cimocimo
14.03.12,13:06
Dobrý deň.
Som užívateľ fóra Slovenský rybár, kde strávim denne 3 až 4 hodiny, v minulých dňoch sa neviem na fórum vôbec prihlásiť, len ma točí do okola a keď sa mi to podarí kliknem na sekcie to preskočí krásne rýchle, ale ďalší klik už nenačíta, alebo len veľmi pomaly a skončí sa to neúspešne. Doma máme tri PC (nie ja) a tam to ide bez problémov, preto chybu na fóre a internete vylučujem.
Dva krát som bol s nim!!! v oprave, no opravár kládol vinu, že mám moc programov, možno chybné registre a ponúkol mi novú windows 7 a bla.bla.... ja sa nebránim preinštalácii hoci ako dôchodca tých peňazí nie je nazvyš, ale ma nepresvedčil o potrebe výmeny. Skončil s tým, že vlastne mu ani nič nie je len je starý ap., že nešla načítať stránka odbil s tým, že chyba je na stránke a nechcel na môj podnet skúsiť to na druhom PC, ktorý mal zapnutý!!!
ja okrem toho neustáleho prihlasovania ( čo doložím aj so skúsenosťou pred pár minútami som už raz písal správu pre poradu, no pri posielaní sa mi správa stratila nakoľko som nebol vraj prihlásený, čo viem na 1000%, že som bol) a nenačitovania stránok so zistil v doplnkoch neaktualizovaný "shockwave flash". Dal som ho aktualizovať a neviem prečo výsledok bol "adobe flash player" či je to jedno neviem. Nainštalovať sa nedá nakoľko treba odinštalovať pôvodný, no ten nejde odinštalovať ani za b..a, skúšal som to tromi rôznymi odinštalátormi!! Možno je chyba niekde inde, možno len v nejakom zaškrtnutí ap.
Za každú pomoc Vám budem moc vďačný.
Druhý som ju chcel teraz poslať, no nedá sa nie "Ste prihlásený", neviem či to vôbec pošlem.
teraz som zaregistroval, že nad mojim "nádejným" príspevkom ma stránka víta, ale keď dám odoslať už to nepôjde, lebo nie som prihlásený.
jahoszmsk
14.03.12,16:14
skús prečistiť PC programom CCleaner (http://downloads.zoznam.sk/program/ccleaner-43) , dajú sa s ním aj odinštalovávať programy, uvidíš či to pomôže aspoň trocha.
shockwave flash je len prehliadač animácií, možno preinštalovanie Firefoxu by pomohlo.