď prestane jesť všetko sladké. Nádorové bunky majú veľmi radi cukor v akejkoľvek podobe a je to ich základná strava. Ak nebude cukor, nebudú mať čo "papať " pre svoju výživu, nebudú sa tak rýchlo rozmnožovať, budú slabšie a imunitný systém si o to skôr s nimi poradí. Pozor aj na mnohé ovocie, ktoré obsahuje veľa cukru. Radšej zelenina a zeleninové šťavy. Skrátka sladké vylúčiť zo stravy.
http://sk.hicow.com/v%C3%BDskum-rakoviny/n%C3%A1dorov%C3%BDch-buniek/rakoviny-pankreasu-1286248.html
agata2
02.04.13,15:57
Dobrý deň všetkým,
otec má rakovinu prostaty, lieči sa alternatívnou metódou žiaľ klasický urológ ku ktorému chodí túto alternatívnu liečbu neuznáva hoci má dobré výsledky a boli s tým stále problémy narážky atď takže otec odišiel od klasického urológa. Potrebovala by som pomoc - nepoznáte v Bratislave urológa dobrého ktorý nemá problém s akceptovaním súbežnej alternatívnej liečby?
Pomohlo by nám to...keď o nejakom viete napíšte mi prosím na neho kontakt na nižšie uvedený mail..veľmi ďakujem za pomoc...
Mail: 2andrea@centrum.sk
jaruska123
04.04.13,05:21
Ahoj pracujem s bunkovou výživou a mam krasne výsledky aj s touto rakovinou čo mavaju viac muzi ako zeny. su to produkty na prirodnej báze a pokial mas záujem touto liečbou poradit čo si myslim ze je velmi doležite vsetko ti dopodrobna rozpisem a vysvetli. Telo potrebuje v prvom rade vyčistit a vydetoxikovat, zbavovat sa odpadových latok a toxinov a potom dovyživit. potrebuje antioxidanty. Daj mi vediet ako si sa rozhodla.
osky
04.04.13,06:41
co je na tom neuzitocne?
BXLmiami
04.04.13,07:18
Reklama v teme rakovina.Nech ide do iných tém a tam skúša prírodné preparáty ale nie tu.
petermikuláš
04.04.13,13:36
Ahoj pracujem s bunkovou výživou a mam krasne výsledky aj s touto rakovinou čo mavaju viac muzi ako zeny. su to produkty na prirodnej báze a pokial mas záujem touto liečbou poradit čo si myslim ze je velmi doležite vsetko ti dopodrobna rozpisem a vysvetli. Telo potrebuje v prvom rade vyčistit a vydetoxikovat, zbavovat sa odpadových latok a toxinov a potom dovyživit. potrebuje antioxidanty. Daj mi vediet ako si sa rozhodla.

to, čo telo v prvom rade potrebuje je zlikvidovať nádorové bunky /resp. ich bujnenie/ a zmobilizovať imunitný systém
vyčisťovať sa a zbavovať odpadných látok na prírodnej báze sa môže akurát tak zdravý človek, resp. určite nie chorý na rakovinu, zdá sa mi, že je to akurát tak neuveriteľná móda v súčasnosti tieto "detoxikácie", všade sú ich plné obchody, všetci sa majú detoxikovať, zbavovať parazitov a pod. a výsledok?
viete čo je zaujímavé, že toľko ľudí sa detoxikuje a "vyčisťuje" a čuduj sa svete incidencia ochorení je vyššia a vyššia, viem to aj doložiť keď som ešte robil na internom s gastroenterológmi tak nárast napr. črevných zápalových ochorení z roka na rok len stúpal / a to nie v malých číslach ale priam závratných/. zároveň je to v ale v dobe kedy sa najviac ľudí v doterajšej histórii "detoxikuje" a "vyčisťuje" rôznymi zaručenými prípravkami, no nie je to zaujímavé?
osky
04.04.13,17:16
ved ta detoxikacia so sebou vzdy prinasa komlikacie lebo telo sa narazovo cisti-to na margo toho ze chorych pribuda
co sa tyka detoxu,ja som jednoznacne za.
moj ujo,odkedy som tuto temu zalozila presiel uz roznymi detoxikaciami,alternativami a pod.,nevravim ze uz je z toho vonku-to je dlhodoby proces,ale zaklad bol detox a zmena zivotneho stylu vratane stravy.
na toto lekari neupozornuju,ale to je to hlavne.vyhodit cukry,skroby....
petermikuláš
05.04.13,06:02
zmena dovtedajšieho životného štýlu vrátane stravy určite áno