AGRO
06.02.06,21:17
Prosím o recept na zemiakové knedle. A že sa to aj niečim plní?
Ďakujem.
Klára2
06.02.06,20:46
700g v šupke uvarené zemiaky, cca 150g hrubá múka, 100g detskákrupica, 1 vajce + 1 žĺtko, 2 lyžice solamylu, soľ
Knedle sa plnia ovocím - slivky, marhule,čučoriedky, jahody apod. posypané tvarohom, makom alebo opraž. strúhankou, cukrom a polejú sa maslom.
Na slano - plnia saúdeným mäsom alebo párkami s prílohoukysloukapustoua opraženou cibuľkou alebo špenátom
ilona
07.02.06,06:03
Ja ich robím vždy,keď mi zostane zemiaková kaša,čo je skoro vždy,lebo jej schválne navarím veľa.Robím to odokatývne,čiže do kaši dám 1 vajce.soľ,a hladkej múky koľko treba,aby sa z cesta dali robiť knedlíky.Plním ich podľa toho čo momentálne mám ako Klára2 a po uvarení dávam maslo a orechy s cukrom.
Kristína
07.02.06,11:56
Mám podobný recept ako Klára: v šupke uvarím 60 dkg zemiakov, ešte horúce ich prelisujem, pridám štipku soli, 1 vajce a asi 20 dkg hrubej múky (môže byť aj viac - podľa potreby). Dobré sú aj šúľance a zemiakové pirôžky (na sladko, slano)...
Čosi podobné ako český bramborový knedlík je mozné urobiť tak, že z vymiesenej hmoty urobíme valček, zavinieme ho do utierky, dobre uviažeme a dáme variť do vody. Takýto prílohový knedlík som robila aj vo forme závinu (naplnený údeným mletým mäskom alebo dusenými špenátovými listami)
Dajú sa robiť aj zemiakové lokše. Vtedy používam hladkú múku podľa potreby. Lokše je možné piecť na suchej teflónovej panvici, po upečení potrieť husacou masťou alebo olejom.