revro
11.03.12,17:30
mam ucet v SLSP a nedavno mi volali ze chcu premenit ucet na exclusive ktory je pri vyssom obnose na ucte zadarmo. ja im vsak neverim, je to predsa SLSP. usetril by som ak by som na ten ucet presiel ale ako vravim SLSP nemozno verit.

co vy nato? kde je chytak?

co ma napada najskor je ze tzv. rocne poplatky za debetne a kreditne karty nebudu zadarmo
buchač
11.03.12,16:42
...žeby som sa pozrel ????

http://www.slsp.sk/balik-exclusive.htm
Indeed
11.03.12,16:43
Od SLSP sa držať čím najďalej !
buchač
11.03.12,16:45
Od SLSP sa držať čím najďalej !
....a hajdéééé , hybáááááj do najlepšej banky na trhu ....že PB ...;):---:D
lujza.j
11.03.12,16:56
ked máš o to záujem chod do pobočky a daj si to vysvetliť....
sanny237
11.03.12,16:57
V poplatkoch máš uvedené, že ak tvoje Aktíva v SLSP dosiahnu za sledované obdobie min. 15 000 €, tak máš tento typ účtu vedený bez poplatku, inak stojí 8,90€ mesačne. Aktíva budú: všetky Tvoje peniaze uložené v SLSP, len neviem, čo je sledované obdobie, spýtaj sa.
Indeed
11.03.12,17:00
Od SLSP sa držať čím najďalej !

Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
Indeed
11.03.12,17:01
....a hajdéééé , hybáááááj do najlepšej banky na trhu ....že PB ...;):---:D

V ustrety bežným klientom najviac vychádzajú VÚB a ČSOB .
sanny237
11.03.12,17:02
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!

Čo máš proti nim???
buchač
11.03.12,17:05
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
...to je už iná káva ...;)

Mám v SLSP osobný účet ...platím len za vedenie ...

K tým pracovníkom ...mám len dobré skúsenosti ...zavolám , dohodnem si stretko a ostatné je už len na príjemnej debate o financiách ...
lujza.j
11.03.12,17:09
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
tak to je katastrofa....
sanny237
11.03.12,17:13
tak to je katastrofa....

Dozviem sa prečo je to katastrofa????
trisestri
11.03.12,17:45
mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
SamuelSK
11.03.12,17:47
Ved tu mame mbank a zuno, ktore su zadarmo :)

Toto mate za TREST, ze ste LENIVI menit banku, ked pride lepsia... (alebo vyjednavat, kto koho potrebuje? banka mna, ci banku ja ?)
lujza.j
11.03.12,17:48
mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
mňa za vklad na vlastný účet na pobočke....ktorý nedokážu vysvetliť....
lujza.j
11.03.12,17:51
Dozviem sa prečo je to katastrofa????
že som minule "herečku" poobede vyrušila zo snívania tak sa na mne vyšantila a po "1000" rokoch som si musela zmeniť podpisový vzor:eek: a to som ani nevyberala lóve, ale menila a pridávala trvalé príkazy-načo na mňa hned vyštekla že to si móžem spraviť doma cez net....
myara
11.03.12,17:56
V ustrety bežným klientom najviac vychádzajú VÚB a ČSOB .

ja mam presne opacne skusenosti, v CSOB mi stratili ziadost o vydanie karty, a este boli aj drzi, ked som sa stazovala
a vo VUB robia v 90% absolutne nekompetenti ludia, ktori maju problem vypocitat urok z vkladu
v SLSP mame cca 6 rokov jednu poradkynu, ktora je skutocne fundovana, vzdy nam vsetko vysvetli, komunikujeme aj osobne, aj mailom
SLSP mame ako hlavnu banku, kvoli uveru, a ako dalsiu na setrenie mame Zuno, tam je tiez spokojnost
mr2
11.03.12,18:02
ma slsp sa vykasli ja mam v csob tam ked ti pride aspon 5 kila, ostane ti aspon 3 kila a mas 1 trvaly a jedno inkaso tak mas zdarma. potom mbank - ta je super vsetko zdarma ale polska ochrana vkladu a potom zuno ale rakuska ochrana vkladu. slsp je strasna mne znama posielala prevodom peniaze v DECEMBRY a do DNESNEHO DNA ICH NEMAM vkuse ze - riesime to.. pozrieme sa na to.. oni ZADRZIAVAJU PENIAZE ILEGALNE OBOHACOVANIE a KASLU NA TO. nejde o male peniaze pre mna ale sporitelna si dovoluje az privelmi. ako podrzat tyzden ok ale uz cez 3 mesiace? som zvedavy na penale, toto sa proste nerobi, kaslu na to pokial niesi klient typu US STEEL...
SamuelSK
11.03.12,18:05
csob =
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
tak mas zadarmo, inac mas za 3eura..

