Ivik300
04.03.12,22:55
Dobry den.chcem sa spitat.chytam doma wifi a mam plny signal ale wifi je na heslo a heslo mam a ked ho tam dam tak ma ako keby pripoji.cas a data my normalne ukazuje.ale my napise-nepripojeny.nevedel by my prosim vas niekto poradit co s tim mam.dakujem
dalid
05.03.12,05:18
Skus router na chvílu odpojiť od elektriny a potom sa nanovo prihlásiť do siete. Ak ďalej bude písať, že si nepripojená skús ešte na ikonke na lište, kde vidíš pripojenie na sieť dať pravý klik a Opraviť.. Mne sa toto tiež občas stane a toto to porieši..
Ivik300
06.03.12,13:22
skusal som nefunguje stale!!!
misoft
06.03.12,16:08
Dole naikonke WiFi pripojenia skús PTM klik a nastaviť IP adresu a server DNS nastaviť na Získať automaticky - OK, potom daj Opraviť. WiFi karta si načíta (podľa danej siete - zabezpečenej po zadaní hesla) prichádzajúce voľné IP a DNS a pripojí.
Ivik300
07.03.12,13:28
musel som vypisat aj DNS.uz to tak vcelku skoro funguje ale teraz ked dam opravit tak my napise...SYSTEM WINDOWS NEZJISTIL PROBLEMY S TIMTO PRIPOJENIM.NELZE-LI NAVAZAT PRIPOJENI,KLEPNETE NA TLACIDLO OPRAVIT. a ked dam opravit tak napise toto iste. dakujem
Ivik300
07.03.12,20:13
uz som to ako tak nastavil ale.pakety su- ODESLANE 9960 a pomalicky stupa PRIJATE je nula a stoji co to este moze byt za chubu??
ka.ja
11.05.12,10:27
Ahojte, potrebovala by som poriešiť toto: Doma sa pripájame na internet cez wifi. Máme dva notebooky. V jednom je Windows XP v druhom Windows 7. Potrebovala by som, aby sa dalo dostať z jedného notebooku do druhého a naopak (do verejných priečinkov) bez toho, aby boli prepojené káblom. Už nad tým špekulujem dosť dlho a nedarí sa mi. Poraďte mi, prosím, či sa to vôbec dá a ako - čo mám ponastavovať v jednom a druhom? Vďaka.
KoxXxo
11.05.12,10:38
Charon
11.05.12,15:01
Nebolo by vhodné založiť vlastnú tému, a nie vliezť do inej???
roland.b365
12.05.12,06:47
Mozno este ide o typ. Mozno mas nastavene G a NB ti podoruje len B.
janka1710
12.05.12,13:27
pozri si akú máš domácu skupinu väčšinou je to tak, že na win XP máš DOMA a win 7 WORKROUP musia byť rovnaké
zistíš to tak, že pravým klikom daš na ikonku počítač...vlastnosti a tam si pozri pracovnú skupinu . .... na win7 je to WORGROUP musia byť rovnaké, teraz daj pravým na winXP ...vlastnosti ... názov počítača a tam keď budeš mať inú skupinu musiš ju prepísať na WORGROUP a potom to už pôjde........