nano10476
06.03.12,08:40
:confused: prerábam dom a chcel som aj krb (teplovzdušný) no počul som aj názory proti . máte neaké skúsenosti dík :confused:
drozdm
06.03.12,09:54
my mame doma taky ..kurili sme s nim aby sme ušetrili naplyne ale odkedy som dal kotol na drevo ...už dva roky v krbe nehorelo..Pre mna je to zbytočnosť
aky je to dom..novy stary, zatepleny a čim v nom kurite
Martin Žofaj
06.03.12,10:12
my máme doma plyn a aj krb s teplovzdušným vykurovaním.keď nie sme doma ide plyn a keď prídeme domov ,zapálime v krbe.
Teplo z krbu je iné ako z radiátora či podlahovky, ale je to len o tom či vám nevadí trocha prachu naviac a trochu nasmetené okolo krbu od dreva.My to pužívame 6 rokov a sme spokojný.zabudol som dodať že sme v novostavbe .
drozdm
06.03.12,10:27
ano je to ine..Ja by som krb alebo pec bral len ako priležitostne kurenie a prip. tie prechodne obdobia..Mam skusenosť že je z toho vela prachu a smeti a tiež malovať izbu treba trocha častejšie
Melnick
06.03.12,10:47
mimotemy:prepáčte, ale musím to napísať- ja som sa prečítaním témy trápila, že čo je to za skratku KRB:D
Vysoký marcový dátum .:o:o

PS:Krb máme ,ale iba pre príležitostné kúrenie - vychutnať si atmosféru praskajúceho dreva, pri pohári dobrého vínka . :)
TomasHC
06.03.12,11:06
Je to o tom minimálne 30 tém, treba si ich prečítať.