dakujem, neprosim :)

clove to uz z principu raz nepostriehne a bum ho, minus 2 minus 3 aura a ak ide do minusu, co i len par centov, JEDNO CELE EURO ukradnu z uctu... lebo medved, lebo chcu informovat ze "ste v minuse" a za to -1eur !!!!
trisestri
11.03.12,18:10
ono je rozdiel aj v jednotlivych pobockach,v jednej pobocke Tatrabanky katastrofalny pristup,v inej uplny opak a v Sporitelni to bolo v opacnom garde,akoze jedna pracovnicka si trufla nerespektovat overene dedicske konanie,ona isla riesit notarske rozhodnutie na co nema ani pravo ani kompetencie a nebrala ziadne argumenty,ze pravo vstupovat do rozhodnutia notara nema ani ich pravnik,lebo nie je ucastnik konania,nie tvrdosijne trvala na to ze to musi dat ich pravnikom,dalsi den som isiel na inu pobocku a bez problemov tam peniaze vyplatili,takisto ako aj v Postovej banke
myara
11.03.12,18:13
ma slsp sa vykasli ja mam v csob tam ked ti pride aspon 5 kila, ostane ti aspon 3 kila a mas 1 trvaly a jedno inkaso tak mas zdarma. potom mbank - ta je super vsetko zdarma ale polska ochrana vkladu a potom zuno ale rakuska ochrana vkladu. slsp je strasna mne znama posielala prevodom peniaze v DECEMBRY a do DNESNEHO DNA ICH NEMAM vkuse ze - riesime to.. pozrieme sa na to.. oni ZADRZIAVAJU PENIAZE ILEGALNE OBOHACOVANIE a KASLU NA TO. nejde o male peniaze pre mna ale sporitelna si dovoluje az privelmi. ako podrzat tyzden ok ale uz cez 3 mesiace? som zvedavy na penale, toto sa proste nerobi, kaslu na to pokial niesi klient typu US STEEL...

k tomu prevodu v SLSP, ak je to naozaj tak, tak to ries cez bankoveho ombudsmana, alebo napis rovno Sikelovi sikela.jozef@slsp.sk, nikdy nepochopim, ze sa niekto nieco snazi vybavit tak dlho cez nejaku pobocku, vzdy sa treba obratit na najvyssie miesta, a potom to ide bleskovo
Xanti
11.03.12,18:23
mr2 pri CSOB sa zmenili podmienky, stačí ak Ti príde 4 kila netreba 5.
misoft
11.03.12,19:23
No počítam sledované obdobie 1 mesiac. T.z. 15000€/mesačne obraty. Potom je to exclusiv - inak cáluješ jak debil.
misoft
11.03.12,19:24
Štandardný poplatok :D - ale nelogický.
kobolcs
11.03.12,23:42
ked to chceli od omna, tak na kazdej vkl. knizke som nechal jeden cent (0,01
driver100
12.03.12,08:37
1.Okrem SLSP je takýto účet aj v niektorých iných bankách.Ide o to,že ak máš na účte väčší zostatok ako je podmienka,neplatíš poplatok.Je to však taká suma,ktorá ak by bola na termín.vklade,úroky by boli väčšie ako tie poplatky.Toto najnovšie je dobré pre toho,kto tam už má napr.termín.vklad,prípadne hypot.zálož.listy,alebo inú investíciu.Vtedy má účet zadarmo.
2.Niekto tu písal o VÚB a ČSOB.Všetky banky nás zdierajú,ale aby v týchto dvoch pri výbere väčších súm,ktoré bankomat nedá,pýtali ešte aj vodičský,alebo niečo iné okrem OP,to je na smiech.
3.Ak chce niekto všetko zdarma,potom sú tu internet.banky.Problém je,keď potrebuješ vybrať veľkú sumu.
4.Ja celé roky riešim účty tak,že všetky vlastnili deti a teraz už vnuci.Ja som len disponent.Prakticky každá banka má detský účet všetko zdarma,alebo len poplatok za vedenie 0,30€.
Aljok
12.03.12,12:16
Je to trest za to, že im prinesieš peniaze. :-)
misoft
12.03.12,14:31
Rafinované!!!!! (Ako rafinovaný olej :D)
truch
03.04.12,05:55
mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
Svokra má v sporiteľni na 1 vkladnej knižke 3 rôzne termínované vklady. Chcela vedieť, koľko má spolu, tak som jej to chcela zrátať, veru bola som z toho jeleň:( Veľmi čudne evidujú vklady aj úroky, je to totálne neprehľadné, veru som sa riadne zapotila, kým som prišla na to, ako to je:(
Jano24
03.04.12,06:06
No tak to je chyták SLSP pre "blbých" ak na účte má byť zostatok 15 000 Eur. To môže si človek založiť pri účte SLSP povedzme ING konto a tám je úročenie 2% ak sa nemýlim teda pri 15000 Eur je to po zdanení cca 240 Eur mesačne, účet je bez poplatkov vedľajších a peniaze sú k dispozícii prakticky do troch dni ak ich chceme previesť z ING konta.
truch
03.04.12,06:24
Sporiteľňa má úžasné podmienky na termínovaných vkladoch, napr. máte na termiňáku s 1/2 ročnou viazanosťou peniaze a chcete ich predčasne vybrať, mesiac skôr, / alebo len 1 deň/ pred termínom, zoberú vám komplet celé úroky:(
Xanti
03.04.12,10:24
Sporiteľňa má úžasné podmienky na termínovaných vkladoch, napr. máte na termiňáku s 1/2 ročnou viazanosťou peniaze a chcete ich predčasne vybrať, mesiac skôr, / alebo len 1 deň/ pred termínom, zoberú vám komplet celé úroky:( Dáši to má aj zuno, pri terminovaných vkladoch. :)
janot
04.04.12,06:15
240 € ROČNE
Letko
04.04.12,06:35
Ja mám mBank a vkladnú knižku v TB. Keby som chcel naraz vybrať veľa peňazí alebo keby som chcel vybrať nad rámec zdarma výberov, tak si urobím príkaz na úhradu z mBank do TB a peniaze vyberiem z VK bez poplatku na druhý deň :)