qwert1
01.03.12,10:11
Kto ma v dome ocelove dvere ? ktoru znacku odporucate, co som nasiel tak pozeram adlo,tieto sa uz mozno cenou ale dost priblizuju na hlinikove. potom je vela lacnejsich ale zasa neviem ako je to s kvalitou. Nejde mi ani tak o to,aby boli bezpecnostne,skor aby boli kvalitne zateplene,takisto aj zarubna, odskusane bez reklamacii. dakujem za nazory.
jezo421
01.03.12,09:44
Ja som vchodove dvere hladal nedavno. Aj v adle, ale nepochodil som. Ak tiez potrebujete do dveri nejaku cast zo skla, tak to sa vraj da len v tych najdrahsich modeloch. Inak len plne. Skoncil som u drevenych.
qwert1
01.03.12,11:36
to by prave nebol u mna problem,mam to tam presvetlene hned oknami popri dverach, prave som chcel skor plne.
v Adle ale pozeram, ze je vysoky priplatok za to, ze su dvere exterierove,cize to samotne zateplenie + aj asi ta zarubna sa tam este zapocitava zvlast ,musim sa u nich poinformovat,nieje mi celkom jasna cena.
Drevene sa robia len z masivu ? alebo tam ide tiez nejaka izolacia ?
jezo421
01.03.12,12:27
Drevene sa robia len z masivu ? alebo tam ide tiez nejaka izolacia ?
Neviem, mozno to je rozne, ale tie moje maju obvod a priecku z eurohranolov a vypln je bud sklo alebo sendvic preglejka-xps-preglejka (alebo cosi take). Podobne ako u plastovych alebo hlinikovych - tiez je to ram + vypln.