ada5
06.03.12,09:46
Ahojte, moja dcéra má v hlave lupienku, má to zrejme rodové /je to druh psoriázy/. Ak môžete, poraďte nejaké prírode preparáty- maste, s ktorými máte skúsenosti, čím by sme mohli utlmiť výskyt ďaľších ložísk. Nerada by som u nej používala chemické prípravky, šampóny. Veľmi ju to trápi, má ju na viditeľnom mieste v prednej časti hlavy. Ďakujem a prajem Vám pekný deň:).
avalik
06.03.12,08:50
Darina1234
06.03.12,09:05
Mne pomaha dieta, smalec - natieram ked som doma a nic ine ako vodicka od koznej belosalic, skusala som vselico
pasuliatko
06.03.12,11:25
podľa mňa nič, môj priateľ má seboroickú dermatitídu a pomáha mu jedine šampón, ktorý už na SK nedovážajú, a drahý krém z lekárne...
Estetic
10.03.12,05:08
V tomto prípade ťažko povedať čo je lepšie,či chemické preparáty,alebo nechať to na prírodu a nechať dospievajuce dieťa žiť s viditeľnými známkami zápalu kože,čo ju určite psychicky deptá.Chronický zápal v oblasti hlavy môže oslabiť vlasové korienky a následkom môžu byť preriednuté vlasy.Pri vlasovej psoriáze jednoducho treba liečbu.Ak ju chceš minimalizovať,najdi v okolí pracovisko s UV B hrebeňom a nech chodí na ožarovanie.
slavo11
10.03.12,05:50
podľa mňa nič, môj priateľ má seboroickú dermatitídu a pomáha mu jedine šampón, ktorý už na SK nedovážajú, a drahý krém z lekárne...

Neviem o aký šampon sa jedná , ale ja z vlastnej skúsenosti možem doporučiť šampon " Selsun blue " dostať ho v lekárni
hubatá
10.03.12,06:38
Domáca bravčová masť aj na vlasy aj na tvár. Prízvukujem slovo "domáca" a nie z Lídla.
pasuliatko
10.03.12,10:13
Neviem o aký šampon sa jedná , ale ja z vlastnej skúsenosti možem doporučiť šampon " Selsun blue " dostať ho v lekárni

http://www.lekynainternetu.cz/p/polytar-af-150-ml/
veronikasad
10.03.12,10:19
http://www.lekynainternetu.cz/p/polytar-af-150-ml/
tento šampon bol už asi stiahnutý z predaja. Aj na odkaze, ktorý si priložila, nie je dostupný.
pasuliatko
11.03.12,17:16
tento šampon bol už asi stiahnutý z predaja. Aj na odkaze, ktorý si priložila, nie je dostupný.

áno, prestali ho vyrábať tým pádom ho prestali dovážať...v Česku je ešte dostupný...