lusinda2
07.03.12,10:38
Ahojte,
taká som napálená! Dostala som čižmy, ktoré som takmer ani nenosila.Mali rok aj niečo. Popraskali pri členkoch, tak som ich šla reklamovať. Spodok päty ani nebol zošlapaný. Vypísala som si reklamačný list, na ktorom stálo - popraskaný materiál. Predavačka si vypísala svoj na ktorom napísala povorchová vada. Ja som ho z mojej nevedomosti podpísala. / jasné moja chyba. Nechodím reklamovať../
Volala som predavačke, či si môžem prísť po čižmy, že mám cestu do Nitry. Povedala, že áno reklamáciu neuznali vraj na druhej zmene. Prišla som po čižmy - celé dotrhané!!!!!!!!!!!!! Je to normálne? A s úsmevom mi povedala, že veď som ich také priniesla. To sa už do pani vedúcej pustil aj manžel, že bol som nou a toto nie sú čižmy, ktoré sme sem priniesli. Napísala som sťažnosť na vedenie podniku. Odtiaľ mi prišlo vyrozumenie, že volali s vedúcou a tá reklamáciu vybavila riadne. Samozrejme na dotrhané čižmy nikto nespraví odborný posudok v môj prospech. TAkže som prišla aj o peniaze aj o čižmy. Už nikdy John Garfield....
Už ste sa stretli niekedy s takýmto jednaním?
ja.nus.ka34
07.03.12,15:09
môžem k tomu povedať len toľko,že podľa počutia nie si prvá čo sa sťažuje na jednanie pri reklamácii u Johna Garfielda...oni strašne neradi priznávajú reklamáciu v prospech zákazníka a tomu svedčí aj tvoj prípad,urobia čokoľvek aby nemuseli byť škodní :-(
arizona
07.03.12,15:18
lusinda2
07.03.12,17:05
hmmm...:mad:
Takymto predajcom je asi lepsie sa vyhybat...

http://staznosti.sme.sk/cpas/239/John-GARFIELD.html
http://www.google.sk/search?q=reklamácii+u+Johna+Garfielda&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a#hl=sk&gs_nf=1&pq=reklamácii+u+johna+garfielda&cp=10&gs_id=f&xhr=t&q=reklamácie+u+Johna+Garfielda&pf=p&client=firefox-a&rls=org.mozilla:sk%3Aofficial&sclient=psy-ab&oq=reklamácie+u+Johna+Garfielda&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=4f8310bae11dd937&biw=1366&bih=565

Tak to je jasné, že si tam už nič nekúpim. No najviac ma zarazil prístup vedenia. ANi si nedali námahu overiť si presne ako to bolo. Proste vedúca neklame a hotovo. Pritom podpis, ktorý je na vyjadrení nie je vedúcej...
Najviac ma rozčuluje, že sa nemôžem brániť! Nemrzia tie peniaze aj keď to nebolo málo, mrzí ma ten prístup
Zdenka175
25.03.12,13:56
Ja som bola v piatok reklamovať synove zimné topánky.Kúpené asi v oktobri. / predavačka nedáva bločiky z pokladne/Obchod je na dedine.A takto som dopadla.:confused:.Pozrela sa na značku obuvi, a povedala, to ti nevyreklamujem. Ten majiteľ čo ich od neho kúpila už zomrel, a ten čo tam predáva teraz ,neberie reklamácie od predchádzajúceho majiteľa. Ja hovorím, no ja som kúpila u teba.. Predavačka rozmýšlala, keď pôjdem na tovar, dám ich zalepiť v opravovni obuvi. Reklamačný lístok mi nedala.... No za to lepenie jej nebudem platiť, však mám topánky v záruke. Už asi nebudem u nej nakupovať .... Čo by ste mi poradili.?
kopretinka
25.03.12,14:07
Ja som bola v piatok reklamovať synove zimné topánky.Kúpené asi v oktobri. / predavačka nedáva bločiky z pokladne/Obchod je na dedine.A takto som dopadla.:confused:.Pozrela sa na značku obuvi, a povedala, to ti nevyreklamujem. Ten majiteľ čo ich od neho kúpila už zomrel, a ten čo tam predáva teraz ,neberie reklamácie od predchádzajúceho majiteľa. Ja hovorím, no ja som kúpila u teba.. Predavačka rozmýšlala, keď pôjdem na tovar, dám ich zalepiť v opravovni obuvi. Reklamačný lístok mi nedala.... No za to lepenie jej nebudem platiť, však mám topánky v záruke. Už asi nebudem u nej nakupovať .... Čo by ste mi poradili.?
asi by sa na jej podnikanie mala pozrieť obchodná inšpekcia
Zdenka175
06.04.12,17:59
Reklamovali sme detské ortopedické topánky. Prišli sa opýtať na reklamáciu a hneď nám dali nové:) Vystavili paragon - napísali vybavená reklamácia, čislo topánok a dátum predaja dali 4.4. 2012. /čiže na tieto nové topánky je záruka znova 2 roky? Tak som porozumela.


Kámoška reklamovala v inom obchode detské zimné topánky. Zobrali jej bločik, dali nové topánky, ale už nemá nárok reklamovať. lebo jej nedali blok.

Máte niekto skúsenosť ? Mali jej dať bločik?
arizona
06.04.12,18:17
Reklamovali sme detské ortopedické topánky. Prišli sa opýtať na reklamáciu a hneď nám dali nové:) Vystavili paragon - napísali vybavená reklamácia, čislo topánok a dátum predaja dali 4.4. 2012. /čiže na tieto nové topánky je záruka znova 2 roky? Tak som porozumela.


Kámoška reklamovala v inom obchode detské zimné topánky. Zobrali jej bločik, dali nové topánky, ale už nemá nárok reklamovať. lebo jej nedali blok.

Máte niekto skúsenosť ? Mali jej dať bločik?

Na novy tovar plati nova zaruka (24mes.) Takze aj kamoske mali dat novy blocik. Ak jej nedali a tvrdili, ze uz nema narok na zaruku, tak treba dat podnet na SOI.
arretha
18.05.16,08:02
zle boty, po mesiaci sa prejavi vyrobna vada, neakceptuju vam to, posudok im robi spriaznena firma, personal na predajni (Matejčíková - Bratislava) arogantny ako prasa. HNUS HNUS HNUS!!!
lujza.j
18.05.16,14:38
Duski kuk..tema z.r.2012:)
misoft
18.05.16,14:42
A kua..... už je v "koši"...... Mea culpa, mea maxima culpa.....
piccolo222
21.05.16,09:52
takisto som kupil u J Garfield zimne topanky ...na konci zimy..dalsiu zimu som ich zacal nosit a podrazka sa rozpadla..dal som ich reklamovat samozrejme neuaznaa reklamacia..pritom ten material sa normalne drobil...odborny posudok si mozete dat spravit aj vam odporucia firmu ktorej konatel je blizky spolocnosti Garfield...ak chcete najdete renomovanych statom uznanych znalcov ale za poplatok...preto jedine ponaucenie pre vsetkych nikdy tam nekupujte...ja urcite nebudem..a predavacka...Duben zilina ..kebze ma priatelka nektori asi jej dam po papuli....arogantna hlupana...