4d4m
12.03.12,21:16
zdravím... ako sa dostanem do skrytej partície na notebooku ked chcem preinštalovat windows???? DVD som stratil ale malo by to íst aj s toho disku... len neviem prestne ako sa tam dostať...

Ďakujem
jahoszmsk
12.03.12,20:22
jahoszmsk
12.03.12,20:34
Scot2
09.07.12,17:17
Zdravím, nechcem zbytočne zakladať novú tému tak to napíšem sem... ide o to že mi nejde preinštalovať win7... mám NTB ASUS a tu treba stláčať tlačidko F9 pri štarte aby Vám vybehla tabuľka v ktorej si vyberiete jazyk a pokračujete (asusáci vedia o čom hovorím) no môj problém je ten že mne vybehne úplne niečo iné ako by malo... kde je problém? stratil som recovery particiu (aj keď mi ju v Tento počítač ukazuje)? môže to mať spoločné niečo s tým že vyhadzuje Windows prieskumník prestal pracovať?... PC som preskenoval a odstránil od vírov, NTB je po čertsvom preinštalovaní win (tým spôsobom ako som vravel F9 atď.) ale zrazu už to tak nejde, kde môže byť problém?

http://www.pcforum.sk/re-format-windows-7-starter-vt114327.html užívateľ vifon 3 reakcia, a toto presne mne vyhodí tak kde je problém? NTB je nový ešte v záruke ASUS N73SV, je možnosť žeby predchádzajúca preinštalácia ten recovery zmazala?
Robert Pekar
05.08.12,14:15
Neviem, co tomu dobre rozummiem, ale ak mas na mysli skrytu particiu od vyroby s predinstalovanym OS, tak sa tam dostanes takto:

Proces obnovení spustíte pomocí klávesové zkratky Lavy ALT + F10 hned po
zapnutí počítače ve chvíli, kdy je obrazovce logo. Po nastartování
vyberete v menu položku "Restore to factory default / Obnovit tovární
nastavení" případně podobný text (muže se mírně lišit dle verze
obnovovacího programu)