korkoran
13.03.12,23:08
Silvernola
14.03.12,04:36
Zázračných metód tu už bolo!:cool:
Andy Kralik
14.03.12,05:17
Ľudí, ktorí takto bohapusto zneužívajú dôveru vážne chorých by mali.. :( postavit do prievanu
Eulalia
14.03.12,06:43
Že ten Talian ešte nemá Nobelovu cenu:eek::confused: A na také ľahké doteraz nikto neprišiel? :confused::confused::confused:

P.S. Dúfam, že chápete, že som to myslela ironicky.
buchač
14.03.12,07:13
...určeno pro všechny pacienty


....na takéto " odborné články " by mal byť nastavený nejaký blokovací program , ktorý by do tých 24 hodín s okamžitou platnosťou podobné 3,14-ny poslal na smetisko blbostí ......

Niečo podobné by som očakával napríklad aj s kvapkami MMS ....
alabut
14.03.12,08:52
Ja nechapem, preco sa posmievate tomu clanku. Napriklad amazonski indiani rakovinu nepoznaju a popritom nevlastnia diplomy ani neprofituju z jej liecenia. Pokial alopaticka medicina nevysvetli jednotne polopatisticky jej vznik a nebude schopna ju efektivne liecit, potial budu taketo clanky dolezite pre ludi, ktori sa dostali do osidiel rakoviny a nechcu skoncit na vyplatnej paske poistovni a hrobarov. :-)
alaya1
15.03.12,07:57
Musim to napisat tu, lebo je to zamknute. Nechapem preco ste to zamkli. Mnohi ludia nemaju nic proti alternativnej liecbe, myslim, ze tieto produkty nikomu neuskodia a v neposlednom rade posilnia ason psychiku..