Andronika
10.03.12,22:25
Ahojte,
Prosím Vás má niekto skúsenosti s čínskou medicínou u dojčiat. Zaujímalo by ma čo robiť, aj aké používať prípravky po očkovaní. Ak viete, poradte aj dobrého lekára čínskej medicíny s ktorým máte dobré skúsenosti:D. Ďakujem:)
hubatá
10.03.12,21:33
Pomaly nemáme svojich dobrých lekárov, nie to ešte čínskych a ešte experimentovať na bábätku sa mi nezdá 2 krát rozumné. A už vôbec by som nepoužívala nejaké prípravky po očkovaní. Proti akému očkovaniu? Veď nevieš čo obsahuje očkovacia látka. Hrôza ma obchádza že o takomto niečom vôbec uvažuje matka dojčaťa!!!
korela
10.03.12,21:57
Ja mám dobré skúsenosti so svojou liečbou.
Má sám malé dieťa teraz.
Jurivo
11.03.12,08:19
U dojčiat netreba nijakú zvláštnu starostlivosť po očkovaní. Ak je očkovacie miesto napuchnuté, treba naň dávať navlhčenú plienku nech sa ochladí a zmierni bolesť. Pri zvýšenej teplote pomôže Nurofen. Ak nastúpia komplikácie, teplota trvá viac dní, neklesá, očkovacie miesto hnisá alebo sa zväčšuje opuch, treba navštíviť pediatra. Nie je to jednoduché aplikovať na tak malých deťoch alternatívnu medicínu. Netreba sa báť, deti spravidla zvládajú očkovanie dobre.
Andronika
11.03.12,17:20
Pomaly nemáme svojich dobrých lekárov, nie to ešte čínskych a ešte experimentovať na bábätku sa mi nezdá 2 krát rozumné. A už vôbec by som nepoužívala nejaké prípravky po očkovaní. Proti akému očkovaniu? Veď nevieš čo obsahuje očkovacia látka. Hrôza ma obchádza že o takomto niečom vôbec uvažuje matka dojčaťa!!!

Prepáč že som ta pobúrila,ale čínska medicína mi pomohla okrem iného aj otehotnieť... Klobúk dole pred ľudmi ktrorý sa čínskej medicíne venujú a aj ju ovládajú. Práve v tejto medicíne je na 100 percent vysvetlené čo vlastne sa s ľudským telom deje a ako funguje. Prepáč ale chcela som radu a nie kritiku . Z môjho hľadiska je kruté ak po očkovaní tými svinstvami, matka dieťaťu nepomože ale tlači do neho ukľudnujúce lieky,ktoré mu bohužiaľ ešte viac uškodia!!!! ....To je môj názor
Andronika
11.03.12,17:26
U dojčiat netreba nijakú zvláštnu starostlivosť po očkovaní. Ak je očkovacie miesto napuchnuté, treba naň dávať navlhčenú plienku nech sa ochladí a zmierni bolesť. Pri zvýšenej teplote pomôže Nurofen. Ak nastúpia komplikácie, teplota trvá viac dní, neklesá, očkovacie miesto hnisá alebo sa zväčšuje opuch, treba navštíviť pediatra. Nie je to jednoduché aplikovať na tak malých deťoch alternatívnu medicínu. Netreba sa báť, deti spravidla zvládajú očkovanie dobre.

Ďakujem za odpoveď,............. len je oslabená a po očkovaní sa môže stať čokoľvek,čo mám z vlastných skúseností a počula som že čínskou medicínou sa dajú tieto nežiadúce účinky zmierniť a tak bábatku pomocť..
Andronika
11.03.12,17:28
Ja mám dobré skúsenosti so svojou liečbou.
Má sám malé dieťa teraz.

Akou liečbou?ak sa možem opýtať? :-)
korela
11.03.12,21:59
Cez SS.