martin-nik
01.03.12,19:56
zdravim chcem kupiť telefon s androidom len sa chcem opytať či to podporuje pozeranie online televizi napr joj.sk a zaznmamy ako panelak atď alebo či je nejaky program na sledovanie tv stanic dakujem
buchač
01.03.12,19:08
...áno ....podporuje ....
martin-nik
01.03.12,19:12
taze ket budem mať tam flasch player tak my to pojde jak keby na noteboku online z ich stranky?
buchač
01.03.12,19:13
taze ket budem mať tam flasch player tak my to pojde jak keby na noteboku online z ich stranky?
...Maťko .......prelúskaj ....hľadaj ....

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=android+a+televizia&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
martin-nik
01.03.12,19:15
inak tak pekne my malo kto povedal
csillag3112
01.03.12,19:21
Mne ide čumim aj na záznam film a podobne a mám len xperiu neo v nemenila by som za nič super telefonik
buchač
01.03.12,19:23
Mne ide čumim aj na záznam film a podobne a mám len xperiu neo v nemenila by som za nič super telefonik
mimotemy...to si ešte asi HTC nemala možnosť odskúšať ....:---........HTC HD 2 konkrétne ...
csillag3112
01.03.12,19:25
He he nechcela som ho sa mi nepáčia vybrala som si toto a som spoko parada
ekopo
01.03.12,19:54
koľko krát resetujete (res. zamrzne) telefón z OS android?
mpca
01.03.12,20:01
ani raz... teda mam custom rom a vacsinou ked tak sa rebootne sam :)
csillag3112
01.03.12,20:08
Môj to robil zamrzal ale dala som si do neho nový softvér a ide parádne nesťažujem si
csillag3112
01.03.12,20:10
Inak mrzol často teraz mám pokoj ako som ho "prerobila"
dalid
02.03.12,11:32
koľko krát resetujete (res. zamrzne) telefón z OS android?

Ani raz, od vtedy čo mám SGS2.. :D Nie ako vo Windows Mobile.. :mee:
martin-nik
20.05.12,15:50
potrebujem poradiť ako sa daju nainstalovať hry a aplikacie ktore nemam stiahnute z android marketu ale len tak aby mi to slo
nevipisovalo ze nemam zaplatene
dalid
22.05.12,05:10
Máš povolené inštaláciu z Neznámych zdrojov?
Nastavenia - Aplikácie - zašktrnúť - neznáme zdroje

toto ti umožní priamo inšalovat .apk mimo Google play.
sindus
16.03.13,05:58
Ahojte, prosim kto by mi pomohol pri novom mobile s androidom? Podla navodu pri prvom zapnuti som mala nastavit jazyk a potom nieco potvrdit na gmail ucte. A nasledne nastavit hodiny a dalsie veci. No mna to doviedlo az k nasteveniu wifi ale gmail nikde nepytalo a teraz mi na dispalyi svieti nejaky trojuholnik s vykricnikom. Poprosim laicky popis co mam urobit.
robovi
17.03.13,12:46
Ahojte, prosim kto by mi pomohol pri novom mobile s androidom? Podla navodu pri prvom zapnuti som mala nastavit jazyk a potom nieco potvrdit na gmail ucte. A nasledne nastavit hodiny a dalsie veci. No mna to doviedlo az k nasteveniu wifi ale gmail nikde nepytalo a teraz mi na dispalyi svieti nejaky trojuholnik s vykricnikom. Poprosim laicky popis co mam urobit.
To na celom displeji mas len trojuholnik s vykricnikom? Lebo ak ano, tak ho zober tam kde si ho kupila, pretoze je bricknuty. Tzn. ze mas nefunkcnu tehlu. Ak mas ten trojuholnik na notifikacnej liste, tak ju stiahni prstom dole a pozri co tam pri nom pise. Potom budeme mudrejsi.
Peto-M
19.03.13,14:29
Ešte som neresetoval, ale tak nie je to low-end. :D
marlenk4
21.03.13,10:40
ahojte, chcela by som sa opytat..mam mobil s andoridom a chcela by som sa pripojit na nom cez pocitac na web..kamarat mi napisal, ako si spravim na notebooku wifinu, tak som to spravila, fici to a aj sa na mobile pripojim, ale internet mi nejde. kamarat pisal, ze to moze byt nejakym firewallom, ale ja neviem, ako to nastavit, len som nasla, ze firewall (http://www.eset.com/sk/firewall/) mam tento - nejake rady, co tam odsktnut, nech to ide?
dalid
21.03.13,11:45
1.Akú máš verziu Androidu?
2. NB pripájaš k telefónu cez WiFi, alebo cez USB kábel? (sú v tom trochu rozdiely ;) )
3. NB má aký operačný systém? XP, Win7, Win8, iné...????
sindus
29.03.13,17:41
Dakujem za snahu. Ten vykricnik bol na notifikacnej liste, len som netusila, ze sa to tak prstom stahuje, aby si si mohol precitat :-( no, novy mobil, este ma cakaju zazitky :-)
sindus
29.03.13,17:42
To na celom displeji mas len trojuholnik s vykricnikom? Lebo ak ano, tak ho zober tam kde si ho kupila, pretoze je bricknuty. Tzn. ze mas nefunkcnu tehlu. Ak mas ten trojuholnik na notifikacnej liste, tak ju stiahni prstom dole a pozri co tam pri nom pise. Potom budeme mudrejsi.

Dakujem za snahu. Ten vykricnik bol na notifikacnej liste, len som netusila, ze sa to tak prstom stahuje, aby si si mohol precitat :-( no, novy mobil, este ma cakaju zazitky :-)
sindus
29.03.13,17:44
Este by som potrebovala vediet, ci sa da vypnut ta uvodna zvucka, ked sa zapina mobil. Mam Prestigio 4040 DUO
arizona
29.03.13,19:11
Este by som potrebovala vediet, ci sa da vypnut ta uvodna zvucka, ked sa zapina mobil. Mam Prestigio 4040 DUO
nepoznam tento telefon,ale skus pohladat v nastaveniach-zvuk
sindus
30.03.13,05:55
nepoznam tento telefon,ale skus pohladat v nastaveniach-zvuk
Presla som vsetko, ale nic take ako vypnut uvodnu zvucku (zvuk pri zapinani telelfonu) som nenasla :-(
buchač
30.03.13,06:26
Presla som vsetko, ale nic take ako vypnut uvodnu zvucku (zvuk pri zapinani telelfonu) som nenasla :-(

http://androidforum.cz/prestigio-multiphone-4040-duo-f446.html
sindus
30.03.13,18:40
http://androidforum.cz/prestigio-multiphone-4040-duo-f446.html
V tom fore co si mi dal link, tak tam mam niekde najst ako sa vypina uvodna zvucka na Prestigio 4040? Lebo to neviem tam najst :-(